reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witajcie. Ja znowu zalatane. Cały dzień spędziliśmy w urzędach ale już mamy wyprostowane sprawy w US. Niestety rodzinne nam się nie należy bo M ma za duże dochody.
Jutro też w rozjazdach. Jedziemy z dziewczynkami na babskie zakupki.

Madzienka, Kankiya super że imprezki udane.
Mamusia witaj po urlopie.
Zapominajko nie chcę Cię martwić ale u nas piękne lato: słonko i baardzo gorąco.
 
reklama
Kokusia nie załamałaś mnie. Ja po prostu przyjęłam już do wiadomości, że lato mnie w tym roku ominęło i pora na zimę się przygotować.

Kapciuszki i piżamka do przedszkola zakupione.
Ale zastanawiam się, czy ręczniczek też trzeba naszykować...
 
Witam z deszczowego Gdańska
W sobotę byliśmy rodzinnie na Dniu spieczonego Bliźniaka w Czarnkowie, było super, koncert Varius manx udany, kupiliśmy też na loterii 30 losów i wygraliśmy mikrofalkę, damską torebkę i sporo ubrań, wszystkie na mnie dobre:-), wiec impreza mega udana.
A w niedziele przyjechaliśmy do Gdańska, mamy super fajny apartamencik bardzo blisko starówki. Dzisiaj nogi włażą mi do dupki, bo pół dnia spędziliśmy w zoo, a potem jeszcze spacerki po mieście, ale mi sie tu podoba i już żałuję że przyjechaliśmy na tak krótko, ale lepiej tak niż wcale. jutro jedziemy do Gdyni i Sopotu troszke pozwiedzac. A w środę już do domku:-(.

Reniu, wyglądało to dosc groznie, dobrze ze Was nie dotknęło osobiście.

Madzienko, fajnie że weselicho udane, oj też bym sobie poszła.

Zapominajko, u nas ręczniczki dają przedszkolne.

Więcej juz nie nadrobię, bo spadamy z mężowym na oszukac przeznaczenia w 3 d, już sie boję.

Miłych spokojnych wieczorków, do usłyszenia po powrocie
 
Cześć dziewczyny.


Ja wczoraj miałam egzamin na prawko_Oblałam.Na mieście.Wyjeżdżaliśmy z jednokierunkowej i miałam skręcić w lewo.I tam jest tak,że są światła,dalej przejście dla pieszych i przed zakrętem linia przerywana.Na moim pasie stały samochody i nie miałam miejsca.Zaświeciło się zielone,przejechałam,podjechałam do linii i jak zrobiło się miejsce to skręciłam.No i dziękuję egzamin nie zaliczony.Jestem na siebie maksymalnie zła.Szkoda mi czasu,pieniedzy i nerwow...

Fabianek był wczoraj w przedszkolu.Mama mówi,że trochę płakał,ale jak go odebrała to już był zadowolony.Worek spakowany i w czwartek zaczynamy.A mi już się chce za nim płakać...Smutno mi okropnie
 
Blizniaku wypoczywaj!!!

Aniu nie przejmuj się, zdasz następnym razem. Ja prawko oblałam chyba 3 razy i teraz się z tego śmieję.
A przedszkolem też się strasznie stresuję, muszę sobie znaleźć zajęcie na 1 września, żebym za wiele nie myślała!

Reniu cieszę się, że jesteście cali i zdrowi
 
Dzien dobry:-)
U nas od niedzieli koniec upalów, teraz jest chlodniej, ale slonecznie i bardzo przyjemnie. A przez te pare dni upalow tak sie opalilismy, ze wygladamy jakbysmy wrocili z wczasow:-D

Kanikya zazdroszcze imprezki, tez bym poszla sobie gdzies potanczyc do klubu, zwlaszcza do Wrocka-mam sentyment do tego miasta:tak:
Madzienko ciesze sie, ze wesele udane:tak:
Reniu strasznie to wszystko wyglada, najwazniejsze, ze u Was obylo sie bez szkod;-)
Blizniaczku wypoczywajcie, nalezy sie Wam;-)
Aniu nie wiem czy Cie to pocieszy, ale ja prawko zdawalam az wstyd sie przyznac 5 razy:zawstydzona/y: Teraz podobnie jak Zapominajka smieje sie z tego, ale wtedy byl to dla mnie najgorszy egzamin w zyciu, a kazdy kolejny byl coraz gorszy. Ale nie poddalam sie i w koncu zdalam, a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez samochodu:-D Wiem, ze dasz rade, nie denerwuj sie, jak nie tym razem to nastepnym:tak:

A mnie strasznie boli lewa piers:-( Mialam juz tak 2 razy i rozwinelo mi sie z tego okropne zapalenie, goraczka, dreszcze. Mam nadzieje, ze tym razem tak nie bedzie:no:
 
reklama
Do góry