reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Uu... Będą 3 moje posty pod rząd ;)
Ale chciałam Wam przekleić fragment maila od mojego Męża ;) Zrobiłam mu listę rzeczy, które chcę kupić na Allegro - do zaakceptowania ;) Oto odpowiedź: (wkleiłam linki, żeby było wiadomo, o co chodzi ;))


do jedzenia na wyjścia - to mniej różowe, czyli opcja A
Sassy Izolowane pojemniki do karmienia z ły sztuk (1509469977) - Aukcje internetowe Allegro
micha - niebieska
Tommee Tippee 1 miseczki do karmienia KOLORY (1509469979) - Aukcje internetowe Allegro
wkładki - może weź sobie od razu dwa pudełka?
Tommee Tippee Wkładki laktacyjne 50 sztuk (1509920047) - Aukcje internetowe Allegro
smok - bierzemy, niech Franek nie pluje smokiem dla niemowlaków...:)
Tommee Tippee Smoczek silikonowy PURE 3-6m 2 szt. (1509920064) - Aukcje internetowe Allegro
butelka treningowa - jak najbardziej
AVENT Butelka Treningowa 260 ml (1538377050) - Aukcje internetowe Allegro
gryzaki - też weźmy, nie są tragicznie drogie, a jak mają pomóc Frankowi, to dobrze, najwyżej przekażemy komuś nówki:)
AVENT GRYZAK ZWIERZĄTKO ETAP 2 NOWOŚĆ 0% BPA (1540750979) - Aukcje internetowe Allegro
AVENT GRYZAK KLASYCZNY ETAP 3 NOWOŚĆ 0% BPA (1538377055) - Aukcje internetowe Allegro
kocyk - a jest inny kolor...? :)
BabyOno KOCYK POLAROWY 90x110 Zielony (1546744154) - Aukcje internetowe Allegro
szczoteczka - żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć! :)
BabyOno Szczoteczka do mycia zębów na palec (1546744163) - Aukcje internetowe Allegro
kubek - koniecznie!
CANPOL LOVI KUBEK 360 12M+ 250 ML (1546744289) - Aukcje internetowe Allegro
podgrzewacz - on ma tylko gniazdko samochodowe? Może poszukamy takiego, który moglibyśmy podpiąć też w Domu? Czy w Domu będziemy używać po prostu mikrofalówki...?
BabyOnoTERMOOPAKOWANIE PODGRZEWACZ SAMOCHODOWY 3w1 (1546744307) - Aukcje internetowe Allegro
gryzak dla Młodej - spoczko, szkoda, że Franek już taki duży...:)
[w sensie: dla mojej Bratanicy, która urodziła się w marcu]
K's Kids Pan Gryzak (Teether man) SUPER!!! (1546744744) - Aukcje internetowe Allegro
kubek - bierzemy
MEDELA Kubeczek do karmienia niemowląt (1546744756) - Aukcje internetowe Allegro
zatyczki/zaślepki - a nie będziemy mieszać łyżeczką...? Choć w sumie 2,5 zł to nie majątek, więc weźmy :)
AVENT DYSKI USZCZELNIAJĄCE DO BUTELEK 1 szt (1556587647) - Aukcje internetowe Allegro


Takiego mam kreatywnego Męża ;) Z bardzo merytorycznymi zastrzeżeniami do kolorów kocyka ;)
 
reklama
ewa super czat prowadzicie;) a co do odległosci to nie narzekamy-choc przyznam ze ode mnie dojscia do centrum nieciekawe bo albo wiaduktem przez marszałkowską albo pod mostem (z torami) na siemieńskiego... oba fest zakurzone i przy ruchliwej trasie... mam nadzieje ze scieżke rowerową z plant podciągnął do Skarbowego to bym miala super... ale nim to nastanie to ja juz moge tu nie mieszkac..
a ja dzisiaj poprałam zabawki po Pauli-takie pluszaki co szeleszczą albo stukają;) i sie suszą..
 
