reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Lwiczka może sobie wydrukuj taki swistek???
Wzory Pism &#183 Ulga podatkowa &#183 Becikowe
A nam się własnie gaz kończy, cholera jasana. Zadzwoniłam i dowioza ale znowu kasa poszła...Jak tak dalej pójdzie to będziemy głodować do wypłaty a świat nie będzie...Przez ten mój szpital bieda taka...Dawno nie było tak cięzko...
No ale damy rade..Jak zawsze...Ważne zeby dzieci miały co jeść.
.
 
reklama
pączki??!! ale bym sobie zjadła... ostatnio prawie codziennie pączka wcinam, ale dziś Wiki nie chciała wyjść na spacer, a że mi się średnio chciało, to nie naciskałam. no ale nie mam teraz paczka...
 
U nas na szczęście blisko piekarnia. A do tego duże pączki sprzedają.
Bodzinka będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Cześć Mamuśki :-D:-D:-D

ja tylko na chwilkę :tak:
później poczytam co u Was;-);-)

Chciałabym się pochwalić!!!!!!!

Urodziłam zdrowego dużego chłopca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D

Filip urodził się przez cc dnia 10.12.2010r. o godz. 12.25
waga 3710 g wzrost 59cm:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

od wczoraj popołudnia jesteśmy w domku
więc jeszcze aklimatyzujemy się ;-)

w wolnej chwili wszystko opiszę na odpowiednich wątkach i spróbuję wkleić fotki;-)

Pozdrowienia dla Wszystkich :))
wszystkim Mamusiom z dzidziami z drugiej strony brzuszka gratuluję!!
i trzymam kciuki za Mamuśki przed rozwiązaniem!!!

Ps. synuś jest słodki, ma ciemne włoski i po prostu jest boski ;-);-);-)
 
Bodzinka wiem jak to jest,wydatki wydatki i jeszcze raz wydatki a przychodów brak. Trzymam &&&&&&&&&&&& żeby pieniążki przyszły jeszcze przed świętami i żebyś mogła zrobić cudowne święta swoim pociechom:-)

Gosiutek gratuluję i zazdroszczę:-D
 
lwiczka to dalas czadu niezle :) hmmm moze poaniaj po schodach jeszcze jak masz w poblizu :) to ponoc dziala albo liscie malin zaparzone ;)

za wszystkie nierozpakowane kciuki trzymam.... mi bylo juz tak ciezko a lecial mi 37tc a juz jakbym byla w koncowce jak wy to az sie boje jakby bylo- kciuki za szybkie bezbolesne rozwiazanie!!&&

bodzinkazazdroszcze normalnie... ja nie mam nic zalatwione poza ubezpieczeniem... becikowe stoi w miejscu bo musze jechac do siebie a nie mam jak bo maz w pracy a ja z jaskiem moze po swietach sie uda....

antylopka 73 euro za zaswiadczenie jakies :O w szoku jestem !!!! powariowali ci ludzie normalnie za wszystko kase potrafia wyciagnac od czlowieka...

gosiutek gratki :)
 
Missiiss kochana ale ja po schodach poginam codziennie na trzecie piętro po pare razy dziennie i lipa. Małej nic nie chce wykurzyć z brzucha na ten mróz hi hi:-)
 
reklama
mój S. już w pierwszym tygodniu po porodzie pozałatwiał wszystkie formalności: PZU, becikowe,zasiłek macierzyński. Kasa i tak pewnie w styczniu będzie, ale jakoś damy radę. Musimy się przyzwyczajać bo od maja całkiem bez kasy zostanę (no chyba, że zasiłek dla bezrobotnych...ehhh)
Pamiętacie jak Wam pisałam, że gnojki przedłużyli mi umowę tylko do dnia porodu...wyobraźcie sobie, że w zeszłym tygodniu do mnie dzwonili, czy po macierzyńskim nie chcę wrócić (od nowa się zatrudnić). Chyba ich pogięło całkiem. W życiu tam nie wrócę...po tym jak mnie potraktowali. Oczywiście zatrudnili by mnie na nowych warunkach, czyli kasa jakieś 4 razy mniejsza...
szkoda gadać...
 
Do góry