reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

Witam niedzielnie:)

Dzien doberek;-)Mnie od godziny cos kreci w brzuchu jak na biegunke albo na @Wczoraj wieczorem to tak mnie w szyjce naparzalo ze z bolu to wytrzeszczu dostalam.
Ewwe co za debile na tym ip:wściekła/y:Dlaczego oni ci usg nie zrobili:wściekła/y:Brak slow.
Ide bo cos mnie naprawde zaczyna coraz bardziej bolec:baffled:milego dnia;-)
no ja miałam tak cały dzień wczoraj, ból brzucha jak na @, biegunka i mega niestrawność:///
Mam nadzieję że dziś nie będę się tak męczyć bo mamy mieć gości a jutro mam wizytę to sie poskarżę.

ewwe ja czytałam i słyszałam różne opinie nat antybiotyku na paciorkowca, że czasem lepiej sie przeleczyć przed bo porody bywaja zaskakujące (czyt. nikusia z listopadówek heheh;p)...i nie ma czasem czasu podać albo nie zdazy zadziałać:/
Babami z pracy się nie przejmuj, niech się tam trują swoim jadem, olej;)))

olkale kciuki za rozwinięcie akcji&&&&&
 
reklama
Dzień dobry:-)

ewwe może powinnaś to ze swoim lekarzem skonsultować?
coraz gorsi ci lekarze, a gdzie przysięga hipokratesa?
Nam położna mówiła, że na porodowym to te połozne fajne, pomocne, można po nie w kółko dzwonić, jak się po cc lezy to tym bardziej się pacjentką i jej dzieckiem zajmują, a się nie zdziwię jak będę musiała się o wszystko dopraszać

olkale Ty już na finiszu więc pewnie wkrótce powitasz maleństwo, a z tym prysznicem to uważaj, bo nam połozna powiedziała, że jak są częste skurcze to być może zaczyna się akcja, a prysznic czy kąpiel potrafia ją nawet zatrzymać,

ale tu się pewnie powinny wypowiadać te doświadczone

Zjadłam śniadanie, siedzę, piszę i mi się wraca, jak dziecku, dobrze, że się nie ulało... jakiś koszmar z tym jedzeniem, głodna jestem, zjem i czuję się źle, to co mam przestać jeść??? Pewnie żołądek i wszystko inne zgniecione...

coś miałam napisać i mi się zapomniało, idę może męża obudzić, bo co to za spanie tak długo:-D
 
Tunia mam to samo z jedzeniem:/ wszystko mi siada na żołądku....
Co do prysznica to nie sądzę by mógł zatrzymac prawdziwa akcje porodową, przepowiadające tak, ale nie poród, to samo z kapielą, wręcz może go nawet rozkręcić
 
Tunia mam to samo z jedzeniem:/ wszystko mi siada na żołądku....
Co do prysznica to nie sądzę by mógł zatrzymac prawdziwa akcje porodową, przepowiadające tak, ale nie poród, to samo z kapielą, wręcz może go nawet rozkręcić

to wychodzi na to, że ta jedna położna z SR jakieś bujdy opowiada, zresztą ona mi się od początku nie podobała, raz jak mi się macica stawiała, miałam skurcze, powiedziałam po części teoretycznej, że dziś nie ćwiczę, to ona oburzona była, a wie, że mam cc i do niczego mi te ćwiczenia niepotrzebne

jeszcze mnie nastraszyła, że jak śpię na prawym boku to mogę ucisnąć żyłę główną i moje dziecko może mieć chwilową niewydolność a to się potem źle skończy

i jak się teraz nic na prawym boku nie kładę przez nią....
 
prysznic nic nie dał ;-) skurcze jak były tak są: co 8 min, trwaja 20 s... nie pozostaje nic innego jak czekać... mam do szpitala jechać jak beda co 5 min minimum 2 h...o ile czuje ruchy oczywiście, a czuję od rana cały czas...

co do ciepłej wody to tak mi polecała położna z porodówki... pół godz. pod wodą, pół przerwa... jak przepowiadające to powinny przejść, jak jest akcja to przyspiesza i łagodzi ból... jak sobie Natalka upatrzyła dzisiejszy dzień to będzie dzisiaj:-)

no nic dopakuje torbę na wszelki wypadek, ubiorę pościel w łóżeczku, zrobię obiadek z mięsa, które wczoraj wyciągnęłam do rozmrożenia:-D (coś o pierogach, któraś pisała:-D) ... dam znać dziewczynom ze staraczek smsem jakby akcja sie rozwinęła, napiszą na gorącej linii :tak:
 
witam niedzielnie!

tunia ta położna to chyba faktycznie lekko kopnięta jest. Przecież prawdziwej akcji kąpielą się nie zatrzyma, tylko skurcze przepowiadające. A z tych przepowiadających i tak porodu nie będzie. A z tym spaniem to też lekka przesada: na plecach nie , na prawym nie, a na lewym nikt nie zdoła przespać całej nocy...
Ja staram się spać na lewym, ale jak się obudzę to obracam się na prawy.

olkale &&& za rozwój akcji:)))

ewwe koniecznie skonsultuj się ze swoja gin i niech ona zadecyduje co i jak.
 
Hejka ;-)

A mi sie dzis snila ewwe - a dokladnie ze pisala ze Boryska urodzila i z malym ok wszystko <: Ha! :)


No i mialam noc pelna budzenia sie, przekrecania sie z boku na bok - tak o 6 wstalam i dopiero jak wstalam rozkrecil mi sie bol brzucha... masakra - no ale zadne tam akcje skurczowe - z glodu mnie bolalo! :zawstydzona/y: wiec poszlam cos zjesc, posiedzialam, wyglaskalam kota i przeszlo. Eh i jak tu uwazac na wage :-p


Z tym spaniem tylko na lewym boku to ja sobie nie wyobrazam. Unikam lezenia na plecach, ale na prawym boku czasem lepiej mi sie spi niz na lewym. No i musze sie przekrecac, bo po okolo dwoch godzinach lezenia na jednym boku juz mnie biodro boli i sie budze.


olkale kciuki trzymam by bylo ok wszystko :)
 
reklama
do mnie właśnie przed chwilą dotarło, że to są w zasadzie już ostatnie chwile z moim brzuszkiem i jakoś strasznie smutno mi się zrobiło. Pamiętam, że z matim miałam to samo. Po porodzie tęskniłam do tej niesamowitej więzi, jaka łączy dzidziolka i mamę podczas ciąży. Tym bardziej, że nie wiem, czy to nie jest już moja ostatnia ciąża...raczej tak...
...jakoś tak sentymentalnie mi...
 
Do góry