Ja nie wiem co sie dzieje z moim bb ale nie moge nikomu podziekowac bo wyskakuje "message not login in":confused: i nie moge wstawic zadnego zdjecia.Naciskam przeszukaj plik i nic nie wyskakuje:baffled:A poza tym co chwile mnie wylogowuje:crazy:Nic nie moge napisac:no:
Candy, Aluska, Cristalrose-bardzo wam dziekuje .Bardzo mnie uspokoilyscie:tak:
 
ło matko was na chwilę zostaw to potem nie wiadomo co komu już pisać!
Wrublik7 ładnie Ci Wikunia nockę przespała:tak::tak:
aluśka u nas co noc podobnie, pobudki tylko na cycolenie, a ja śpię z małą to praktycznie całą noc śpię i się wysypiam
o moja malusia przysypia... a myślałam że tylko poleży tu obok na boczku, no dobra nie będę jej już kręcić na ten brzuch, bo ją wyrwę ze snu już
ależ ja miałam dziś ubaw ją karmiąc
jabłka z jagodami ze słoiczka mała postanowiła że zje sama i lepiej wie od mamusi jak tą łyżeczką wywijać, strasznie mi przy tym pomagałajak się nie dało pomanipulować łyżeczką to chociaż moją ręką, jak nawet jej ręka uciekła, no to jedzenie zaczęła wsuwać swoją łapką... widocznie bardzo się zmęczyła że teraz tak szybciutko usnęła, chociaż... ojej toż ona się zbudziła 3 godziny temu, no tak to już był sam czas by spać
 
ewwe ja kiedyś podobnie miałam z modemem i na bb siedziałam z książką podczas wgrywania się potrafiłam przeczytać sobie parę stron
Bodzinko ja też się zastanawiam nad przeprowadzką do łóżeczka malusi, ale nie ma mowy do innego pokoju, na razie to ja mam Wikunię przy sobie dla wygody, bo żeby we dnie funkcjonować przy Ani to muszę się wyspać
Krolcia :baffled: wspomniałaś mi co ja dzisiaj śniłam, otóż moja mama powiedziała mi że bardzo chce jeszcze teraz synka mieć, no to może ja razem się namyślę :szok: i obydwie będziemy miały synków w tym samym wieku :confused:
olcia bardzo cię rozumiem że chcesz wszystko dopiąć na ostatni guzik, a to że pójdzie kasa to lepiej mi nie wspominaj, mnie w tym roku czekają też jeszcze duże wydatki, dobrze że już po naszych chrzcinach przeszło trochę czasu to można jakoś się pozbierać
sun jak ty robisz ten album o parku? a z tą rehabilitantką wypytaj szczegóły jak i czemu, i potem nam zdaj relację, bo tu takich powątpiewujących (cholera pierwszy raz nie wiem jak to słowo napisać:confused: - polonistki pomocy) swoim pediatrom jest więcej
cwietka - lubię wróbelki no i do nicka mi chyba do twarzy/do avataru? :-) a teściowej to na prawdę nie ma co zaufać... z moją ja mam lepiej nawet gdyby sytuacja była tragiczna to chyba nie zadzwoni nie odwoła, choć ja zawsze mówię że mogę przyjść na telefon, to ona sobie zawsze jakoś da rady
Gosia wiem że smutno bez męża teraz masz, ale takie maluszki jeszcze dość szybko przystosowują się do sytuacji, a za dwa tygodnie to może być tak że przez pierwszą chwilę synek może zapłakać do ojca - bo może trochę zapomnieć kim on jest, ale to na chwilę i to nie jest powiedziane że tak zrobi, nasza Ania nie widziała babci baaaaardzo długo a potrafiła szybko poznać i się śmiać. a czas to ci na pewno szybciutko zleci
hej dziewczyny nie bawcie się w zamianę dzieci ani oddawanie, jakoś to nie poważnie tu na forum brzmi :-D jeszcze do was się ktoś przystawi z propozycją i będzie się miały potem z odganianiem się że to na niby
cristal już wstał na równe nogi? no to szybki jest Cyprianek, no ale jako jednemu z najstarszych to chyba można, zaraz matko nie obejrzysz się a pójdzie ci spacerować sam
 
Ostatnia edycja:
ale piękna pogoda!!!

