reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
hej

dzisja bańka już nie boli, więc od razu mi lepiej:) za oknem piękna pogoda!!! Jak niunia się wyśpi to śmigamy na spacerek!

renczysia za deszczyk dziękujemy - u nas od kilku dni padał (ale ja na spacerek i tak wychodziłam), a dziś pierwszy dzień z suchymi chodnikami!!!

chyba powoli ogarnia mnie przedświąteczny nastrój. Muszę wyprać firanki (okna już pomyłam) i zasiać rzeżuchę!
 
Kurde zamówiłam nosidełko i w nocy wstając zobaczyć do Mikosia kapnęłam się że paczka zostanie wysłana na adres mojej mamy czyli tam gdzie jestem zameldowana wrrr,w sumie blisko mam ale miałam nadzieję ze jutro już będzie i będę mogła wyskoczyć do koleżanki z nosidełkiem a nie wózkiem,na dodatek w piątek jak była u mnie mamuśka to strzeliłam jej focha,ona mi i poszła do domu i od tego czasu ani widu ani słychu wrrr
 
Witam:-)
U nas pieknie swieci sloneczko ale bardzo wieje wiec nie wiem czy jakis spacer bedzie.Tak czy inaczej z domu musze wychodzic bo do szkoly ze starszakiem no i oczywiscie zakupy:tak:
Ja to od kilku dni ciagle bym spala.Brak mi sil.Krew mam ok a czuje sie jakby ze mnie powietrze spuscili:baffled:
Czy ktos sie zna na komputerach?Bo po ostatniej naprawie nie moge nikomu podziekowac, ciagle mnie wylogowuje i nie moge zdjec wysylac.Ja to sie nie znam ale komp byl caly czyszczony wiec moze jakiegos programu brakuje:confused:

Milego dnia;-)
 
Aż wierzyć mi sie nie chce że gdzies może być ładnie, u nas wstrętnie ale na szczeście małżon wyjdzie szybciej z pracy i pojedzie do tego lekarza ze mną, taka pociecha że nie muszę się z dziećmi tarabanić sama...na ból wzięłam juz Paracetamol a nadal ćmi:( jak miała któraś z was kiedyś chore przydatki to wie jak to jest eeeech:/// A potem jeszcze na szczepienie...

kaczucha dzieki za info o Emla. A na długo przed trzeba to przykleić/posmarować? bo ja jeszcze nie kupiłam dopiero w drodze do mojego gina kupię...

ewa alez Franio na tej focie podobny do Ciebie!!! :ppp
 
reklama
Do góry