reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Renia własnie o was pomyślałam. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze!!!! Jakby co, zapisz sobie nasze nr tel i daj znać. W razie w będziemy działać!
 
reklama
Hej laseczki, ja wlasnie szykuje sie na disco i nie ma pomyslu w co sie ubrac, pewnie znowu jakies latexy:-D Bianka z mamcią zostala i jutro do nich wracam;-)

Wczoraj wieczorem jak chcialam pojsc na rolki Bianka nie chciala mnie wypuscic normalnie z domu:baffled: pojezdzilam 40 min i moja mam do mnie dzwoni mowiac, ze Bianka czeka na mnie jak piesek pod drzwiami i od razu pojechalam szybko do domku:zawstydzona/y:co to bedzie jak pojdziemy do przedszkola:-(dzisiaj padla ze zmeczenia, wiec nie miala sily na marudzenie,ale ciekawe co bedzie rano jak mnie nie zobaczy:baffled::-(

Reniu kochana trzymam kciuki,aby skonczylo sie tylko na wielkim strachu, daj nam znac jak bedzie po wszystkim
 
Ach dziewczyny bardzo się denerwuje tym huraganem, dobrze że wczoraj wszystko kupiłam, dzisiaj już w sklepach nie było ani grama wody, jutro czyli w sobote ma się zacząć a tak naprawde ma przechodzić u nas w niedziele, Zapominajko niestety straszą że nie będzie telefonów i prądu więc pewnie będe dopiero dostępna po wszystkim, na:ninja2: zostawie moje namiary ale pewnie tylko Kana może się ze mną kontaktować bo mi z Pl nie przychodzą sms-y:-(
 
No właśnie weszłam żeby zobaczyć co z Tobą Reniu. Moja mama z ciocią muszą się ewakuować. Wszystko mają już spakowane. Dziś do 16 chyba działa metro i muszą się zbierać. Bo moja ciocia mieszka nad samym oceanem - Rockaway Beach. I nawet nie wiadomo kiedy mama będzie mogła wrócić do pl. :-(Jest miesiąc i zaliczyła ulewy, trzęsienie ziemi i teraz ten huragan pieprzony.:-(
 
Reniu trzymamy kciuki za Was i Myszko za Twoja rodzinke rowniez.......
Kinkiya jak tam imprezka????? :)

A my zaraz spadamy na basen a potem na urodzinki do mojego siostrzeńca...oj jaki Alex jest szczęśliwy,Kocha tam jezdzić :)
 
Reniu kochana.... jezeli moja mama nie pojedzie na polnoc to bede pisala eski co jakis czas i upewniala sie,ze wszystko ok....a jka pojedzie to od kolezanki ,ale to sie podpisze,zebys wiedziala.....bo ja swoj mam tutaj tylko polski....strasznie sie o Was martwie.... ale trzymam kciuki,zeby wszystko przeszlo lagodnie:*:*:*
 
reklama
Cześć dziewczyny.

Kurczę coś strasznego z tym huraganem...

U nas ostatnio upały okropne,wczoraj byliśmy na basenie i było super.Z tym tylko,że Fabian ma dzisiaj rozwolnienie...Mówi,że brzuszek go boli i teraz śpi.

Dzisiaj też poszliśmy,ale po godzinie uciekaliśmy,bo strasznie się zachmurzyło.I leje niesamowicie...

A ja Wam się pożaliłam:ninja2:
 
Do góry