reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
:confused::confused::confused:Hmmm a ja w ogóle nie chodzę do lidla ani do biedronki.....:confused::confused::confused:
Chyba muszę się wybrać....

U nas cały dzień pada, ale że nie mogłyśmy wysiedzieć w domku to byłyśmy troszkę poskakać po kałużach, a teraz czekamy z obiadkiem na tatusia;)

Co do zakupów to ja ostatnio takie buciki sobie zafundowałam:) i mam prośbę, proszę mi poradzić jak ja mam chodzić na takich wielkich obcasach??????????????:confused::confused::confused::-D:-D:-D:-D Mówie serio: nie umiem chodzić na takiej wysokości:)
 

Załączniki

  • b1.jpg
    b1.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 15
kocham ten nałóg:-D:-D
:-D:-D
Agatkas butki sliczne !!!! i juz z bardzo modnym obcasikiem fiu fiu:) a ile maja cm???
kochana zamiast kapci w domu musisz smigac w butach:) pozniej na spacerki krotkie z mezem na dworze i sie nauczysz:)

Dzięki! Kochana 12cm obcas:szok::szok::szok: nie wiem co mi odbiło:-D:-D:-D

no bo wiesz te sklepy to sa dla biednych:-)))))))))))))))))))hi-hi

butosy (jak mowi moja Karolinka) super, teraz sie ucz chodzic:-)

Jak dla biednych to dla mnie:)
 
dobrze że mi Lidla budują to mój nałóg na pewno pogłębi się:-D

Agatkas 12cm...wow, ja nie pomogę bo pewnie sama nogi połamałabym w takich butkach
 
reklama
Do góry