reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Dobry!

U nas temperaturka na plusie, toooooopniiiiijjjjjjjjj śśnieeeeguuuuuuu!!!!! :-D

Idę zaraz na siłkę, troszku mi się nie chcę ale twardym trzeba być i wyglądać jakoś na 30 urodziny :-)
 
Zapominajko to na balkon :-)wietrzyć się
Tylko gdzie ja tego masażystę znajdę, bo P. to sie nie chce
Skusiłam się na kawę, zjadłam pół opakowania ciastek i dalej chce mi się spać... taki dzień czy co???
Myszqo a dużo czasu Ci zostało do tych 30-tych?
 
Zanplo - no właśnie nie dużo - do 16 czerwca. Ale dziś z zadowoleniem stwierdziłam, ze widać efekty. Poza tym, że spodnie zaczynają mi spadać z tyłka, brzuch przestał wystawać tak bardzo i ogółem jakaś taka szczuplejsza jestem. Ale do mojej docelowej wagi dłuuuuuuuuuga droga :-)

Już poi treningu 60 min na bieżni, 6km/h czyli szybki marsz już dziś nie dałam rady nic więcej bo w poniedziałek po tej godzince jeszcze zrobiłam 10min na orbitreku dosyć szybkim tempem i mnie mięśnie pleców okrutnie bolały. Więc dziś sobie darowałam :tak: Idę coś zjeść :-D
 
Witajcie, my nadal zmagamy sie z podetkanym noskiem ale jesteśmy na dobrej drodze...dzisiaj odwiedziłam nasza panią pediatrę...i zważyłyśmy Lenke...waży 4200 więc niezłą kluseczka nam rośnie...Jula mając tydzień więcej ważyła 4kg...

Myszqa gratulacje efektów....

Zanplo oby ból szybko ustapił....
 
reklama
Witam:), u mnie w nocy pada , w dzień topnieje, no cóż wiosna kiedyś nadejdzie.

Zanplo psinę traktowaliśmy jak członka rodziny,od tamtej pory nie byłam u mamy, boję się widoku pustego przedpokoju, tego ,że nie wybiegnie do drzwi na klatce i nas nie przywita:(
Zdrówka Ci życzę.

Myszko gratuluję samozaparcia, i przede wszystkim efektów,ja w zeszłym roku codziennie chodziłam na fitness oprócz sobót i niedziel ,ciało było jędrnijsze, ale waga ani rusz w dół, więc trzymam kciuki i efekty w czerwcu na pewno będą imponujące,ja też mam w czerwcu urodziny ,ale u mnie to sporo czerwców upłynie do wymarzonej sylwetki:)

Madzieńko niech zapchany nosek długo Lenki nie męczy, niezła z niej kluska, Jaś też był grubasek, chociaż wtedy wydawał mi się chudy, super dajesz sobie radę z dwójką maluchów,zwłaszcza rano kiedy trzeba wyszykować siebie i córeczki i wyjść z domu:)

Dziś byliśmy z synkiem u chirurga ,jedno jąderko zostawało u góry,jest ok,ale mamy jeszcze przyjść za miesiąc,w ogóle ostatnio narobiło nam się wizyt u specjalistów, wydawało mi się do tej pory ,że synek rozwija się bezproblemowo, zmieniliśmy lekarza i nowa pani doktor zauważyła kilka rzeczy,mam nadzieję , że wyjdziemy z nich szybko.
Znów mnie boli gardło, jestem bez przerwy przeziębiona , trzeba się wziąść za siebie.
Zyczę miłego wieczoru:)
 
Do góry