reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Wiem, że pora obiadowa, ale chciałabym poruszyć temat kupowy ;) Dziś była kupa dużo bardziej zwarta niż zwykle. Jeszcze nie taka "dorosła", ale już nie tak wodnista jak kiedyś. Możliwe, że to warzywka już tak działają? Franka brzuch nie boli, nic go nie męczy, kupę strzela bez problemu. Więc chyba ok?:)
jest ok
i to właśnie 'dorosłe' jedzenie zagęszcza kupy
mój Adaś na razie tylko na soku marchewkowym lub jabłkowo marchewkowym a KUPKI JUŻ TEŻ TAKIE GĘŚCIEJSZE :)
 
To w sumie fajnie, bo trudniej tym kupom wylecieć z pieluszki jak mają taką konsystencję ;)

Bodzinka, zbieraj się i wpadaj do Krakowa :) Robię właśnie cannelloni ze szpinakiem i tuńczykiem, to wszamiemy, a potem skoczymy na spacer nad Wisłę - i wszystkie smutki Ci miną jak zobaczysz na smoku wawelskim tabliczkę "Wyślij SMS o treści "SMOK", a smok wawelski specjalnie dla Ciebie będzie ziać ogniem" ;)
 
Ja ostatnio jak się widzę w lustrze to mam ochotę usunąć wszystkie z domu,niedługo będę mieć fryzurkę jak Jerzy Kryszak-seeerioooooooo!!! :-((((((((
 
Bodzinka popatrz sobie na swoich dwóch cudnych kawalerów i powiedz sobie glośno, że jesteś najszczęsliwszą kobietą świata, bo masz zdrowych, silnych i słodkich synów, którzy jak będziesz już stara będą przynosili Ci jabłuszka z targu ;-) I wtedy wszystkie smutki odejdą!
A tak mi się jeszcze przypomniało, że miałam napisać coś na temat naszej "służby zdrowia". Jak byliśmy na szczepieniu to myslałam, że pediatra coś zacznie na temat rozszerzania diety mówić. A ona pyta czy już coś dawałam małemu, mówię, że jabłko i marchewkę próbowaliśmy. Uśmiechnęła się i pyta czy mam schematy żywienia, mówię, że przeglądałam sobie. No i to było na tyle jej porad :-D
 
Ja słyszałam ze jak dziecko nie chodzi do żłobka to żeby nie szczepić i żeby unikać hipermarketow i takich dużych sklepów i ze te szczepionki są lub będą darmowe dla dzieci w wieku 3 lat czy jakoś tak.a jeszcze laska co pracowała w aptece mówiła ze te szczepionki na pneumo to lipa i ze dziecko tak czy siak może zachorować.Ale każdy zrobi jak uważa :-)
 
reklama
To w sumie fajnie, bo trudniej tym kupom wylecieć z pieluszki jak mają taką konsystencję ;)

Bodzinka, zbieraj się i wpadaj do Krakowa :) Robię właśnie cannelloni ze szpinakiem i tuńczykiem, to wszamiemy, a potem skoczymy na spacer nad Wisłę - i wszystkie smutki Ci miną jak zobaczysz na smoku wawelskim tabliczkę "Wyślij SMS o treści "SMOK", a smok wawelski specjalnie dla Ciebie będzie ziać ogniem" ;)
Nie no padłamha ha ha. I od razu humorek mi sie lekko poprawił:-D:-D:-D
 
Do góry