reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Antylopka zgadzam się szczególnie że jak chcesz załatwić np.kredyt to dochód na osobę musi wynosić około 1200zł ale żeby coś dostać musisz mieć góra 1000. Bzdura ale co poradzić,Polska i jej głupie i niedorzeczne prawa:-(

Olcia,Olkale ja też się łapie tylko na jedno niestety:-( Swiństwo poprostu








 
Ja się łapię na dwa na szczęście. :tak:
A z tego co mi się o uszy obiło to w 2011 nie będzie jednego z tych dwóch tysięcy i rozliczając się za 2011 rok(do 30 kwietnia 2012) nie będzie już odpisów na dziecko:-(. Czyli na tym głównie stracimy. :dry:

Olkale ja zapiszę się tam gdzie z Matim, na powstańców właśnie. Czy jest gdzieś jeszcze takie badanie przeprowadzane to szczerze nie mam pojęcia.
 
to dziwnie jest u Was - u nas w gminie jest tak (bo mieszkam pod poznaniem) że samorządowe ustalone przez wójta gminy w wysokości coś +/- 500 zł jest dla każdego niezależnie od dochodów tyle że trzeba być zameldowanym w gminie co najmniej rok
 
Ja osobiście nie byłam składać papierków na te pieniądze. Wszędzie jeździł mąż z teściem. Teraz też będą oni wszystko załatwiać. Mnie cieszy to, że dostaniemy jeszcze kasiorkę z PZU!:-D
 
reklama
No ja z Oliwką też byłam na Powstańców. Tam dostałam skierowanie ze szpitala. Koleżanka była prywatnie u U Stefana Maciaka na Kościuszki. TEL. 52 3457181. Koszt około 70 zł i była zadowolona. Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

Krolcia ja mam nadzieję że mój mąż też wszystko pozałatwia bo z Oliwką to ja musiałam biegać:-(









 
Ostatnia edycja:
Do góry