reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
witam
ewa super ze jedzonko smakuje
renczysia a jak bardzo sie Wam spieszy z zakupem mieszkania??
Bodzianka ja moge wziac wkładki bo u mnie idzie tego tonami a i talk uzywam....
u nas 2 dzien kupy brak wiec Ala nie moze pospac dłuzej jak 40 minut...wrrr
 
reklama
Wiem, że pora obiadowa, ale chciałabym poruszyć temat kupowy ;) Dziś była kupa dużo bardziej zwarta niż zwykle. Jeszcze nie taka "dorosła", ale już nie tak wodnista jak kiedyś. Możliwe, że to warzywka już tak działają? Franka brzuch nie boli, nic go nie męczy, kupę strzela bez problemu. Więc chyba ok?:)
Wsio ok kochana. Niedlugo i zapaszek sie zmieni:tak::-D

witam
ewa super ze jedzonko smakuje
renczysia a jak bardzo sie Wam spieszy z zakupem mieszkania??
Bodzianka ja moge wziac wkładki bo u mnie idzie tego tonami a i talk uzywam....
u nas 2 dzien kupy brak wiec Ala nie moze pospac dłuzej jak 40 minut...wrrr
Adres na priv plosze.
U mnia mama była. Junior marudzi, starszak spi a ja tez bym pospała ale wtedy w nocy nici ze spania...Do tego czuje sie strasznie nerwowo...
Nie wiem co jest ale żołądek mnie boli i mam "kluche'...Jak przed egzaminem albo stresującą sytuacą i nie umiem tego opanować:-:)-:)-:)-(
 
Do góry