reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Sarka wszystko co zawiera zurawine powinnas teraz jeść - dżem z zurawiny, suszona zurawinę, herbatę (tylko sprawdź na opakowaniu ile jest % żurawiny) i dużo pij. Polecają wodę z cytryną do picia. im więcej pijesz, szybciej biegasz do wc i wypłukujesz bakterie.
 
reklama
A jescze dzis mąz odebrał mi wyniki moczu ale to mi teraz nic nie powie bo one robione były już 12.05...ale jest też tam cos nieteges, np:
nabłonki płaskie - pojedyńcze wpolu widzenia
leukocyty - obecne w polu widzenia w ilości O-1
składniki mineralne: kryształy, szczawiany wapnia-nieliczne w polu widzenia
bakterie-nieliczne w polu widzenia
.......może to wszystko to już był "przedsmak", a teraz wyniki byłby gorsze:dry:ja zwariuję do poniedziałku:shocked2:
Ale też nie zastosowałam się do tej instrukcji która tu ostatnio wkleiłyście - co nalezy zrobić przed pobraniem moczu do badania,,,

missiiss pisałaś że Ty nie odczuwałas tego zapalenia a stwiedził je lakarz...ale jak skoro sie nie uskrżałas na nic? przy badaniu wypatrzył że z pęcherzem jest cosnie tak?
 
Sarka miałam takie same wyniki co ty :tak: Wszystko w normie. Leukocytów nie miałam ale to pewnie tez nic złego. Bakterie mogą świadczyć o rozwijającym się zapaleniu pęcherza. Ja przed badaniem moczu miałam zapalenie pęcherza i mimo, że zdążyłam się wyleczyć to jeszcze były śladowe ilości bakterii.
 
Wiolcia i czym sie leczylaś?
czy to zapalenie jak tak teraz dwa dni nie bede leczyła oprócz żórawiny to nie zaszkodzi niuni?
 
Nie zaszkodzi, dbaj tylko o siebie żebyś się nie przeziębiła dodatkowo bo zapalenie pęcherza ma to do siebie że potrafi być baaardzo uciążliwe i baaardzo bolesne. Pij dużo i wygrzewaj się. Ja leczylam tak jak pisałam ci wyżej + brałam tabletki (można brać w ciąży) z żurawiny Lacto Lady.
 
zaraz wyśle męża do apteki, jeszcze raz wielkie dzięki!!! i już nie smęcę, buziak:*
 
sarka mi maz kupil 0,5 kg zurawiny suszonej i jem jak cukierki :-D na pewno nie zaszkodzi :-) poza tym jest slodka dosc, wiec prawie jak slodycze :-)

ja wlasnie jade po wyniki - wpadne jeszcze moze wieczorem heh
 
Ależ mnie ssie w żołądku aaauuu , jeść zaczynam już średnio co 4 godziny, niby jeszcze nie przytyłam nic, i nadal jestem poltora kilosa w plecy, ale przy jedzeniu z taką częstotliwością szybko nadrobię i jeszcze będę płakała że dupa rośnie. Jak tak dalej pójdzie to będę jadła co godzinę i mało będzie... Jeść by się jadło często, a kupa raz na 3 dni:[

ewwe - co 4 godziny? ja od wstania do jakiejs 17 to jem co 2-3 godziny, bo inaczej mam wrazenie ze zaraz zemdleje. cos czuje, ze w tej ciazy nie bedzie latwo z tyciem :no:

Witam:)
Znów wpadam na chwilkę, przywitać się i zmykam:(
Dosyc mam już tej nauki i w ogóle ostatnio kiepsko się czuję:(
Tęsknię za forum, za wsłuchiwaniem się w swoje ciało, bo ja teraz kompletnie na nic nie mam czasu;(
Życzę Wam kochane spokojnych dni, w zdrowiu,bez dolegliwości i bez deszczu! Postaram się po niedzieli juz częściej zaglądać.Buziaczki:*****

Lena - a my Ci zyczymy milej nauki i pomyslnych efektow - uwazaj na siebie ...

Sarka kochana a może ty masz zapalenie pęcherza?? Ból podbrzusza i częste oddawanie moczu by się zgadzało. Mimo wszystko nie masz czym martwić, takie bóle to chyba dopiero się zaczną ;)
U mnie juz po USG genetycznym, co opisałam w odpowiednim wątku. Dziewczyny wkraczam w II TRYMESTR!! :D:D:D:D

Wiolcia - gartuluje wkroczenia w II trymestr. jestes nasza pionierka ;-)

sarka - dopisuje sie do pozostalych, ze trzeba jesc duzo zurawiny na problemy moczowe

ja jutro mam od rana stres, bo ide z dzieckiem do nefrologa - ma znowy kiepskie wyniki posiewu :-( martwie sie ... trzymajcie kciuki!!!
 
reklama
a ja juz mam dosc bo kilka dni temu skonczylam antybiotyki na infekcje moczowe i zas dzisiaj musze zaczac brac, niestety pelno bakterii.szkoda gadac.
 
Do góry