reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Czekam na pierwszą właśnie. I mam nadzieję, że nie utrzyma się ta bólowa tendencja. Mogłoby się już zacząć, a oprócz bólu nic się nie zanosi. Wcześniej(znaczy przed ciążą) jakiś zabarwiony śluz miałam przy tych bólach a teraz bialutki jak śnieg. Ech.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mialam @ 4 kwietnia i czekam na kolejna- ciazy sie nie boje bo watpie by dosieglo mnie "niepokalane poczecie" :-) libido u mnie na poziomie zero:baffled:
zdrowka zycze dla wszystkich chorujacych dzieciaczkow.
Uciekam do spania bo mi sie oczy zamykaja.
Dobranoc:dry:
 
@ się zrobiło..Ja powinnam dostać dziś...Wczoraj zabarwiony śluz i myślałam, że to juz i co??? Brzuch boli , głowa boli, mdłosci mam u mnie to dośc czeste było przed @ a samej nie widać...Aaaaaaa.
Ewa wole sie doptyać. Przy owulacji sluz moze bys podbarwiony krwia prawda??? Bo wychodzi na to, ze po dwóch ciażach nie dośc, że wreszcie mój sluz sie pojawia taki jak powinien, bo wcześniej to ja nie wiem jak w ciaze zaszłam bo śluz to byl cud to do tego płodna jestem jak królica:dry::dry::dry::dry:
Chyba dziś będziemy juz bez gipsu...
Aaa i bez kija nie podchodź...Zespół Napiecia rozbuchany na maksa.....
 
dzień dobry,
Maciuś kicha, hmmm, mam nadzieję, że jest ok, bo dziś szczepienie:baffled:
w niedzielę jedziemy do szwagierki, która 1,5 miesiąca temu urodziła córeczkę:-) niestety, nie mam pomysłu na prezent ://
mnie @ czeka w pierwszych dniach maja. Podbrzusze boli mnie cały czas://
 
o tym ślubie to już nie chce mi się słyszeć, powariowali...

a tak w ogóle to cześć wszystkim - dzielę się swoją radością - jutro jedziemy do Gdańskiego Zoo - prezent na 3 urodziny Ani, miał być laptopik taki do zabawy nauki literek, ale będzie wycieczka, myślę że będzie miała więcej wspomnień z tego

a ja swoją drogą mam już drugą @, nawet można powiedzieć trzecią, bo miesiąc temu i tydzień temu były, ale teraz taka prawdziwa z prawdziwego zdarzenia, bo trwa i trwa i końca nie widać, grrrrrr jak to u mnie zwykle bywa
Tunia zawsze to na swoich śmieciach lepiej jest gdzie by one nie były :-)
 
reklama
:szok: ja bym Męża za takie praktyki zjadła po prostu

E, bez przesady. Młody siada już sam (tzn. podciąga się), więc ciężko go co chwilę do poziomu sprowadzać. A z tym chodzeniem to żarty były jednorazowe ;) Dziecko nie tak łatwo zepsuć ;) Moim zdaniem nie ma co się trzymać sztywno reguł, że przed 6-7 miesiącem nie wolno sadzać dziecka itd. Wszystko zależy. Jeśli Franek jest na tyle silny, że już się podciąga i mu to problemu nie sprawia, to czemu mam mu zabraniać tak ćwiczyć?

Ewa wole sie doptyać. Przy owulacji sluz moze bys podbarwiony krwia prawda???
[...]
Aaa i bez kija nie podchodź...Zespół Napiecia rozbuchany na maksa.....

Może. Ja miałam tak podbarwiony właśnie przy pierwszej owulacji po porodzie i tak poznałam, że to już pewnie będzie "to".
Brzuch teraz nie boli, ale tzw. rzucanie talerzami zostało - Mąż się chowa po kątach ;)
Większość czeka na @, a ja już po :) Fajnie jest - przed porodem miałam długie, 7-dniowe, obfite i dość bolesne. Teraz nie boli, 6 dni i po wszystkim, w tym 3 tylko ciężkie. Więc jak na mnie jest nieźle :)
A teraz już śluzu brak, więc łatwo będzie poznać jak przyjdzie płodny. Wszystko się porządnie ułożyło. Strasznie jestem ciekawa, czy uda się w kolejną ciążę zajść do razu :) Ale na to jeszcze muszę poczekać jakieś 10 miesięcy...
 
Do góry