reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hej laseczki :-)

U nas tez pogoda do d**y... A śniegu tyle, że żałuję, że sanki już schowane. I nic mi się nie chce....

Myszqo-mam prośbę: jak już Twój małżon zrobi ten tatuaż to zrób mu zdjęcie z zaskoczenia i wklej, wiesz gdzie :-D prooooooszę. Podoba mi się ten pomysł, ale zanim się zdecyduję, chętnie bym to na kimś zobaczyła :-)

Vive zrobię, zrobię jak się troszkę zagoi. Ale jest świetny! Strasznie mi się podoba. Ja uwielbiam wytatuowanych facetów i M. wreszcie się dał namówić. :-D Ale fotkę zrobię :-)
On ma dosyć duży ten tatuaż bo ma 5x12cm. Tzn. wiesz mój jest o wiele większy ale na taki nie wygląda, bo jest na plecach albo mi się tylko tak wydaje że taki jakiś mały ten mój :-D M. ma na ręku, na wewnętrznej stronie na przedramieniu, ale wygląda BOSKO!!!:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie laseczki w ten jakże "piękny" śnieżny:wściekła/y: poranek. U nas sypie tak że świata nie widać a do tego właśnie rozmawiałyśmy z panem wójtem że on się zastanawia czy odśnieżać i trwonić kasę skoro za tydzień tego śniegu już ma nie być:angry::angry::angry:
 
Ja na kawkę chętna zawsze :-)

Witam w ten cudowny śnieżny dzień!
Witajcie laseczki w ten jakże "piękny" śnieżny:wściekła/y: poranek. U nas sypie tak że świata nie widać a do tego właśnie rozmawiałyśmy z panem wójtem że on się zastanawia czy odśnieżać i trwonić kasę skoro za tydzień tego śniegu już ma nie być:angry::angry::angry:

Hehehehe co za gościu :angry::-D Może to na prima aprilis żarcik?

Kto mi zrobi masaż pleców?
 
U mnie tez sypie......chcę zasnąć i obudzić się wiosną....
Zapominajko a nie lepiej znaleźć jakiegoś przystojnego, umięśnionego masażystę ???:-p
 
Mamusia a dlaczego tak dziwnie Karolinka jest w przedszkolu?
bo czesto choruje, pediatra powiedziala ze w pierwszym roku w przedszkolu dzieci choruja 15 razy w roku, drugi rok 10-5, a trzeci to juz 5-2, takie sa statystyki, ale wiadomo sa dzieci ktore nie choruja, a sa ktore w kolko choruja, moja do przedszkola nigdy nie miala goraczki oprocz trzydniowki, a w przedszkolu zaczela

u nas tez sypie, a le ja uwielbiam zime, dla mnie zima moze byc i caly rok, ale prawdziwa zima, a nie chlapa:-)))))))))))))))
 
reklama
Dzien dobry:-)
Chyba tylko u mnie nie sypie i u Pyciolka, ale mrozik trzyma:tak:

Mamusiu przedszkole przywatne niewiele zmienia poza tym, ze kosztuje 2 razy wiecej, a przy dwojce dzieci wychodzi niemala kwota. Kiedy dziecko jest chore tez musi siedziec w domu, a placisz stala kwote niezaleznie od tego czy dziecko chodzi czy nie.

Kanuś święte słowa to co napisałaś:tak: Niestety u nas brakuje chyba tego co najważniejsze, czyli szacunku, bez tego żaden związek nie ma szans moim zdaniem:-(
I też przytłacza nas rzeczywistośc tak jak napisała Zapominajka, ale nie wiem chyba tak jest w życiu po prostu:dry:

Pyciolku ja też myślę, ze 3 testy raczej się nie mylą:tak: A kiedy do gina sie wybierasz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry