reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Wrublik - no tak z gospelem to ten "Gospel" nie ma nic wspólnego :-D
Ja też długo na wieżę czekałam. W zeszłym roku dostałam na urodziny płyty Chopna w wykonaniu Rubinsteina, więc zażyczyłam sobie w tym roku wieżę, bo tych płyt nie maiłam na czym słuchać.
 
Dobry
Gips zdjęty. ryk był taki jakby mu ja na nowo łamali:dry:U notariusza byłam się zrzec spadku tzn. długów po Babci..I teraz mam poł roku, zeby sądownie załatwić, że maluchy się zrzekają...Paranoja...Filip śmiesznie pałza, raczej własnie foczka i zegarkiem....I na placach do tyłu ha ha ha ha. Z tym sadzaniem to tez bym nie demonizowała...Dzieci się róznie rozwijają...Lolek prędzej stał niz pewnie siedział. I to sam sie podciagał do stawania. A co do raczkowania to fakt, niektóre dzieci nie raczkuja, ale nalezy je do tego zachęcac bo ruch naprzemienny rozwija mózg.Głowizna mnie łupie łup lup...
 
Coś mnie bierze :-((( Mięśnie mnie bolą wrrr,nie chce choróbska :-((( A dwa dni temu miałam migrenę,ale lekki przebieg...
 
Dzien doberek:-)
Wpadlam sie przywitac bo dopiero dzisiaj przyjechalismy.
U nas nic nowego poza tym ze Jas zrobil sie okropnie marudny i placzacy.Non stop placze.Kiedys dlugo spacerowalismy a teraz nie ma mowy o lezeniu w wozku bo krzyk i placz:baffled:A dzis w sklepie zaczal tak krzyczec ze musielismy uciekac.Ja nie wiem co sie z nim dzieje:confused:A byl taki spokojniutki:dry:
 
witam teraz juz tak tutaj nie zagladam ale naprawde mi Was brakuje :D
u nas wszystko ok, oprócz placzu przed snem istny koszmar zasypia ladnie jedynie w wozku na podwórku no i niestety nie chce pic mleka jedynie w nocy wiec u nas mleko jak kiedys puszka znikala po 4 dniach tak teraz sobie stoi i stoi. teraz dopiero wiem co znaczylo jedzenie jedynie mleka duza oszczednasc no ale coz na dziecku oszczedzac nie bede :p
pozdrawiam Was wszystkie bardzo goraca :)
 
hej dziewczyny! dziekuje bardzo za odpowiedz w sparwie witamin!
sarka-pytalas, czy w ogole nie podawalam wit K- podawalam K+D do 3 miesiaca wlacznie. kurcze nadal nie wiem, co mam robic. karmie piersia, wiec pewnie jakis witaminek brakuje, wiec chyba bede podawac Cebion multi i tyle.
I nie wiem czy to odpowiedni watek, ale zakupilam dzis dla polki w biedronce muzyczna kule fisher price za 45 zl, a na necie cene zaczynaja sie od 60zl wzwyz:)polecam,a le nie wiem czy wszystkim sie spodoba:)nie wiem czy to odpowiedni watek, czy powinnam na: wszystko dla naszego malenstwa-wybaczcie;)
 
hej dziewczyny! dziekuje bardzo za odpowiedz w sparwie witamin!
sarka-pytalas, czy w ogole nie podawalam wit K- podawalam K+D do 3 miesiaca wlacznie. kurcze nadal nie wiem, co mam robic. karmie piersia, wiec pewnie jakis witaminek brakuje, wiec chyba bede podawac Cebion multi i tyle.
I nie wiem czy to odpowiedni watek, ale zakupilam dzis dla polki w biedronce muzyczna kule fisher price za 45 zl, a na necie cene zaczynaja sie od 60zl wzwyz:)polecam,a le nie wiem czy wszystkim sie spodoba:)nie wiem czy to odpowiedni watek, czy powinnam na: wszystko dla naszego malenstwa-wybaczcie;)
Jak ja karmiłam piersią też miałam dylemat czy czegoś nie podać. Wzięłam w związku z tym witaminy dla siebie, dla karmiącej i w ten sposób przetworzone już ciągnął z mlekiem.
 
reklama
Albo mam migrenę albo umieram :-( Ale kurde miałam w środę migrenę lekką więc znowu bym miała?A w nocy jak poszłam zobaczyć do
Mikosia to tak mi było słabo,że myślałam tylko o tym żeby Miko się nie obudził i na szczęście obudził się dopiero po 5 ufff.Idę spać :((( Dobranoc mamuśki
 
Do góry