reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

missiiss ogromnie ogroooooomnie mocno trzymam kciuki! Tylko zamelduj się po wizycie i zagiń jak motylek bo sie będę martwić a jak dobrze wiesz nie mogę sie stresować ;p
Spokojnie, zrelaksuj się i o nic nie martw!
Dziewczyny wstawiam się za Was dzisiaj do naszego wspólnego szefa "tam" na górze. Musi być dobrze! MUSI!
 
reklama
Dziewczyny a jak Wy znosicie ciążę? Pytam bo sama strasznie się denerwuję.U mnie objawy takie jak ból piersi,mdłości które towarzyszyły mi przez parę dni nagle ustąpiły.Czuję sie teraz jakbym wogóle w ciązy nie była.Może jestem przewrażliwiona po 2 poronieniach ale przedtem miałam podobnie z tym że wtedy jesczcze plamiłam teraz nie.Czy to normalne że mi nic nie dolega??
 
Ines spokojnie ja gdyby nie ból brzucha to tez jak bym nie była - żadnych wymiotów, piersi czasem zakują czasem nie, aż momentami tez się zastanawiam czy wszystko ok.
 
Salomii :) czekamy na relację! oczywiście nie omieszkałam się wzruszyć ze szczęścia :)
 
Chciałabym się oficialnie przywitać, mam na imie Ania no i jestem w pierwszej ciąży narazie siedze troche jak na szpilkach bo wizyte mam za tydzień a ostatnio lekarz nie miał super wieści i troche się boje. Opisałam o co chodzi w wątku wizyty u lekarza.

Pozdrawiam
 
salomii kochana mykaj do wątku o lekarzu i ZDJĘCIE proszę! :D Bo ja się juz doczeka nie mogę! Kochane dziewczynki na nadchodzacych wizytach zycze wam tyle uśmiechu i radości co Salomii dzisiaj:)
Aniu głowa do góry no mówię ci że będzie dobrze :))
 
mam termin na 23.12.2010r. :) czy któraś z Was też ma takie szczęście i urodzi prawie w Wigilię??
 
a gdzie jest motylek ??? od wczoraj po wizycie sie nie zam eldowala mam nadieje ze wszystko w porzadku ?? motylek gdzie jestes !!!!???
bo sie denerwuje i ciagle mysle o tobie

a ja sie dodzwonilam i ide na 20 do gina dzisiaj poprosze o kciuki

Jestem, przepraszam, że tak długo ale wcześniej nie byłam w stanie...:no:
W sumie to pojawiłam się tutuaj, żeby się z Wami pożegnać !:-(
Niestety Pani doktor potwierdziła diagnozę tamtego lekarza....ciąża sie nie rozwija....zatrzymała się na 6 tygodniu......serduszko nie bije.......diagnoza? obumarcie płodu!!!!!:no:
Wskazania? skierowanie do szpitala.....
Mój mąż miał dzięki temu "piękne" 25 urodziny....
Ryczeliśmy jak małe dzieci cały wieczór !
Musiałam dzisiaj iść do pracy wszystko pozałatwiać...
Zadzwoniłam dzisiaj do kliniki do Krakowa, bo jestem z okolic, co prawda jest u nas szpital ale niestety nie ma zbyt dobrej reputacji, więc wolę nie ryzykować!
Polecono mi Szpital położniczo ginekologiczny Ujastek! Dzwoniłam tam dzisiaj Pani doktor jakaś X kazała przyjechać mi jutro na izbę przyjęć do godz. 13.00 zrobią badania i najprawdopodobniej puszczą mnie do domu dając jakieś lekarstwa lub nie ? nie wiem w każdym razie mówiła, że taki zabieg wykonują na termin jeżeli nie ma żadnych niepokojących objawów tzn. bóli czy krwawienia !
Powiem Wam , że nie wiem co mam robić jestem załamana !
Mówiłam wczoraj do męża, że wolałabym juz poronić i skończyć to szybko, niż ciągle mieć w głowie, że dzidzia tam jest we mnie ale nie żyje !!!!:no:
Cięzko jest mi sobie z tym poradzić !
Ale za to Wam wszystkim życzę cudownych pełnych szczęścia i radości 9 miesięcy !
W zdrowiu i bez żadnych dolegliwości !
Trzymajcie się cieplutko!pa
 
reklama
Do góry