reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Witam:)

olcia o kurka! rota własnie szaleje na wiosne (zreszta jak wszelakie wirusy), no współczuję strasznie. Zawsze to już jakas ochrona jak zaszczepiona - pewnie! jednak szczepienie żadne nie daje 100% ochrony przed zachorowaniem, ale na pewno jesli już to choroba jest łagodniejsza w skutkach. Kochana leć dziś czy maż z Matim do lekarza, niech przepisze mu Nifuroksazyd - to lek świetnie na to działający, to niby jakis rodzaj półantybiotyku ale działa zawsze na to! I chroń siebie bo prędzej Ty małą możesz zarazic bo ciagle z nia przebywasz jak Mati.

Elena sorki ale słów mi brakuje na tego Twojego faceta! jak nie ma z kim gadac to nie dyskutuj, zadaj kasy na to i już! Nie on i jego potrzeby teraz najważniejszy ale dziecka!

hehe no uwierzcie ze nie było mi łatwo u tego gina, jeszcze jak sam zauwazył że jestem zestresowana to juz w ogóle myslałam że uciekne z gabinetu a jeszcze jak kazał mi przejśc na łóżko do usg to już kompletnie bo miałam za krótka bluzkę i było widac mój wieelki tyłek:-D ..no nie chciałabym go spotkać gdzieś w sklepie np hehe:-D

Gosia ja rozumiem że Wy juz na dobre do tej Irlanddii wybywacie?!
 
Ostatnia edycja:
reklama
a na zabawki samw ydaje 'miliony' i nie mogę mu przetłumaczyć aby przestał :( (zabawki dla dzieci rzecz jasna)

Mój też wydaje na zabawki, ale dla SIEBIE:wściekła/y:! Przykład: na chrzciny dla Matiego kupił sterowanego ogromnego Hamera:szok:! NA CHRZCINY:szok:!!!! A teraz jak młody go ujeżdża to krzyczy na niego, że zepsuje SOBIE:dry:(czytaj= jemu) samochód.

Na gwiazdkę chciał kupić sterowany helikopter. Już się boję co wymyśli na chrzciny dla Daniela.:baffled:

Olcia
trzymaj się i zdrówka dla starszaka.
 
krolcia hehe to u mnie podobnie, widac tatusiowie korzystaja na tym że mają synów hehe, mój Wiktor też ma pokój zawalony zabawkami "nie dla niego" - czytaj - wcale o nich nie marzył, ale tatuś owszem:-D i tak na przykład strowane zdalnie helikoptery, tor wyścigowy carrera bo tatuś fan formuły1 itp;-)ja sie odbije na lalkach barbie, domkach itp - teraz takie cudeńka że sama sie bedę tym bawiła:-D
 
my po szczepieniu, Alicja odsypia stres. dzis sie mega wyspalam, bo mala spala od 22 do 7.30 z tylko jedna krotka pobudka na dolanie ;) fajnie :D
ide podgranac chalupe

olcia
- wspolczuje ... trzymam kciuki, zeby Oliwka nie zalapala

Kurcze, a było już tak pięknie... Franek zaczął mi się budzić dwa razy - koło północy, a potem o 5. Po 5 śpi jeszcze 1,5 godziny i wstaje już na dobre. Tak się zastanawiam, że może to ta zmiana pokoju, może ma tu za ciepło i mu się pić chce... A może po prostu ma jakiś skok wzrostowy i potrzebuje więcej jedzenia. Ech...

dzieci juz tak maja :) to ze jako 3-4 miesieczniak przesypia cale noce, wcale nie znaczy, ze jak bedzie mial 9 m-cy, to sie nie bedzie budzil 2-3 razy. ;)
 
witam i ja...
normalnie nie uwierzycie - ja sama nie wierzę - moje dziecko wczoraj zasnęło o 21-ej i obudziła się o 6.15 - ani razu nie wstała na jedzenia - cud jakiś normalnie
A u nas pochmurno.
Olcia nic nie powinno się małej stać, ja jelitówę przechodziłam z 3 tygodnie temu - 3 dni mnie czyściło góra/dół a mała nic
 
olcia trzymam &&&& żeby mała nie złapała choróbska!!

sarka na dobre to może nie, ale myślę, że z 2 lata tam posiedzimy. ja bym chciała zostać do czasu aż nasz dom tutaj nie będzie wybudowany. biorę pod uwagę maks 2 miesiące po powrocie u rodziców na przeczekaniu i ostatnie przygotowania do wprowadzenia się i na swoje. choć czy się uda tak to czas pokaże. co prawda nie ukrywam, że na dobre mogłabym się wyprowadzić za granicę ale na pewno nie do Irlandii :-D taki klimat to nie dla mnie na dłuższą metę.
 
Odebrałam właśnie paczkę z Allegro i tak na szybko tylko powiem, że gryzaki Aventa na etap 2 i 3 jak zawsze super. Smoczek TT wygląda dość kosmicznie - Franek śpi już, więc nie mogę go póki co wypróbować. Kubeczek Medeli faktycznie malizna - 5 ml się mieści. Więc będzie ewidentnie treningowy. Za to 360 stopni i niekapek Aventa fajne. Tylko niekapek jest od 6 m, to smoczek był od 3 m - kobieta źle na aukcji napisała. No ale teraz i tak pić Franek nie będzie, a może i teraz mu podejdzie ten kubek - zobaczymy.
To tak z grubsza tyle wrażeń ;) Aha - i te pojemniki na pokarm/słoiczki w kształcie kolorowych grzybków - rewelacja. Na niedzielne wyjścia będzie jak znalazł :)
 
reklama
Do góry