reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
CZesc;
u nas w nocy przeszła nawałnica, a teraz jest całkiem ładnie.
Igorowi po chorobie został tylko katar i to niezbyt duży. Cieszę się strasznie.
Ale z wakacji musieliśmy zrezygnować...
 
Witam ;-)
u mnie też Zapominajko w nocy burze i deszcze - pewnie od Ciebie przyszly:-Dale teraz ładnie, super,że Igorek tak szybko pozbyl sie kaszelku, przy nastepnej naszej chorobie tez sprobuje Twojego specyfiku;-)
Madzienko udanych przygotowań i zabawy

ja dzisiaj jade z Bianka do mamci az do niedzieli, bo mój B wyjezdza znowu na zlot (tym razem ogolnopolski mitsumaniaków), ale.. jutro wracam na imprezke:-) Bianka zostaje u mamy a ja ide z kolezankami na dance:tak:zastanawiam sie czy po szczepieniu mozna pic alkohol,ale chyba nic mi sie nie stanie:confused:

aa i nie bedzie mnie na na forum jak bede u mamy, odezwe sie jak wroce na imprezke;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, ja tylko przelotem bo zaraz zmykamy do koleżanki.

Madzienko udanego wesela.

Zapominajko super że Igi wraca do zdrówka.

Kankiya udanej imprezki. Oj szalejesz ostatnio kochana.

Myszqo była wczoraj w Wołominie burza? My jak wyjeżdżaliśmy wczoraj tak koło 16 to się strasznie błyskało ale jeszcze nie padało.

Kana tulam z całych sił kochana.

Ok laski to na tyle, miłego dnia życzę ;)
 
hej kochane

kunkija milej imprezki
Madzoenko udanej zabawy
Zdrowka dla chorowitkow


i ja tez doslownie na chwilke bo zmykamy sie szykowac bo zaraz spadamy na basen....hmmmm pierwszy raz w tym roku....niezle nie...a mamy prawie wrzesien hhahaha
buziakuje
 
Kokusiu -w Wołominie nie było burzy, tylko padało. Ale byłam u mojej siostry w Poświętnym i tam była burza, siostrze pół podwórka zalało. Dzieci tylko szczęśliwe - bo po kałużach polatały. Janek nie miał kaloszy to biegał w Crocsach :-)
 
reklama
Witam

U nas przygotowania do huraganu Irene !! ma się zacząć w sobote, ludzie panikują, wykupują baterie, latarki i wode, mam nadzieje że skończy się to tylko na wielkim strachu, trzymajcie za nas kciuki
 
Do góry