reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Jola u mnie waga spada ale niestety w żółwim tempie :sorry: Ale się zawzięłam. Jak zmieniałam kompa na nowego parę miesięcy temu i przenosiłam foldery ze zdjęciami z wakacji sprzed ciąży i popatrzyłam na to jak wyglądałam to postanowiłam coś zmienić :-) Wiem, że nigdy nie dojdę do wagi "ślubnej" ale walczę o każdy gram :-)
 
reklama
Dzień dobry;
zapowiadają u mnie na weekend po -16 stopni :baffled: Chyba sobie narty sprawię i będę szusowała po ulicach...

Myszqo nigdy nie mów nigdy!!! Pięknie ci idzie i tego się trzymaj. Podziwiam samozaparcie.
 
Witajcie, ja dzisiaj ciut zaspałam ale i tak mimo dwóch laleczek do ogarnięcia w przedszkolu byłyśmy jeszcze przed śniadankiem...
Jula dumna że siostra ją odwozi do przedszkola
laugh.gif
laugh.gif
teraz Lenka dosypia w foteliku po porannej podróży....

Agacia wybaczysz ale zmałpowałam po tobie i tez zrobiłam króliczka tych tych uszek nie umiałam:zawstydzona/y:, wiec zrobiłam filcowe:tak:

Zapominajak żebyś wiedziała że narty to nie głupi pomysł....u mnie za oknem nadal epoka lodowcowa
 
Hej

Dziewczyny poradzcie:-p.

Przedwczoraj po poloudniu młode dostały temp. i tak trzymało je przez wieczór dałam im syrop i w nocy juz nie miały gorączki. No ale ze wstaly juz z 37,5 to pojechalismy do lekarki. Powiedziala,ze to migdałki a zuzia dodatkowo ma bardzo spuchniete dziąsła. Przepisala zel na dziąsła i antybiotyk. Wykupilam go i mialam im dac wieczorem, ale popludniu juz tylko hania miala stan podgorączkowy i wieczorem 38. Zuzi gorączka spadła i nie ma do teraz. Wogóle w nocy nie miały juz i wstaly jak zdrowe:confused: no i teraz nie wiem czy dobrze zrobilam z tym antybiotykiem, ze im nie dalam:confused:.

Masakra jak u mnie sypie śnieg, zeby nie ta akcja z temp. juz bylibyśmy na sankach:tak:.

Myszqo zazdroszcze zaparcia, ja na siłownie bym chetnie pochodziła ale u mnie nie ma:zawstydzona/y:za to zamierzam isc do dietetyczki, mam nadzieje ze pomoze mi zrzucic kilka kilo:zawstydzona/y:
 
U nas dzisiaj słoneczko....i powoli śnieg topi sie ale po chodniku nie da sie chodzic a co mowic jechac wozkiem...dobrze że nasz ma duże koła to jakoś dałyśmy rade...bo właśnie wrocilymy ze spacerku...ja zmęczona i cała mokra jakbym z siłowni wróciła:-D:-D:-D

Anoli nie wiem co Ci powiedzieć....ja mam zaufanie do swojej lekarki i jak mowi podac to podaje mimo że objawy ustepuja...ale jesli to byl lekarz ktory lubi przepisywac antybiotyki na wszytsko to pewnie dobrze zdrobilas...
 
Czesc Kochane. Ja niestety ostatnio bez weny kompletnie i dlatego sie nie odzywalam Filip od poniedzialku niestety znow na antybiotyku, tym razem zapalenie oskrzeli. Mialam dylemat czy dawac czy poczekac, ale goraczkowal juz ponad 4 dni, przeokropnie kaszlal i lekarka twierdzila, ze ma bardzo zapchane te oskrzela, wiec z obawy, zeby nie wyladowac na same swieta w szpitalu na zapalenie pluc posluchalam lekarza. Zuzia na szczescie tylko inhalacje, ale martwi mnie ten kaszel, trwajacy juz ze 3 tyg, bez sladu temperatury, wiec jutro chyba poprosze o skierowanie na badanie crp. I ja tez sie rozlozylam w zwiazku z tymi ciaglymi chorobskami panujacymi w naszym domu. Jola zdroweczka dla Jasia. Przykro mi z powosy pieska. Madzienko super, ze tak bezproblemowo ogarniasz swoje 2 laleczki. A waga Lenki bardzo ladna, choc tak mi sie smiac chce z tej kluseczki, bo Zuzia w wieku 1,5 mies wazyla 6,5kg, wiec to byla dopiero klucha Myszqo ja juz nie raz pisalam, ze gratuluje i zazdroszcze samozaparcia. Chociaz pewnie przesadzasz jak kazda kobieta z ta swoja waga, przeciez Ty fajna laska jestes. Ja schudnac bym nie chciala, bo waze tak malo, ze mnie sie chyba nie da, ale cialko moznaby troche ujedrnic. Anoli ja bym na pewno nie dala antybiotyku. Dziwna ta lekarka, ze tak od razu przepisuje antybiotyk jesli dziewczynki mialy temp dopiero 1 dzien i to wcale nie jakas wysoka. Tym bardziej, ze mowisz, ze dziewczynki nie wygladaja na chore
 
Nie wiem co sie dzieje z moim postem. Zlalo sie wszystko w jedna calosc, bez zadnej spacji, pogrubienia, emotikonki. Nie moge go edytowac, nic nie moge z nim zrobic... Moze ktoras z Was wie o co chodzi....
 
reklama
Nie wiem co sie dzieje z moim postem. Zlalo sie wszystko w jedna calosc, bez zadnej spacji, pogrubienia, emotikonki. Nie moge go edytowac, nic nie moge z nim zrobic... Moze ktoras z Was wie o co chodzi....

Nic sie nie stało, chociaż wysiliłam mózg jak go czytałam, bo jakaś nieogarnieta dzis jestem:-p:-D.
A ta lekarka to trudno orzec...niby pediatra 30 lat w zawodzie leczyła mojego m jeszcze:-pale póki co zawsze daje antybiotyk...musze wiec być czujna:tak:
 
Do góry