reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ja też się meczę z niskim ciśnieniem...dziś 101/61 jak snięta ryba :( na razie decyduję sie na wypicie kawy, choć nie mam na nia ochoty...do lekarza idę dopiero w przyszły czwartek...na pewno zapytam...
Pewnie powie ci to co mi każdy z trzech lekarzy "niech się Pani cieszy bo przy dużym ciśnieniu są problemy" więc moje kochane musimy z tym nauczyć się żyć. Ja codziennie wstaję i ciśnienie 90/60 w porywach do 80/40 i konieczna kawa chociaz nie przepadam za nią... sprawdzałam też lampkę czerwonego wina ale pomaga na bardzo krótko.
Lenka bez USg to ona za przeproszeniem G***o może powiedzieć! Głowa do góry! Mnie na USG nawet dwóch lekarzy nie zauważyło torbieli więc jak ten "znachor" to zrobił???? A może jakis wróżbita?? ;) Glowa do góry! już nie raz się tutaj przekonałyśmy jak dużo idiotów jest wśród lekarzy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczynki:*

No On usg nie robi bo to lekarz państwowy a prywatnie już dziś choćby na samo usg nikt mnie nie chciał przyjąć, dopiero jutro ok 14 znalazlo się w końcu gdzieś miejsce.paranoja.a nastraszył mnie mocno.jutro się odezwe i napiszę co i jak.mam nadzieję,że to będą dobre wieści.chociaż boję się bardzo....Zmykam bo M czeka.papatki.

Lena - nie martw sie na zapas! trzymam kciuki za jutrzejsze usg :tak:

ide na you can dance, bo mam gore do prasowania :-)
 
witam dziewczyny,
nadrobić wszystko przez ostatnie kilka dni to nie lada wyczyn, nie udało mi się ;-)
choć w większości przejrzałam co u was

u mnie po weekendzie wszystko dobrze choć zmęczona jestem bardzo i muszę to teraz odreagować spokojem i snem

już wiem że grill mi nie służy i nie zazdroszczę tym które maja na co dzień z wielkim uchem do czynienia

ale najważniejsze że zobaczyłam sie z mamusią :happy: a mamy rzadko kontakt bo mieszkamy od siebie o 350km , a telefonicznie to nie to samo

pozdrawiam wszystkie "stare" i nowe mamusie i życzę spokojnych miesięcy
 
Hej...
Byłam u lekarza.najpierw stwierdził ciążę 6 tygodniową a potem...odkrył w jajniku coś ogromnego.i albo to jest torbiel albo ciąża pozamaciczna.natychmiast usg.natychmiast w tym kraju to jutro i z wynikiem prosto do niego.wyje od paru godzin, nie mam siły, nie mam nic...powiedział,że może być tak,że ciąża jest normalnie a torbiel swoją drogą ale pewności nie ma i nic nie obiecuje, trzeba zrobić usg.bo to państwowy lekarz i on nie ma sprzętu u siebie.i idę jutro na 14 prywatnie.dlaczego ja...?
Serdecznie współczuję:-:)-:)-:)-:)-:)-(,ale trzeba być dobrej myśli.....byle do jutrzejszych dobrych wieści.Myślami jestem z tobą.......

Nic nie napiszę bo złapałam doła:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
hehehe niezle historie faktycznie :D rozsmieszyly mnie rowniez. Hania jest boska ^_^ Przydalo sie bo jestem po nocy pelnej koszmarow i budzenia sie srednio co 2 h. Meczy mnie ostatnio odpoczywanie ;-)

Miłego dnia wszystkim :D
 
Witam , ja zaczełam od kawy i nawet nie jest taka zla , ale niestety tylko rozpuszczalna innej nie przełknę , może to cos da ? to już wiem dlaczego moge spac i spać i spać , nawet przez calutki dzień .

Wszystkie mamusie niech sie nie martwią będzie dobrze z dzidziusiami ( sama tak sobie wmawiam ) .
 
hej dziewuszki

lena wlasnie on po macaniu poznal to cos na jajniku ?? mysle ze bedzie wszystko dobrze kochana &&&&&& kciuki bo ich nigdy za wiele :)a dzidzia na pewno jest na swoim miejscu nawet jak cos masz na jajniku to jest szansa ze w ciazy zniknie nie raz czytalam ze ciaza dziala jak lekarstwo na niektore rzeczy wiec uszka do gory ja i tak trzymam kciuki i wszystkie tutaj na forum tez- bedzie dobrz emusi byc!!!!

a ja dzisiaj dzwonie i blagam lekarza o przyjecie w ogole od rana nie mam mdlosci znowu :/ nie zebym narzekala ale wiecie o co mi chodzi... dzisiaj plamienia nie bylo brzusio wczoraj pobolewal ale teraz nie jestem przekonana czy to nie jest czasem mocna niestrawnosci. ale przynajmniej jak pojde do gina to bede spokojna pozniej no chyba ze b edzie cos nie tego tfu tfu !!!!! jeszcze tylko do banku po kasiure na lekarza i oby mi pozwolil przyjsc przed czasem a nie po czyli o 21-22 :/

milego dzionka grudnioweczki :)
 
witam w ten okropny, ponury i dołujący dzień. Nic mnie dziś nie cieszy a wszystko stresuje. Praca, której już NIE MOGĘ ZNIEŚĆ, mąż który ma wielkie fochy bo chce kupić meble i nawet na nie, nie popatrzy mimo że ja PŁACĘ i pogoda, o której mogłabym pisać godzinami jak bardzo mnie denerwuje...
Wczoraj odwaliłam scenę z mężem jak wariatka. Śmieję się i nagle płaczę że "ty mnie nie rozumiesz" mąz do mnie "kochanie to ciążowe hormony, zachowujesz się nieracjonalnie" a ja "nie zwalaj winy na hormony że jestem, z tobą nieszczęśliwa". Obraził się, ja ryczałam jak bubr a za 10 minut sie smiałam i latałam po kuchni szykując kanapki i żartując z mężem :/ SZOK! Zachowuję sie jak wariatka :/
 
reklama
Wiolcia Ty sie cofnij o jedna strone i poczytaj blog ktory wkleilam, humor Ci sie poprawi na bank:) i przestan sie mazac kochana tylko lepiej sie modl o mojego dzidziusia czy cos w tym rodzaju bo ja na 12 ide na usg i sie zaraz za przeproszeniem zesram:) skupiaj sie na nas bo potrzebuje dobrej energii, przez cala sytuacje malo kto o mnie mysli bo malo kto wie, no i do bloga o Hani:) nawet nielubiana prace Ci umili, i pamietaj ze jeszcze tylko chwilke w niej bedziesz:)
 
Do góry