reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Natka eh- a przynajmniej poradzicie tam sobie, czy będziecie w takim wypadku wracać do Polski? Bo jakby cię to spotkało bez bobasa w drodze to bym spokojnie mówiła- poradzisz sobie znajdziesz kolejną pracę, w ciąży niestety jest już inaczej :( Chyba, że w Holandii jak "ciąża to nie choroba" to i bez problemu ciężarną zatrudnią.
 
Dziewczyny zwróciłyście uwagę, że w grudniówkach zarejestrowało się o wiele więcej dziewczyn niż w innych miesiącach?? Już na pierwszej wizycie Pani ginekolog oświadczyła, ze w grudniu bardzo duzo narodzin bedzie. Fajnie, bo razniej, ale nie obawiacie sie jak to sie przelozy na miejsca na porodówkach?? Ja mam stresa, ze z powodu braku miejsc odesla mnie z tego szpitala w ktorym chce rodzic. 2010 to w ogole chyba mega babyboom bedzie.
 
Mi dzisiaj lekarz na wizycie powiedział, że przyroda sobie radzi bo dużo kobiet będzie teraz rodziło i na ich miejsce dużo nowych ciąż przychodzi.
 
Hej Grudnióweczki. ;-)

Wpadłam Wam zakomunikować,że dostałam powizytowego smska od Naszej wspólnej znajomej - Missiis. :tak: Wszystko jest w porządku,tylko nabawiła się zapalenia pęcherza. :baffled:

Pewnie sama napisze więcej. :tak:

Natka,a to Cię przyłapałam!!! Idę do Nas nakablować!!! :laugh2: :-D

Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę spokojnych kolejnych miesięcy! :-)
 
agutka dzięki za wiesci bo się strasznie o tego nerwusa martwiłam.to czekam teraz az wróci i nam wszystko opowie:)
 
Agutka dzięki za info od Missiiss- no ale czekam na spowiedź samej zainteresowanej :-)

little pony
ja się tym nie martwię, najwyżej im urodzę u rejestratorki ... a co :-pNiech mi zabronią :)
Jedno wiem na pewno - nie chcę rodzić w nocy!


JAAACIE
właśnie oglądałam na travel &living Miami Ink- studio tatuażu. I tam Darren Bras ( swoją drogą ma polskie korzenie) rodził razem ze swoją dziewczyną dziecko. Poród w wodzie, i pokazali od razu jak ten maluszek wyszedł.. aż się wzruszyłam.http://tv.wp.pl/name,Miami-Ink-studio-tatuazu,prid,23514880612,opis.htmlhttp://tv.wp.pl/name,Miami-Ink-studio-tatuazu,prid,23514880612,opis.html
 
Ostatnia edycja:
missiiss czekam na sprawozdanie z wizyty i czekam, gdzie ty przepadłaś po tych badaniach? :)
 
oo niee mam bezsennosc:shocked2:
a to wszystko przez to ze pobrali mi dzis 2 fiolki krwi i praktycznie o godzinie 12 znow wyladowalam w lozku do 16, tak mi sie chcialo spac ze nie dalam rady wysiedziec i teraz mam:no::no:

jestem strasznie zaskoczona przepisami w Holandii:szok: troche to okropne, porody w domu? a gdzie caly sprzet?? jak to wogole wyglada, a jesli sa jakies powiklania badz problemy w czasie porodu?? rozumiem ze np moja babcia urodzila 5 zdrowych dzidziow w domku tak jak wiele kobiet wtedy ale nie sadzilam ze nadal na swiecie sa praktykowane masowo porody domowe:-)
czlowiek stary a ciagle sie uczy:szok:;-)

oczywiscie chcialam tez pogratulowac wszystkim mamusiom wszelkich dobrych wiesci i slicznych fotek dzieciaczkow, jestem zszokowana jak one sie zmieniaja! juz ciezko byloby je nazwac kluskami i fasolkami:-D
nic dziwnego ze ostatnio mam taki dziwnie wiekszy brzuszek:szok: wszystko sie tam wypelnia :cool2:
no to sobie popisalam troszke i zmykam poczytac ksiazeczke, moze wtedy mnie sieknie i zasne, aaaa zapomnialam dodac ze nie chce mi sie spac jeszcze dlatego bo u mnie ciagle jasno:eek: juz grube zaslony zawiesilam a i tak przebija jasnosc i razi mnie w oczka a na dodatek ptaki dra dzioby jak szalone:szok:
ale najpierw cos musze..zjesc:szok::szok: jak to sie dzieje ze po konkretnej kolacji o 20 i deserku o 22 jestem glodna jak bym nic nie jadla?? moze to byc rownie dobrze rozepchany zoladek a nie potrzeby dziecka, jak to Szwarou napisal jesc dla dwoje a nie za dwoje! to chyba wciagne jogurcik i ksiazka jako kolysanka;-)
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny w ten piękny słoneczny dzień :D Wstaję i ocza nie wirzę - SŁOŃCE :D My meldujemy się tylko na chwilkę bo dziś badania prenatalne w Katowicach wiec o 10 już wyjeżdżamy... czyli idę się szykować :) Jeśli ktos ma jeszcze dzisiaj wizyte u lekarza to mocno trzymam kciuki!!
 
Do góry