reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Czesc Babeczki. U nas tez pogoda sie popsula, ale nastawialam sie na to, ze weekend brzydki, a pozniej znow ciepelko. I dobrze w sumie, bo mam taki balagan w domu, ze w koncu wszystko ograne i nie bedzie mi szkoda tracic pieknego dnia na sprzatanie.

Vive super, ze tak Ci sie podoba Twoja praca:tak:

Myszqo udanego wypadu na targi. I oby spotkanie z Kankiya wypalilo:tak:

Żanplo bardzo dlugo trzymaja Was w tym szpitalu, ja bym juz chyba swira dostala:eek: A dlaczego twierdza, ze Weronika za mala?

Ja tez polecam te kombinezoniki na lato. Ja tez mialam dla Zuzi, tyle ze z Zary, a tam to juz w ogole kosmiczne ceny sa. Ale kupilam na wyprzedazach i mala pochodzila w nim 2 sezony. Madzienko a w pepco tez sa wieksze rozmiary tych kombinezonow czy tylko dla maluszkow?
 
Hejka kochane :)

mu nas tez za oknem słoneczko i tez ma dzisiaj być około 20 stopni...fajowsko :)Wczoraj wieczorkiem mój misiek zaczął malowanie living room i dinning room :) miały być brązy, w końcu zostaliśmy przy szarosciach ale wyglada super:) póki co są same te ciemniejsze ściany, a dzisiaj czas na te jaśniejsze :)

potem gdzieś w locie może przyszły tydz reszta ścian u Mariczki na taki groszkowy kolorek No i mój Aniolek chce teczę w pokoju... Zobaczymy co sie da wykombinowac :) No i hol ale hol to może taki kolorek perlowy lub lososiowy... Zobaczymy jeszcze:)

Vive tak zostajemy juz przy imieniu Maja :) na 1000 % :) teraz tylko zastanawiam sie jak podać w Birth certificates Maya czy Maja :)
rewelacyjnie ze jestes zadowolona a pracy tak sie cieszę ze Ci sie tak super udało i spełniasz sie zawodowo :) :*

Madziu ja miałam i mam takie kombinezoniki dla Mariczki i uwielbiam ja w nich:) a o pepco muszę wspomnieć mamie:) także dziękuje za namiary :) No i Lenka rośnie Wam fantastycznie i jest przeslodka:)

Zanplo kochana trzymam kciukasy bądź dzielna i obyscie szybciutko z tamtad wyszły :*

Kochane każdej z osobna życzę udanego weekendu kochane:*
 
Ostatnia edycja:
Hej hej
ale się cieszę że nasze maluszki nie muszą iść wcześniej do szkoły !!!!! Ale jeszcze trzymam kciuki zeby taki sam wybor mialy dzieci z pierwszej polowy roku!!!
Madziu gratuluje rocznego macierzynskiego!
Zapominajko tobie tez gratukuje!! ŚLiczną masz coreczke:)
Kana remoncik widze przed narodzinami:) a ile ty masz tam pokoi?? nawet jadalnie posiadacie??? wow:)

U mnie ostatnio czasu brakuje na wszystko ale lubie takie zabieganie :) praca angielski dom sprzatanie pranie gotowanie i tak w kołko ale przynajmniej sie dzieje :)

buziole dla wszystkich:)
Zanplo trzymam kciuki i wylaz juz z tego szpitala!!!
 
Zapominajka bardziej dopieszczamy się niż karmimy:zawstydzona/y:

Asiulka były od 68 do 86 ale ten na 86 mimo że Julka nosi 110 jest na nią dobry:szok:
w tamtym roku były tez wieksze i mysle ze w tym też jeszcze beda:tak::tak:

Kanus super ze wicie gniazdka postepuje...co do imienia to jesli planujecie powrot do PL to bierz Maja bo znajac polska mentalność zawsze i wszędzie dziewczyna będzie miała błąd
Kombinezoniki i my nosimy, w tamtym roku kupiłam kilka Julci w H&Mie i w tym roku tez na nie poluje....

nie wiem czy to dzisiejsza pogoda, bo u nas był upał...japonki krótkie spodenki i bluzeczki...czy zmęczenia ale Lenka spała mi prawie cały dzień z małymi przerwami na jedzonko i guganie
Zapominajka jak było u Was???
 
Cześć dziewczynki

Pierwsza :-D
Pada :-:)no: ble pogoda do d...

Ja chora i Mati chyba tez coś chwyta (znowu) ręce mi opadają. Widzę, że nosek zapchany :-(
Ostatnio mam kiepskie noce. Mati budzi się po kilka razy i albo mu się coś sni albo się wierci i sam nie wie co chce. Wczoraj wieczorem zasnął dopiero o 20:40 i już przed 8 rano był na nogach.
Ja się coś wyspać nie mogę, nieważne ile bym spała zawsze jestem zmęczona.

kanusia zazdroszczę tego remonciku :tak:

Madzienko Lenka nie chce pić z piersi ? A co do spania to się nie dziwię, sama bym cały dzień przespała :-D
 
reklama
dzień dobry;
u nas znowu paskudnie i zimno.

Agaciu zdrówka dla was.
Iggy od kilku dni budzi się po 5 więc też nie jest za wesoło.

Tygrys a ty co taka zalatana?
 
Do góry