reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Hej dziewczynki, ja dziś wizytę mam na 11:20, muszę się z pracy urwać. Idę do nowego lekarza sprawdzić go więc tak się zastanawiam, że może nie powiem, że już wcześniej byłam, ale zobaczę jak się wizyta rozwinie mam nadzieję, że pójdzie po mojej myśli.
Wszystkim życzę powodzenia na dzisiejszych wizytach i trzymam jak zwykle kciuki
 
reklama
A ja myślę,że nie ma co zaśmiecać wątku trolem ze styczniówek :)
w końcu to ona na styczniówkach się udziela a nie na grudniówkach.

Joamar!!:*** kciuki od 11:20 zaciśnięte.Zdaj relację po powrocie - co tam w brzuszku słychać:)

Do mnie dziś może wpadną znajomi,ochhh bardzo bym chciała bo nie widziałam ich odkąd zaciążyłam:):)
 
Dziewczyny może, któraś z Was mi pomoże bo mam duży problem. Mimo, że pracuje nie mam ani książeczki ubezpieczeniowej ani zaświadczenia o ubezpieczeniu - NIC. Dzwoniłam do pracodawcy ale on nie jest w stanie mi tego teraz załatwić i będę miała dopiero w przyszłym tyg. Jutro mam badania prenatalne , mam skierowanie ale tylko tyle. Czy zostanę przyjęta? W poniedziałek mam wizytę w szpitalu na badania i tez mnie nie przyjmą??
 
Ja już ostatnie usg miałam robione przez brzuch, a to był 9tc+4. Z tym że dopochwowo też mi zrobił, bo tam nie widział serduszka. Chociaż chyba tylko żeby mnie uspokoić. Powiedział, że takie dziecko jest już duże i nie widać go całkiem dobrze na usg dopochwowym.

A ja dziś dalej choruję. To chyba jednak zatrucie, bo wczoraj kilka razy wymiotowałam. Wszystko co zjadłam i wypiłam wylądowało w sedesie. Czekam co dziś się będzie działo. Jestem osłabiona, wszystko mnie boli, a na twarzy mam mnóstwo wybroczyn. :-(
 
Wiolciu kobieta w ciąży nie musi okazywać zadnych dokumentów ubezpieczeniowych.idąc do szpitala mozesz zabrać ze sobą tylko kartę ciąży.Dotyczy to nawet kobiet które w ogóle nie są ubezpieczone.Więc spokojnie:)

Agbar biedulko, zdrówka życzę...Podobno jest jakaś, może nie epidemia, ale dużo ludzi dopadła jelitówka właśnie, może i Ciebie też? pij dużo żebyś się kochana nie odwodniła:*
 
Ostatnia edycja:
Wiolcia nie wiem jak u Ciebie, ale kiedy ja w grudniu wylądowałam w szpitalu (bez skierowania) to zaświadczenie kazali mi przynieść w ciągu tygodnia. Bo oczywiście ja naiwny żuczek myślałam, że jak mam ksiażeczkę RUM-owską, to już wiadomo że jestem ubezpieczona i nic więcej nie muszę mieć.
 
Dziewczyny może, któraś z Was mi pomoże bo mam duży problem. Mimo, że pracuje nie mam ani książeczki ubezpieczeniowej ani zaświadczenia o ubezpieczeniu - NIC. Dzwoniłam do pracodawcy ale on nie jest w stanie mi tego teraz załatwić i będę miała dopiero w przyszłym tyg. Jutro mam badania prenatalne , mam skierowanie ale tylko tyle. Czy zostanę przyjęta? W poniedziałek mam wizytę w szpitalu na badania i tez mnie nie przyjmą??

hm moze byc tak ze bedzie ci potrzebna, a moze byc ze nie bedzie... Ja myslalam np. ze jak juz nie podbijaja ksiazeczek ubezpieczeniowych to nie trzeba nosic i tez sie nacielam bo mnie u lekarza o nia poprosili... Ale jest wyjscie z sytuacji. Moj maz jak mial isc do lekarza kiedys i zgubil ksiazeczke ubezpieczeniowa (czego lepiej nie komentowac) zadzwonil do sekretariatu w swojej pracy. Wystawili mu takie zaswiadczenie o tym ze placi skladki i jest ubezpieczony. Jedna doslownie kartka. A potem wyrobil sobie ksiazeczke znow. U ciebie w pracy musza tez placic za ciebie skladki, wiec niech tobie wystawia takie zaswiadczenie... to powinno wystarczyc mysle...
 
Dzwoniłam do szefa o zaświadczenie o ubezpieczeniu bo książeczki już nie są potrzebne ale mój szef "nie da rady mi tego załatwić do następnego tygodnia". Mówię, że muszę to mieć ale niestety on nie da rady i mam sobie radzić :/ Moja bratowa dostaje takie zaswiadczenie od pracodawcy przy każdej wypłacie ale niestety mój ma mnie w d*** Dzwoniłam do Katowic odnośnie badań prenatalnych. Oni tam maja karty chipowe ubezpieczeniowe a skoro ja nie mam to ponoć wystarczy tylko dowód osobisty do wprowadzenia danych i skierowanie. Jutro się okaże czy nie potrzebują jeszcze czegoś... Szkoda, że małopolska jest taka zacofana i nie ma danych w komputerze! A w szpitalu poproszę panie, że doniosę i już.
 
reklama
hej laseczki

anka jak nie podbijaja?? podbijaja ale teraz podbicie jest wazne tylko miesiac... u mnie np w szpitalu nie mam owy zebys przyszla bez ksiazeczki w ****...m opolskim szpitalu. na chama sie przyjma ale z takim niezadowoleniem ze by ich osralo i oczywiscie recepta 100% jakby jakas byla juz to przerabialam raz :/

wiola mam nadzieje ze nie bedzie ci potrzebna :) ale na wszelki zalatw sobie ja na przyszlosc :)

ewwe jak sie ciesze ze wsio ok z maluszkiem i wow juz taki duzy jest. a moj rodzynek ciekawe czy duzo urosl i czy bedzie sie dzisiaj zgadzal z wielkoscia pierwszego suwaczka :( jeszcze te uplawy moje niby plamieni a niby takie jasne ze lekko zoltawe mis ie wydaje i boje sie jakiejs infekcji. dzisiaj dobieram wyniki to zobaczymy cy cos wykaza

a orientujecie sie moze czy w ciazy mozna zrobic posiew z kanalu szyjki ?? tak mi sie wydaje ze nie bardzo ale slyszalam ze niektore kobitki robili i to im dzidzie uratowalo. ja bym zrobila tylko dlatego z epo antybiotykach nie zdarzylam zrobic drugiego kontrolnego ale lekarz powiedzial ze nawet z tym co mialam to niejest grozne dla dziecka bo zaraili mnie przy porodzie w rabanym szpitalu paleczkami zapalenia pluc debile.... i sie boje ciagle tego tego ze nei zaszkodzi nie powiedzialmi moj profesor tylko lekarz co pracuje w szpitalu w opolu wiec chcialabym to sprawdzic i zastanawiam sie czy mogliby to zrobic np przy zakladaniu szwu hmmm musze sie dopytac ale to dopiero 2 czerwca

kurcze to chyba nie tylko malopolska alei opolskie jest zacofane z tymi ksiazeczkami ...
 
Do góry