reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

po wielu posiłkach czuję się jakby przejedzona, niedobrze mi, niby potem głodna jestem a nie mam ochoty jeść, jakaś chyba niestrawność....

Tunia - mam tak samo od kilku dni. nie mam apetytu, jem tylko lekkostarwne rzeczy i w malych ilosciach, bo jak zjem wiecej, to mi jest niedobrze. chyba mi dziecko na zoladek naciska czy cos ...

i wogole jest m do bani od kilku dni - nie mam na nic ochoty, wlocze sie bez celu po domu ... ide cos obejrzec w TV
 
reklama
Kurde czytam czytam i jakoś nie mogę się wtopić :p

cristalrose, dobrze, że już w domku i masz przy sobie swojego maluszka :) ja i na pewno nie tylko ja nie możemy się już doczekać naszych pociech.

Ja mam wrażenie, że moja mała nie śpi od kilku dni :p a mój brzuch przyjmuje takie wymyślne figury geometryczne, że ho ho :p Jak nie czkawka małej, to rozpychanki ;p ledwo się wysypiam :D
 
hej

ja cały dzień spędziłam u siorki i mati z kuzynem wyszaleli się na całego, a my poplotkowałyśmy za wszystkie czasy:)

cristalrose kochana, przykro mi z powodu Twego bólu...sama miewam często ogromne migreny, które praktycznie wyłączają mnie z życia więc wiem jak ból głowy może powalić człowieka. Szkoda, że teraz, gdy przeżywacie najpiekniejsze chwile w życiu muszą być one zmącone jakimś paskudnym bólem. Oby tylko lekarze doszli do tego, co Tobie dolega.

ewwe daj cynk babeczko jak tam po ktg!
 
Cristalrose, wspolczuje dolegliwosci i niepewnosci, doskonale wiem co to znaczy niewiedza co dolega ://// mam nadzieje ze wszystko sie szybko wyjasni i bedziesz zdrowa oraz ze Cyprianek bedzie dla was sama radoscia.
 
(...) wymaz z pochwy[/B]
a babka pyta go: To pana?
Na co mój mąż jej odpowiada: Tak, moje, ja mam pochwę i pobrałem sobie z niej wymaz
ale się uśmiałam, rewelka czarny humor :))))

Moja Gosia bardzo nasłu****e co się wokół niej dzieje. Niedawno zaczęła fikać jak usłyszała jak dziadek gra na organkach dla starszej córci. Wesoło było.
A na co dzień jest aktywna gdy cicho. Dziewczyna zaczyna się nudzić.

A ja chodzę i marudzę jak mi ciężko, jak mi źle :p. Rozdrażniona i kłótliwa baba ze mnie.
Na porodówkę pojadę z uśmiechem na ustach. Niech wyłazi w 38 tyg. Jest mi już wszystko jedno.

Przerażająco dużo postów produkujecie. Ja się poddaje bo nie ogarnę takiej ilości.
 
Hej

Cristalrose, żeyczę szybkiego powrotu do zdrowia, że też Ciebie to wszystko musi spotykać.....&&& mam kciuki za poprawę.


wpadam na szybko napisać że nic nie wiem:/
tylko się wkur..... tą wizytą na ip,
położna powiedziała (bez znanego powodu mojego ktg) ze zawężona oscylacja, mały nie raczył się ruszyć nawet razu, a lekarz nie powiedział nic, nie zrobił mi usg, i nawet nie zbadał (choć z perspektywy czasu myślę że dobrze - bo jak zobaczyłam jego obskurne grube paluchy to aż zaniemiałam),i co więcej, pokazałam mu wyniki wymazu - i powiedział żebym na cesarkę wzięła te wyniki ze sobą. Nic nie powinnam na to brać teraz??
tylko sie wkurzyłam strasznie:////

Podjechałam na chwilkę do firmy, po krzesełko dla małego ( od koleżanki ) - i jak na złość nadziałam się na popierzone właścicielki, poobrażane na mnie na śmierć i życie. Podjechałam w ciąży do pracy drugi raz - i akurat musiałam na te małpy trafić:///

Ale za to mąż przywiercił mi półkę do ściany:) oczywiście jedna półka a 4 godziny przywiercania - w wydaniu mojego męża, to jakaś tragedia....Ale finalnie jest super:)
 
ewwe
to bez sensu faszerowac Cie teraz antybiotykiem bo do porodu moze sie znowu nawrocic, a tak przy zabiegu podadza Ci antybiotyk dozylnie i Boryskowi tez, z ta oscylacja to tak sobie z palca pani wyssala mniemM.
 
witam z rana :tak:
ostatnie dni jakoś nie miała natchnienia do kompa... sprawdzałam tylko wątek rozpakowanych mam, żeby być na bieżąco :tak::-D
Od wczoraj trzymaja mnie skurcze jak na @... poczatkowo bardzo delikatne, nieregularne, ale na tyle męczace, ze wygodna pozycję ciężko było znaleźć... bardziej mnie martwiło, ze mała sie niewiele rusza przez cały dzień
Wieczorem wzięłam kąpiel, pomogło w czasie kiedy byłam w wodzie... w nocy (mimo, że z przebudzeniami przespałam całą) ból się nasilił (ale jest do wytrzymania) ... obudziłam sie przed 6 i zaczęłam liczyć czas... od tego czasu mam skurcze co 6-8 min... zobaczymy czy sie uspokoja, wezmę prysznic ... jak sie będzie nasilało to jade do szpitala dzisiaj...:tak::-)

Dziewczyny!!!!
Najbliższa pełnia księżyca jest 21 listopada. Wtedy napewno któraś się "rozsypie".
zobaczymy, czy bedę tą wybraną ;-)
bardzo chciałam po 22 urodzić, ale ja to sobie moge chciec :-D

hej dziewczyny.
wciaż leżę, bo tylko w tej pozycji ból jest do zniesienia. Lekarze nie wiedzą co mi jest, podejrzewają krwotok podtwardówkowy lub podpajęczynówkowy, ale ja sądzę że to podciśnienie śródczaszkowe. Muszę załatwić sobie rezonans magnetyczny, ale że jest koniec roku, no to chyba tylko prywatnie (800zł).
dziwi mnie to ,że lekarze wypisali Ciebie ze szpitala z takim podejrzeniem :no: :szok:
zyczę aby okazało sie to powikłaniem po znieczulenieu... duzo zdrówka

Czytałyście opowiadanie z porodówki nikusi z listopadówek????!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:
ja nie czytam zadnych opowiadań... nie chce sie za wczasu stresować....

CindyC miło czytac, że u Ciebie układa sie... tez sie zastanawiałam ostatnio jak żyjesz :tak:
 
ewwe pociesze cie że ja byłam przeleczona antybiotykiem ale i tak podali mnie i małej antybiotyk przy porodzie. Więc to nie ma znaczenia. Ldepiej podac antybiotyk przy porodzie.
 
reklama
Dzien doberek;-)Mnie od godziny cos kreci w brzuchu jak na biegunke albo na @Wczoraj wieczorem to tak mnie w szyjce naparzalo ze z bolu to wytrzeszczu dostalam.
Ewwe co za debile na tym ip:wściekła/y:Dlaczego oni ci usg nie zrobili:wściekła/y:Brak slow.
Ide bo cos mnie naprawde zaczyna coraz bardziej bolec:baffled:milego dnia;-)
 
Do góry