reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Pyciol zdrówka! Kiedy do lekarza idziesz?

Kaja przysłała sms'a, że usg Fabianka nie wykazało żadnych nowości. Czyli dobrze, no i czekają, aż to co było wcześniej się wchłonie.
 
witam i ja ,może nie z kawką;-)
zdrówka dla chorowitków

u nas też zimno,ale dzisiejsze sloneczko chociaż na chwilę wprawiło mnie w wiosenny nastrój
Zapominajko dzięki za newsy o Fabianku oby już było tylko lepiej
 
Dzień dobry Dziewczynki:tak: Filip dzis w domu, w nocy mial goraczke i myslalam, ze znow angina, bo zadnych innych objawow, a u niego zawsze tak zaczyna sie angina. Ale poko co goraczki nie ma, troche kaszle, mam nadzieje, ze niz sie z tego powaznego nie rozwinie.
Kokusiu, Zapominajko ale sie rozpisalyscie:-D

Zapominajko
super, ze z Fabiankiem nic zlego sie juz nie dzieje. Teraz juz musi byc tylko dobrze:tak:
 
Hej
Temperatura na minusie, ale nawet mało odczuwalna :tak:

Zakupy juz zrobiłam, ogarnęłam kuchnię. Teraz piję kawkę i jem jogurcik z ciasteczkami. Zapraszam.

Dziewczyny kupiłyście juz buty wiosenne dla dzieci ?
 
Agaciu ja jeszcze nie kupowałam, muszę zrobić przegląd butów z tamtego sezonu. Na razie tylko kupiłyśmy Martynie kalosze bo stare się popsuły no i za kurtkami im się powoli rozglądam.

Asiulka Natka też dziś w domu tyle tylko że na antybiotyku. Wczoraj byłyśmy u pani doktor bo w nocy miała gorączkę i brzydkie gardło. Po południu dostała takiej gorączki że aż mnie przestraszyła i dwie godziny po syropie nawet nie drgnęła:no: A ja oczywiście mądra głowa wcześniej antybiotyku nie wykupiłam bo myślałam że nie będzie potrzebny i jak zwykle jak coś się dzieje to sama w domu. Na szczęście brat mnie wspomógł i wykupił lek. Dziś już jest o niebo lepiej, nawet obiad mi pomaga robić:-)

Zapominajko jak sunia się czuje?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie u nas od wczoraj sypie, miecie i wieje...śniegu mamy już po łydki, nie wspominając o ulicach bo wyglądają jak chodniki, trawniki...niczym nie różnią się:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Agacia my już kupilismy buciki na wiosnę...

Asiulkaa, Kokusia zdróweczka dla dzieciaczków...

Zapominajka jak Iggy???
 
reklama
Ja też już mam buciki im kurtki na wiosnę ;) nawet koszulki na krótki rękaw im krótkie gacie już kupiłam ;)
Madziu słyszałam ze tam u was prawdziwa zima. U mnie śnieg leży aleszczęście nie spore nowy :/
 
Do góry