reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

a do mnie dotarł kurier, szkoda tylko, że zamówione grzechotki są zupełnie inne id tych, które chciałam i za które zapłaciłam:wściekła/y:, chyba pierwszy raz wystawię inny niż pozytywny komentarz:wściekła/y:

a w karuzelce brakuje jednego elementu żeby ją złożyć!!!:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej kobitki

widzę że jakieś zniecierpliwienie zapanowało na wątku hehe
ja rodziłam dokładnie w 39,1 tc i powiem wam że jeszcze wcale nie chciałam rodzić. Zła byłam na nich że już mi wywoływali. Chyba jakaś dziwna jestem:)))

wczoraj mój S. z pracy przytaszczył fajny prezent dla niuni - matę edukacyjną. Kumple się szarpnęli:) fajnie:)

ewwe oliwka też czasem tak dziwnie oddycha i dwa razy nawet podczas kichnięcia wyleciało jej katarzysko, ale pediatra powiedziała że to normalne. Jakby miała pod noskiem ciągle mokro to wtedy znaczy, że katarek.

kurcze, dziewczyny nawet nie wiedziałam, ze umiem tak szybko pisać jedną ręką!!!
 
Witam dziewczynki!
Dziś wróciliśmy do domu. Dziś kończy się trzecia doba, a to oznacza, że wszystko i z małym i ze mną jest ok. Mały ma charakterek, tak jak podejrzewałam. W tej chwili właśnie śpi. Tak długo to chyba nie spał od pierwszej nocy po porodzie. W szoku jestem! Korzystam z tego faktu i doprowadzam trochę do porządku mieszkanie, bo mój mąż okazał się fatalnym "kawalerem" ;-) Postaram się wpadać jak tylko będę mogła, ale obawiam się, że to nie będzie zbyt często.
 
Wróciłam ze sklepu,znowu obładowana jak wielbłąd hi hi,ale oczywiście jak zobaczyłam śliczną wołowinę na zrazy to nie mogłam się oprzeć i kupiłam prawie dwa kilo:-O,przeszykowałam obiadek i znowu powtórka z wczoraj hi hi,zrobiłam pączki,teraz czekam aż ostygną co naszprycuję marmoladką i polukruję. Wczorajsze tak szybko zeszły że się nimi nie nacieszyłam:-)

W sklepie u znajomej usłyszałam że jest w szoku że ja jeszcze po zakupy mam siłę chodzić i tachać wszystko na trzecie piętro:-D,twarda kobita ze mnie hi hi:-)

Co do prezentów to Oliwka uparła się że od gwiazdora chce HopHop Frog,nawet dokładnie nie wiem co to i czy warte swojej ceny. Może któraś z was miała już z tym czymś kontakt?

Idę ogarnąć pokój i firankę zawiesić bo wczoraj już nie miałam siły ani chęci.
 
a do mnie dotarł kurier, szkoda tylko, że zamówione grzechotki są zupełnie inne id tych, które chciałam i za które zapłaciłam:wściekła/y:, chyba pierwszy raz wystawię inny niż pozytywny komentarz:wściekła/y:

a w karuzelce brakuje jednego elementu żeby ją złożyć!!!:wściekła/y:
Jejku normalnie bym głowe urwała sprzedawcy.
A własnie ja sie nie umiem znależć teraz na nowej stronie allegro...Gdzie tam sa komentarze???
Własnie była u mnie psiapsiółka, wykokosiła Filipka, wybawiła sie z Lolkiem...A ja chyba zaraz sie położe bo padam na pyszczek...Alez mi sie chce spac...I pączka mi sie zachciało...
 
Z doświadczenia mojego małego wiem, że nie ma co misiów i zabawek kupować. Ja już mam pluszaków powyżej dziurek w nosie. Nie mam gdzie tego składać, bo każdy do dziecka przychodził z maskotkami i grzechotkami. Zresztą jak piszesz takie dziecko mało co na początku zwraca na to uwagę.
dokładnie!!! ja nie kupiłam żadnej zabawki dotąd, kupimy karuzelkę ale to się nie też nie pali a żadnych pluszaków mowy nie ma, własnie wyciagnełam z pralki kolejna ture pluszaków Wiktora, które tylko leżą na szafie i się kurzą a ja co jakiś czas musze je odświeżać, juz nawet chciałam do przedszkola oddać bo po cholere to lezy ale z głupiego sentymentu samej mi szkoda a bo to pierwszy misiu, a to króliczek taki i siaki i tak lezą i się kurzą.....

Tunia a to od jednego sprzedawcy wszystko???????? odeslij i po sprawie, niech zwraca kase i za przesyłki też! masz prawo do zwrotu towaru nawet bez wyjasnienia przyczyny a tu jest i to duża!!!!!!!!!

agbar witaj!!!! :-)

Dziewczyny - juz mamuśki! mam pytanie - czy czyścicie codzień noski swoim maluchom woda morską??? nie moge sobie przypomniec czy Wiktorkowi tak pielegnowałam, bo szkoły sa dwie-jedna że należy codzień oczyścić, inna że nie trzeba, jak robicie?

Mi mała po kąpieli zaraz brzuch rozerwie :-o
 
reklama
czesc mamuski:)
wczoraj wieczorem dostałam takiej migreny, ze nie wiedziałam co mam z soba zrobic. Kuło mnie w klatce piersiowej, niedobrze mi było, miejsca sobie nie mogłam znależc... a karmienie? nie mogłam wysiedziec w miejscu, kiedy mlody ssał. Porażka! Dobrze ze marcin byl i sie zajął dzieciakami. Mi sie urwał film i sie obudziłam o 22. Podobno na wspolnej ogladałam, ale nic nie pamietam...

dzis u nas średnia pogoda, niby mżawka, niby nie...
rano musiałam zaprowadzic wiki do przedszkola i malego brałam w chuste - poszło lepiej niz sądziłam i sie nie spóźniliśmy:)
 
Do góry