reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Witajcie kochane;-)
byłam wczoraj w przychodni, porozmawiałam z lekarzami i rozwiali trochę moje obawy w spr negatywnych skutków szczepionki Hpv, postanowiłam się zaszczepić, ale okazało się,że bez wyniku cytologicznego mnie nie zaszczepią:sorry2:,wsciekłam sie trochę , bo mogli mnie o tym uprzedzić a ja trzy noce nie spałam i łamałam się co mam robić:zawstydzona/y: pewnie jak przyjdę z wynikiem to znowu wydygam:baffled: ehhh:-(dupa ze mnie odkąd jestem matką, kiedyś niczego sie nie bałam:zawstydzona/y:

u nas znowu leje, ale nie zamierzamy siedzieć w domku;-)
Kokusiu jak jazdy? powiedz jeszcze ,że jeżdzisz autem na nauki:-D mój B tak robił, więc się nie zdziwię:-D
Marzycielko powodzenia;-)
 
Dzień dobry! Udało mi się usiąść z kawusią na chwilkę. Mój mały łobuz jakoś ostatnio nie umie się sobą zająć i ciągle wymaga ode mnie uwagi.
Przed chwilą posprzątałam pokój w tych moich 12 cm obcasach żeby choć trochę się przyzwyczaić:)

Aaaa i wczoraj mi się udało w końcu wstawić foteczki z wakacji:)
 
Agatkas usmialam sie z twojego stroju roboczo- domowego :) do tego mini bluzka z dekoldem do pasa i hoho mąż padnie z wrazenia jak wroci z pracy:)

oswiadczam ze dostalam okres:)

bylam dzis z filipem na kontroli , po tych inhalacjach widocznej poprawy nie widze:( dostalismy skierowanie na rtg , popoludniu ma odebrac zdjecie z opisem a potem zobaczymy co dalej:(
 
Agatkas buty super.
Tygrysku no to rozwiałaś wątpliwości :-)
Ja tez zaszalałam i kupiłam kilka ubrań na wyprzedażach, głównie do pracy bluzki, spódnice i spodnie, od razu mi sie humor polepszył. A jeszcze dzisiaj w końcu kupiliśmy Mai łóżko, takie proste drewniane, bo kiedyś będzie miała cały zestaw mebelków, a narazie takie :
 

Załączniki

  • 1708772057.jpg
    1708772057.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 15
reklama
dziendoberek
my tez juz po spacerku i kontroli u lekarza, osluchowo oki, ale kaszel nadal mamy:-(
u nas chyba znow zbiera sie na burze, bo strasznie duszno
 
Do góry