reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

kurcze tak się boję ide zaraz do lekarza ogólnego a z moim gin jestem umówiona na 15 niechce czekać poprostu jak przeczytałam o tym półpaściu co o mało co bym zemdlała:(( caly czas płacze niewiem dleczego akurat mnie to spotyka. dziekuje wam za wsparcie naisze jak bede cos wiedziala , rzymajcie kcikuki żeby bylo wporzaku bo inaczej niewiem jak to przetrzymam:(
 
reklama
nie martw się:) idz do lekarza a on rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości i będzie ok:)

missiiss w ciąży lepiej jest gdy infekcja leczysz antybiotykiem niz gdy infekcja nie leczona:) lekarz Ci to przepisał:) gdybyś chciała brać na własną rękę to bym cię od tego odwodziła, ale w takim przypadku bierz lek, i zdrowiej:) poza tym pij duzo wody z cytrynką, możesz sobie kupić jakieś leki ziołowe na pęcherz dla kobiet w ciąży - jest tego trochę.
 
heheeh wierz mi ze dla mnie latwiej sobie podwinac ucho w czasie snu na boku niz przygniesc piers eheh musialabym totalnie spac na kamieniu i na brzuchu chyba heeh a i tak nie mam gwarancji ze bym przygniotla ;)
 
:-D:-D:-D:-D


ewwe no w sumie racja ze lepiej wyleczyc niz zostawic. tzn tak z iolami nie chce kombinowac a kupilam sok zorawinowy z herbapolu to do herbatki bede pila mam nadzieje ze to wystarczy i juz jak wylecze to sie nie przyplacze :tak:
 
życzę ci zeby się nie przyplątało, chociaż to dziadostwo w ciąży lubi sie co jakiś czas przyczepić, niestety jesteśmy na to bardziej narażone niż normalnie:)
 
Gufi odpowiem za Wiolcie- robi dziś usg prenatalne, bo w rodzinie był przypadek zespołu Downa. Wydaje mi się, że jak usg będzie ok to nie będą jej robić innych testów.

Meza siostra ma coreczke z zespolem Downa, ale ona urodzila ja w wieku 43 lat. w pierwszej ciazy jakos wogole o tym nie myslalam i nie robilam nic oprocz badania przeziernosci. teraz tez pewnie na tym sie skonczy ...

monia - ty nie czytaj tyle w necie, bo zwariujesz :tak:

mississ - wyleczysz pecherz i bedzie dobrze. nie martw sie na zapas!!!

u nas sloneczko sie rozkreca :-)
 
dobra dziewuszko moje kochane ide w kime troche :p bo spiaca jestem po wczorajszym grillowaniu na balkonie z grilem elektrycznym i frytkownica na balkonie po ktorej jak ja podloczylismy korki wywalilo :p
ide lulu dobranoc :)
 
reklama
cześć mamuski

widzę, że generalnie wszystkie - poza monia tryskacie optymizmem - zazdroszczę!!!
ja mam zły dzień - boli mnie głowa:-(
nie znoszę bólu głowy, a niestety dość często miewam migreny
przed ciążą to wiadomo jakiś mocniejszy lek i jakoś się dało, chociaż nie przechodziło
dziś juz zaaplikowałam sobie paracetamol, ale to chyba bez sensu...nie pomaga wcale!

wczoraj przywieźliśmy meble, które zamówiliśmy do synka do pokoju i mam teraz na moim mikroskopijnym metrażu osiemnaście tysięcy kartoników do składania:wściekła/y:

mam potworne zawroty głowy, ale normalnie karuzela. Od rana jak tylko wstałam. Nawet jak leżę to czuję się jak na haju:wściekła/y:

no, to sobie troszkę ulżyłam...ale tylko troszkę...

jestem ciekawa, kiedy wiolcia wróci z tego usg i powie co i jak - pewnie nieprędko

missiiss babo jedna - tak nas przetrzymywać od wczoraj! ale dobrze że ok

co do snów, to też miewam takie lekkie zboczki, ale na etapie kosmitów jeszcze nie jestem:-D
 
Do góry