my byłyśmy na 1,5 godzinnym spacerku, a teraz skutecznie przypalam gulasz wołowy:/// przynajmniej sosik będzie lepszy:DDD

ewa jakbym ja wysłała mężowi taką listę to przy każdej pozycji zadałby pytanie, czy to konieczne albo, że przecież już to mamy (podczas gdy nie mamy) hehe ja robię sama zakupy:)
 
ewa jakbym ja wysłała mężowi taką listę to przy każdej pozycji zadałby pytanie, czy to konieczne albo, że przecież już to mamy (podczas gdy nie mamy) hehe ja robię sama zakupy:)
hehe jakbym swego męża słyszała, on nawet wymyślił czy raptem nasze dziecko nie może mniej tych słoiczków jeść...? no ale jak usłyszał że mamy problem z wagą to nawet sam biega po słoiczki i pyta czy jeszcze jakieś dodatkowo kupić :)
 
Ach te chłopy. Ojciec mojego synka za każdym razem w sklepie mówi, żeby już jakiś kupić. Nie moze się doczekać, aż zacznie go karmić.
 
reklama
Uu... Będą 3 moje posty pod rząd ;)
Ale chciałam Wam przekleić fragment maila od mojego Męża ;) Zrobiłam mu listę rzeczy, które chcę kupić na Allegro - do zaakceptowania ;) Oto odpowiedź: (wkleiłam linki, żeby było wiadomo, o co chodzi ;))


do jedzenia na wyjścia - to mniej różowe, czyli opcja A
Sassy Izolowane pojemniki do karmienia z ły sztuk (1509469977) - Aukcje internetowe Allegro
micha - niebieska
Tommee Tippee 1 miseczki do karmienia KOLORY (1509469979) - Aukcje internetowe Allegro
wkładki - może weź sobie od razu dwa pudełka?
Tommee Tippee Wkładki laktacyjne 50 sztuk (1509920047) - Aukcje internetowe Allegro
smok - bierzemy, niech Franek nie pluje smokiem dla niemowlaków...:)
Tommee Tippee Smoczek silikonowy PURE 3-6m 2 szt. (1509920064) - Aukcje internetowe Allegro
butelka treningowa - jak najbardziej
AVENT Butelka Treningowa 260 ml (1538377050) - Aukcje internetowe Allegro
gryzaki - też weźmy, nie są tragicznie drogie, a jak mają pomóc Frankowi, to dobrze, najwyżej przekażemy komuś nówki:)
AVENT GRYZAK ZWIERZĄTKO ETAP 2 NOWOŚĆ 0% BPA (1540750979) - Aukcje internetowe Allegro
AVENT GRYZAK KLASYCZNY ETAP 3 NOWOŚĆ 0% BPA (1538377055) - Aukcje internetowe Allegro
kocyk - a jest inny kolor...? :)
BabyOno KOCYK POLAROWY 90x110 Zielony (1546744154) - Aukcje internetowe Allegro
szczoteczka - żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć! :)
BabyOno Szczoteczka do mycia zębów na palec (1546744163) - Aukcje internetowe Allegro
kubek - koniecznie!
CANPOL LOVI KUBEK 360 12M+ 250 ML (1546744289) - Aukcje internetowe Allegro
podgrzewacz - on ma tylko gniazdko samochodowe? Może poszukamy takiego, który moglibyśmy podpiąć też w Domu? Czy w Domu będziemy używać po prostu mikrofalówki...?
BabyOnoTERMOOPAKOWANIE PODGRZEWACZ SAMOCHODOWY 3w1 (1546744307) - Aukcje internetowe Allegro
gryzak dla Młodej - spoczko, szkoda, że Franek już taki duży...:)
[w sensie: dla mojej Bratanicy, która urodziła się w marcu]
K's Kids Pan Gryzak (Teether man) SUPER!!! (1546744744) - Aukcje internetowe Allegro
kubek - bierzemy
MEDELA Kubeczek do karmienia niemowląt (1546744756) - Aukcje internetowe Allegro
zatyczki/zaślepki - a nie będziemy mieszać łyżeczką...? Choć w sumie 2,5 zł to nie majątek, więc weźmy :)
AVENT DYSKI USZCZELNIAJĄCE DO BUTELEK 1 szt (1556587647) - Aukcje internetowe Allegro


Takiego mam kreatywnego Męża ;) Z bardzo merytorycznymi zastrzeżeniami do kolorów kocyka ;)

A to zaszalałaś przy pisaniu tego posta. :-)
 
Do góry