reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Bodzinka - czyli co Mu dawałaś? :) I czemu "co dopiero ja"?:) Ja jestem zielona w kwestii dzieci - cały czas się uczę, z każdym tygodniem coś nowego wyskakuje...

Bo jestes pomysłowa w kwestii jedzenia :-)
Kisiele, budynie, serki jak juz mozna było. Kanapeczki, jogurciki...Nie pamiętam za bardzo dokładnie co kiedy...Kisiele robłam sama z soczków owocowych...Lolo dosc szybko jadł cząsteczki, kanapeczki mu kroiłam na malenkie cząsteczki, obkrawałam ze skórki i wcinał. A do tego on każdą rzecz dopychał cyculem na dobranoc ;-)
 
reklama
Lolo sie dostał do przedszkola tego, które chciałam jupi jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gratulacje:)))

Tunia - super wyglądasz w nowej fryzurze, a taką figurę jak masz to ja bardzo chciałabym mieć!

Dla Franka sto lat!!

ja trochę odżyłam, bo chwilowo ząb nie boli, pod warunkiem, że nie jem ta stroną. Oczywiście teraz mam zagwozdkę co robić dalej z nieszczęsną moją szczęką:(

aha, i jakby tego mało było, to nasz nowy-stary samochód już coś szwankuje. się abs świeci. sit.

Tunia, hehe, to jak Zuzia śpi, to po rybkę migiem ;PPPP
 
witam
zapowiadam wszem i wobec ze dzisiaj ostatni raz wzielam wózek i poszlam na spacer z Alą.. teraz biore chuste i juz w nosie mam niesć ją na rękach i pchać wózek-ona juz wazy swoje a wózek nie ma skretnych kół wiec umęczona wracam do domu na maksa. A jeszcze ta mała potwora jak ją trzymam przodem do kierunku gdzie idziemy i pcham wózek to sie smieje w głos a w wózku nawet na siedząco ryk.... no i czemu to tak??
i jeszcze mały bezczel mówi TATA a jak mowie powiedz MAMA to sie smieje w głos....:(
a zupki dalej w niełasce... moze to jeszcze nie jej czas? ale nic to dalej probuje
Bodzianka super ze si esynek dostał. Ja chciałam zeby Paula od czerwca poszla ale niestety brak miejsc-dobrze z echoc od wrzesnia sie załapała
 
Tunia - fajne zdjęcia i fryzurka ładna. Ja wolę krótkie włosy, bo codziennie myję i zimą by mi się nie chciało suszyć. I też zawsze domagam się fryzury, która nie wymaga niczego poza myciem. Czasem nawet włosów nie rozczesuję, jak na wyjeździe zapomnę grzebienia.
A co do ryby - co z ciebie za żona, że nie słuchasz mężowskich zachcianek. Myk do sklepu! :-D

Ewa - jak to siwe włosy??? Przecież Ty chyba rok młodsza ode mnie jesteś?

Ida po dzisiejszym szczepieniu normalna. Zupełnie jej szczepionki nie ruszają - ani senna nie jest, ani temperatury żadnej nie ma. Zakupy zniosła dobrze. Pod koniec zasnęła sobie w chuście.
A ta szczoteczka zakładana na palec mi się nie podoba. To nie ten wątek, ale napisze tu. Jest cała taka jakby gumowa, co zauważyłam dopiero po odpakowaniu i nie wiem jak miałabym tym na sucho - tzn. bez pasty - jeździć Iduzi po paszczęce. Chyba pozostanę przy tetrze.
 
Witam:-)
Jasko jak zwykle o 5.00 pobudka wiec zeby resty nie pobudzic to siedzimy na bb:-)Ja to go chyba zaczne w spiworek klasc bo co ja do niego wstane w nocy to zawsze odkryty i chlodny.Czy mu sie sni ze tanczy?:-D
Wysypka mu zeszla wiec to chyba bylo z mleczka:tak:
Macie moze jakies pomysly na bolesne zabkowanie?Bo Jaas sie strasznie meczy a masc pomaga na zaledwie 2 min:sorry2:
Tunia ja oprocz mycia nic wiecej nie robie:tak:

Milego dnia wszystkim:-)
 
sun, kasiarem najlepszego dla naszych dzieciaczków, już mamy 5-cio miesieczne księżniczki :-)
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Tunia no wiesz co??? po rybke w nocy a najlepiej z rana jechać z wedką ;-)
Faceci i ch zachcianki:dry::dry::dry:
ach jakoś dzisiaj, tfu tfu, energie mam:-D:-D
 
Tunia- przyznaję się że zarówno Olek jak i Mikołaj przespał/przeleżał w swoim życiu kilka godzina na miękkiej poduszce- leżąc na niej całym swoim małym "jestestwem". Moja mama wyniosła z domu zwyczaj układania dziecka na dużej poduszce

z sadzaniem to przesada, myślę że to tylko na chwilkę do zdjęcia- mam taka nadzieję!
 
hej

mam w końcu odrobinkę lepszy humor!
remont trwa na całego i jakoś pomalutku zaczynam to wszystko ogarniać, dzisiaj idę obciąć włosy. Może nie będzie to jakaś radykalna zmiana, ale zawsze i cieszę się jak dziecko:) i wczoraj byłam na zakupach i troszkę zaszalałam. kupiłam sobie sukienkę, pasek , balerinki, sweterek i STANIK!!! Super jest. Niestety dałam za niego 169 zł, ale jest wart swojej ceny! Rozmiar...uwaga...80 F...pani mnie dokładnie zmierzyła i dobrałam sobie idealny rozmiar. Z tyłu mi się nic nie podnosi i na dodatek to jest taka seria zmniejszająca o jeden rozmiar (nawet nie wiedziałam, że takie są).

no i jutro idę do chrześniaczki na przyjęcie kupiłam tą bransoletkę: Apart - Kolekcje - Kolekcja-Dziecieca - Bransoleta srebrna i dam jeszcze kasę w kopercie...
 
reklama
cześć wszystkim, miłego dzionka życzę i chyba znikam do sprzątania...
Za co?:sorry: Ja tylko chciałam, żebyś się pośmiała i zrelaksowała. Inne mamuśki zresztą też.
Jak Ci się podobają diety Maliny? Bo ja się pokładam ze śmiechu, tym bardziej że miejscami, to jakbym o sobie czytała:-D
no bo cristal tak jak pisałam że mam prasowanko to do dziś pozostało dałam radę tylko 3 koszule wyprasować zostało na teraz...
Tunia wyglądasz na prawdę super, a uwagę na FC to zawsze przecież możesz dać, uważam że czasem warto coś tłumaczyć innym rodzicom choćby z racji tego że szkoda potem tych maluszków
olcia udanej imprezki!
jeszcze coś chciałam napisać, ale na mnie już czas, może później
 
Do góry