reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzien dobry :) Witamy się i my:) Wczoraj moj mezowy sie wkurzyl, na te wszystkie ogloszenia i pojechał sam i kupił wózek:) taki jaki chciałam....jeszcze jestem w szoku, ale jest moj moj moj taki jaki chciałam:) hahahah Mariczce sie bardzo podoba, wiec zakup zaakceptowany:) Poza tym u nas tez sloneczko za oknem, ale nie jest tak cieplutlo, tylko z 8-10 stopni, ale plus wiaterek bedzie moze z 6... Zanplo trzymam kciukaski za mautka:**** i zycze szybkiego powrotu do domku:* Zapominajko Matylda jest przeslodka...taka do schrupania....:) a to zdjecie z Iggim w ramke i na sciane koniecznie!!!! MAMA moja JUZ NA MIEJSCU, OCZYWISCIE Z przygodami, bo wylecieli ponad godzinke pozniej, zupelnie innym lotem, bo Lufthansa czy jak to sie pisze strajkowala i wszystko poodwolywane.....szok, ale sa na miejscu wiec to najwazniejsze:)
 
reklama
Zanplo wracaj szybko do zdrowia.

Kana no to pokaż ten wózek :tak:

A tak się zastanawiam co się dzieję z kokusią , pesymistyczne wpisy ma na fb :-(
 
Dobry wieczór :)

też myślałam o Kokusi niedawno i o Vive też.
Pyciol z Tygrysem zamilkły...

Kana pokaż wózeczek!

W takim razie melduję się, kochana :) Miło, że ktoś o mnie pomyślał. Czytam Was na bieżąco, ale z na pisanie brak mi troszkę czasu. Mam teraz urwanie głowy w pracy i tak do połowy maja. A ostatnio ciągle byłam na jakiś wyjazdach..

zanplo-zdróweczka Ci życzę :)
 
Kochane taki...wiem wiem,ze czarny to moze nie fajny, ale byl jeszcze do wyboru czerwony,ale taki jakis pstrokaty podobno... siedzenie moge brac przodem i tylem do kierunku jazdy, do tego moge je ustawiac na 3 pozycje...mozna w nim zamontowac fotelik i gondolke, ktora dokupie ,ale juz w bardziej zywych kolorkach....przepraszam za balagan w tle ,ale bylismy w trakcje sprzatania....;/
 

Załączniki

  • IMG_4224.JPG
    IMG_4224.JPG
    65,2 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_4225.JPG
    IMG_4225.JPG
    69 KB · Wyświetleń: 30
  • IMG_4226.JPG
    IMG_4226.JPG
    64,5 KB · Wyświetleń: 30
  • $T2eC16FHJHoE9n3Kd30TBRV1,MW+YQ~~48_20.jpg
    $T2eC16FHJHoE9n3Kd30TBRV1,MW+YQ~~48_20.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 27
cześć;Vive a gdzie cię tak gnają ciągle?Kana ty chyba bałaganu nie widziałas A wózeczek super. Tez mam czarny.Pyciolek jak się czujesz?Zanplo jakie wieści?Ja po kiepskiej nocce. Robię za smoczek...No i dziś pierwszy spacer zaliczymy. Już się doczekać nie mogę
 
reklama
Witajcie, u nas upał więc za chwile ruszamy na długi spacerek...tylko mam dylemat jak ubrac Lenke....:zawstydzona/y::sorry2:pomożecie bo ja mam zacmienie jak ubieralam Julke w taka pogode....

Kana wozeczek bomba...mi wlasnie brakuje w spacerowce jazdy tylem a przodem do mamy..
Jak samopoczucie nasza ciężaróweczko???

Pyciołku jak sie czujesz???

Zanplo hop hop co u Was???

Kajka a u Was...ty nasza bohaterko bb-mowa
 
Do góry