reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

o matko Madziu Tobie to juz lepiej niech nie buduja sklepow pod nosem bo ty to juz przypadek kliniczny zakupoholiczki:-D:-D

oj mamusiu racja , jak Agatkas te obcasiki zalozy to smialo na tap madel moze startowac!!!
 
reklama
Witajcie dziewczynki


tak kochana , jadę:-D ale czy się zaszczepię to nie wiem:sorry:porozmawiam jeszcze na miejscu z położną o skutkach ubocznych, trzymajcie kciuki , bo za godzinkę tam jadę:zawstydzona/y:


a Ty czemu tak rano wstajesz Kokusiu? ja o tej godzinie kiedys do pracy wstawałam i często tyłem chodziłam:sorry2:
Vive ojj zaszalałaś z zakupami :-D
Marzycielko super,że praca Ci służy, ja też marzę o tej chwili..

Kankiya ja wstaję tak wcześnie jak jedziemy na jazdy do Łomży bo to prawie 100 km i o szóstej zawsze wyruszamy spod OSK a przecież wcześniej trzeba się wyszykować żeby ludzi nie straszyć;-)

Oj dziewczynki ja też się zapisuję do fanklubu biedronki, zwłaszcza że mam obok siebie całkiem sporą i często fajne promocje. Ostatnio zajeżdżamy 2 razy w tygodniu bo jesteśmy na etapie kompletowania wyprawek szkolno-przedszkolnych.


A ja jednak egzamin zdaję we wtorek bo na piątek nie było już miejsc. Dla mnie to nawet lepiej bo przynajmniej jeszcze sobie parkowanie przećwiczę:-p
 
Witajcie dziewczynki


tak kochana , jadę:-D ale czy się zaszczepię to nie wiem:sorry:porozmawiam jeszcze na miejscu z położną o skutkach ubocznych, trzymajcie kciuki , bo za godzinkę tam jadę:zawstydzona/y:


Marzycielko super,że praca Ci służy, ja też marzę o tej chwili..

Jak tam??

Kankiya, Kokusia trzymam kciuki.

Głowę mi dziś rozsadza...

Ja też rano obudziłam się z ogromnym bólem głowy ale wstałam i poszłam do pracy a tam wzięłam 2 tabletki Nurofenu i dzieki Bogu przeszło bo mieliśmy dzisiaj dużo pracy.

A mój M. szuka z Oliwią przedszkola bo jak dobrze pójdzie od sierpnia będziemy juz obydwoje pracować:-):-)
 
Kokusia tak czy inaczej moje kciuki będą zaciśnięte. Podziwiam, że chce ci się tak daleko jeździć, ja bym chyba wolała bliżej gdzieś.

Marzycielko powodzenia w szukaniu.
 
Kokusia tak czy inaczej moje kciuki będą zaciśnięte. Podziwiam, że chce ci się tak daleko jeździć, ja bym chyba wolała bliżej gdzieś.

Marzycielko powodzenia w szukaniu.

Ja nie mam wyboru bo akurat wszystkie szkoły jazdy w mojej okolicy jeżdżą albo na Łomżę albo na Ostrołękę, mimo że nawet Warszawa jest bliżej.

Ja dzisiaj wróciłam do domu z takim bólem głowy że ledwo na oczy widziałam. Po 3 tabletkach nurofenu forte trochę mi się polepszyło ale głowę nadal czuję.

Marzycielko trzymam kciuki żeby udało się z przedszkolem.
 
reklama
Do góry