reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Gosia - to co przychodnia to inne zwyczaje. Ja byłam we wtorek, to usłyszałam, że mogę zaszczepić dopiero w piątek (trzy dni później), bo musi minąć 6 tygodni, a u Ciebie bez problemu szczepili co 4 :eek:
 
reklama
Bodzinka ty to masz fajnie z tym przedszkolem, a ja nadal czekam na odpowiedź komisji...
my czekamy na koncowa decyzje dot złobka

Gosia - to co przychodnia to inne zwyczaje. Ja byłam we wtorek, to usłyszałam, że mogę zaszczepić dopiero w piątek (trzy dni później), bo musi minąć 6 tygodni, a u Ciebie bez problemu szczepili co 4 :eek:
w Pl jest 6 tyg, tutaj tez szczepia co 4
 
Ja kupiłam w rossmannie 'Ps Kocham Cię" za całe 9, 90 :-)
wrublik ja wiedziałam, że go przyjmą bo w tyym roku nie zapomniałam zaznaczyć, że mamy z m orzeczona niepełnosprawność. M na stałe na słuch. Ale dzisiaj juz podpisałam, że będzie chodzil i to do tego, które mi pasowało :-)
U nas co 6 tyg szczepienie..Nie wcześniej. Kolejne po 18 czerwca i spokój do roczku.
Antylopka u nas nie ma szans na żlobek:confused2: Dwa na całe miasto więc jezeli nie pracuje moge zapomnieć. A nawet mama pracujaca musi się nieżle nagimnastykować:no::no:
 
asia wiem ze kazdy ma nerwy ja to jestem mega nerwowa.... dlatego podziwiam te co maja kilkoro dzieci i wspominam jak mowilam ze trojke chcialam :p chyba takich wiekszych od razu hehe :) a co do tel od chrzesniaka to niezle klocki... ze tez ludzie są tacy beszczelni...

aluśka trzymam mocno kciuki za Amandzie!!!!!!!!!!
 
Ja sie wypowiem o skutecznosci Emli czy jak to sie tam zwie:-)
na mojego syna i inne dzieci w szpitalu nie dzialalo kompletnie-darly sie pomimo tego specyfiku, pewnie tez bardziej ze strachu bo przeciez uklucie igla az tak bolesne nie jest
 
Na szczepienie najlepsze jest przytulenie - Franek ostatnio w ogóle nie zauważył, że go szczepili ;)

Macie namiary na jakiś fajny blog albo stronę z przepisami, gdzie będą dobre surówki i sałatki? Jestem do tyłu w tym temacie, a chciałabym coś urozmaicić wreszcie...
 
Gosia - to co przychodnia to inne zwyczaje. Ja byłam we wtorek, to usłyszałam, że mogę zaszczepić dopiero w piątek (trzy dni później), bo musi minąć 6 tygodni, a u Ciebie bez problemu szczepili co 4 :eek:

U nas też co 6 tyg :-)


Ewa Dużo :*:*:* dla Franusia z okazji 5 miesiączków :)
 
Tunia super fryzurka :-) Bardzo fajnie wyglądasz w niej.A jeżeli chodzi o parasolkę to najważniejsze,że nie świeci jej w oczka,tez tak mam z moja,ale oczka uchronione są :-)
 
ehhhhhhhhh- po rozmowie z Aluśką prosimy o kciuki! Jak się domyślacie kolejne noce spędzi w szpitalu z Amandą. Były dziś u swojej doktorki i była ona bardzo zaniepokojona stanem Amandy, tym jak sie odwodniła i utrzymującą się non stop goraczką w okolicach 40st, wymiotami, bólami brzucha , braku poprawy po antybiotyku :dry: Podejrzenie sepsa.

Na szczęście w szpitalu nie maja takich podejrzeń- obstawiają jakiś wstrętny wirus.

ehh oby tylko Martynki nie rozłożyło- bo to już w ogóle byłaby
jazda :dry:

a więc kciuki kciuki kciuki dla dzieweczyn :)


Niczym sobie nie zasłużyły na takie chorowitkie życie. ;( Oczywiście trzymamy kciuki.


A zapomnialam wam powiedziec ze wczoraj przezylam szok.Dzwonil jakis facet do meza i podal sie za jego chrzesniaka, ze jest w Anglii i podejrzewaja u niego raka pluc i jutro ma biopsje a nie ma na to kasy i potrzebuje 1500 euro ale zeby nic nie mowil jego mamie.Okazalo sie ze tak na prawde chrzesniak meza jest w Polsce i pisze mature a ten gosciu to jakis naciagacz ktory chcial wyludzic kase:wściekła/y:Wpadl kiedy moj maz zapytal o date ur niby chrzesniaka:tak:


Frajerstwo się szerzy. ;( ;/
 
reklama
Tunia a ja już na face widziałam fryzurkę :-D człowiek od razu czuje się lepiej no nie? hehe ja przed wyjazdem też musialam podciąć i zrobić pasemka - najwyżej będę łysa patrząc na te jak mi te kłaki lecą :-D

ewa wlaśnie zamiast kawki wypiłam zimne mleko czekoladowe bo się za ciepło zrobiło i zjadlam pół paczki czekoladowych ciastek i pierwsze co pomyślałam to to, że Twoja bratowa by mnie "zjadła" za takie menu przy karmieniu :-D
 
Do góry