reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej

U nas też sypie. Oczywiście auto mam zasypane. Ehh

Wiecie jak mi się nic nie chce :szok: A mam tyle prasowania :szok:

Asiulka a po co Ty mówisz mężowi, że na zakupy musisz jechać :-D, zostaw mu dzieci w sobote i jedź sama. Wtedy kupisz sobie co będziesz chciała a i mąż wszystkiego nie musi widzieć :-D

Dziewczyny czy Wasze dzieci też Wam pyskują ? Ja czasami nie mam sił. Na wszystko ma odpowiedź ...

No nic idę ogarnąć chatę, odbiorę Mateusza i potem do Was na kawkę wpadnę :tak:
 
reklama
Tygrys mnie teraz żadem przystojny masażysta nie pomoże :-D
Z moją gracją wieloryba.

Mamusia i działa ten sposób?
nie wiem czy dziala, my dopiero od wrzesnia w przedeszkolu, wiec zobaczymy jak bedzie po roku

Dzien dobry:-)
Chyba tylko u mnie nie sypie i u Pyciolka, ale mrozik trzyma:tak:

Mamusiu przedszkole przywatne niewiele zmienia poza tym, ze kosztuje 2 razy wiecej, a przy dwojce dzieci wychodzi niemala kwota. Kiedy dziecko jest chore tez musi siedziec w domu, a placisz stala kwote niezaleznie od tego czy dziecko chodzi czy nie.
wiem,bo moja chodzi do prywatnego i tylko za jedzenie nam odliczaja jesli jest chora, ale niema czegos takiego jak pierwszenstwo, bo pisalas ze jak pracuje matka 8 godz to ma piewszenstwo dziecko
 
Witamy kochane:)

My po sniadanku....zupka dla Mariczki sie robi, domek w polowie ogarniety, zostala mi jeszcze ta wieksza polowa:p hahaha
Chcialam dzisiaj myc okna, ale ....sypie snieg za oknem to sobie odpuszcze....ta Wasza zimowa aura dotarla i tutaj buuuuuu:(

W ogole mam wrazenie, ze to przesilenie wiosenne naprawde istnieje, nigdy tego nie odczuwalam ,a teraz masakra.... do tego ta zmiana czasu u nas i jakos normalnie chodze jak neptyk...;/

U nas katar sie trzyma i mnie i Mariczki i brata mojego tez jakos.... ale to taka pogoda raz cieplo raz zimno....

buziaczki kochane:***
 
Ja dziś zrobiłam lody z przepisu Ani :-)
Czekam aż zlodowacieją i zamierzam je zjeść.

Mamusiu to współczuję. U nas na razie po 3-miesięcznej chorobie cisza. Mam nadzieję, że to się utrzyma.

Kana zdrówka dla was! A okna odpuść. Ja na swoje patrzeć nie mogę, ale dopóki jest zimno i mokro - nie dotykam ich.
 
Witajcie,
ja po spotkaniu w przedszkolu w spr pójścia Bianki do zerówki, mam mieszane uczucia i nie wiem co robić...

Kanuś zazdroszczę umytych okien, ja za tydzień może ogarnę, czeka mnie wstawianie liczników na wodę w łazience i kucie ściany,więc na razie nie ma sensu a i pogoda nie nastraja do wiosennych porządków:no:
 
hEJ

Moj m tez był dzisiaj na zebraniu u Hani. Dostalismy zgłoszenie Hani do zerówki ii Zuzi do przedszkola i mysle sobie co ja bede w domu robić jak dzieci do szkoły pójdą:szok::-D:szok:
 
reklama
Kankiya a dali wam wybór zerówka, czy przedszkole? Ja mogłam jedynie wybrać zerówka w przedszkolu, czy w szkole... :dry:
dali taki sam wybór co Tobie,tylko zerówka w przedszkolu w grupie z trzylatkami:zawstydzona/y:
hEJ

Moj m tez był dzisiaj na zebraniu u Hani. Dostalismy zgłoszenie Hani do zerówki ii Zuzi do przedszkola i mysle sobie co ja bede w domu robić jak dzieci do szkoły pójdą:szok::-D:szok:
kochana bierz się do roboty za następne:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry