reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Vive to się fajnie role odwróciły :tak:

Kana miałam ci odpiać i mi uciekło. Ja się czuję ok, chociaż ciągle bym spała i leżała. Za nic nie mogę się zabrać i się męczę bardzo szybko.
 
reklama
Witam

Idę jutro do lekarza bo widzę, że nic się nie zmienia, przynajmniej będę spokojniejsza nawet jak nic nie zapisze. Mogłam to zrobic dzisiaj, ale jak już sie tu przywlokłam to zostane. U Was też tak jest że trzeba o 6 wstawać, stać w kolejce żeby załapać się na lekarza? a czasem stoisz a i tak nie masz pewności że nie zabraknie numerków.

Kana miła niespodzianka od teściowej.
Zapominajko może jak słoneczko zaświeci to w Tobie obudzi się wiosna :-)
Kokusia " jak w ciepłym kapciu" to fajnie brzmi i znaczy, że jest Mu dobrze :)

Odkamieniłam sobie ostatnio pralkę, a ta zamiast chodzić lepiej to się co chwilę zacina i wczoraj robiłam pranie 4 godziny bo nie chciała skończyć. Wszystkie sprzęty zaczynają mi się buntować.
 
PYCIOL,Ty:szok::-D??
Ty kakao sobie zrob, albo maslanki sie napij:-D
To ja witam z kawa..;-)
Minus czternascie stopni na polu, ktos tam na gorze zwariowal..
 
Dzień dobry;
Zanplo u nas też takie numerkowe historie :crazy:
Uważam że to kpina jakaś.

Spać...

A Lilac się wyżaliła i uciekła :-D Gwiazda.
 
Ja też się witam z resztką już kawki. Noc miałam marną bo raz że małą coś brzuch pobolewał i kręciła się i stękała to do tego doszłam do wniosku że nie potrafię sama spać w łóżku :baffled:


Pyciol chwal się jak po becie.

Zanplo zdrówka. U nas na szczęście nie ma aż takich problemów z zapisaniem ale za to przed wejściem do gabinetu trzeba swoje odsiedzieć:crazy:

Ja już mam dość tej zimy:wściekła/y::wściekła/y: wczoraj znowu na łopacie trzeba było jeździć bo przez 3 godziny tyle tego białego g* dowaliło że szok a dziś do kompletu mamy mgłę:angry: Nie muszę chyba mówić jak świetnie się jeździ:no:
 
U nas zimno, szaro, buro. Póki co nie pada ale podobno ma zacząć. Wrrrrrrrr

Janek wczoraj zrobił cyrk, poszedł spać dopiero po 22. Wstawał co 5 minut a to siku a to pic, a to "muszę Ci coś ważnego powiedzieć", a to włączyć bajki, przełączyć, wyłączyć. No myślałam, że mnie poniesie. Jak się w końcu wkurzyłam powyłączałam wszystkie bajki, lampki i zaniosłam go do łóżka to wył pół godziny. I dziś od rana to samo, że on nie pójdzie do przedszkola. Widać nie tylko nas pogoda już wkurza :sorry2:
Mój M. dziś poszedł sobie zrobić tatuaż, ode mnie na urodziny dostał :-)

mis2czerw.jpg
o taki :-) Ma fiołka na punkcie oddania swoich organów po śmierci :-)

I mi się też zachciało kolejnego, albo kolejnych 10 :-D

Cały człowiek mnie boli, wróciłam na siłkę, chodzę 3 razy w tygodniu i biegam po 60 min i tak około 15-20 orbitrek albo schodki, strasznie wczoraj sobie dałam w kość. No ale nic, wagowe efekty już są :-)
Idę robić kawkę
 

Załączniki

  • mis2czerw.jpg
    mis2czerw.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 25
Kokusia u nas też sypie. Niby połowa marca i zima nam nie odpuszcza :no:

Myszqa zazdrozczę samozaparcia. Ja mam teraz problem, żeby z kanapy się podnieść.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie...u nas dzisiaj dzień marudy...małą sam nie wie czego chce czy jeść czy spać...:dry:
a moze to nasz pierwszy skok rozwojowy....

Pycioł jak beta???

Lilac
gratulacje....wszystko sie jakoś ułozy....

Zanplo zdróweczka

Kaja
co u was???

Kana jak wujek, grzeczny jest???
super że teściowa o was zadbała...

Zapominajka na kiedy Ty masz dokładnie termin???

Myszqa i ja zazdroszczę samozaparcia....
 
reklama
I ja sie witam z kawka latte:tak:
U nas tez zimno, ale nie ma ani grama sniegu:baffled: Marze, zeby sie juz pozegnac z kurtkami i butami zimowymi i to ubieranie dzieci zeby wyjsc z domu to jakas porazka:sorry2: No i bedzie argument, zeby pojechac na zakupy. Nic nie mam na wiosne ani butow ani plaszczyka, ale mezowy twierdzi, ze na razie jest mi niepotrzebne, bo przeciez i tak mamy zime:dry:

Zanplo niedugo bedziecie poszukiwac nowych sprzetow, takze troszke cierpliwosci;-) U nas z lekarzem jest inaczej. Umawiasz sie wczesniej telefonicznie, wiec przyjac na pewno Cie przyjma, ale swoje oczywiscie trzeba odsiedziec. Swoja droga ostatni raz bylam u lekarza internisty ponad 4 lata temu, nie liczac oczywiscie ginekologa, stomatologa czy okulisty.

Myszqo fajny pomysl na tatuaz:tak: Ja tez gratuluje samozaparcia, mi go brakuje, a tez trzeba by zaczac dla siebie cos robic. Moze jak zaczne tyc z racji wieku to bede miala argument, poki nie jest ze mna zle jakos nie moge zmotywowac:sorry2:

Zapomiajko w 8-mym miesiacu ciazy chyba kazdej z nas ciezko byloby sie zabrac za jakakolwiek aktywnosc:tak: Nadrobisz po porodzie;-)
 
Do góry