reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
zapominajko jakie szkoda!!!!!hahhahaah

Zanplo lozeczko sliczne:)

u nas tez caly dzien pada raz mniej raz gorzej ale musielismy isc na kontrol plus badanie wiec ubralismy sie w kalosze , pelerynke i przy okazji spacer zaliczony:)

mamusiu kaszelek lubi dlugo trwac niestety....
 
Tygrysku można mieć@ i być:-):-):-) ja czekam dalej:-D a i daj znać co ci napiszą w opisie do zdjęcia
Zanplo łożeczko super, też mi się takie marzy dla Bianki, ile płaciłaś za nie?
Mamusiu zdrówka dla Karolinki


my byłysmy na zakupach,chwilę na placu zabaw w galerii a teraz odpoczywamy po obiedzie i chyba znowu pójdziemy do galerii ,bo w domu zwariujemy obie ze sobą ,a na spacerki po kałużach za mocno leje:-(
 
Dzien dobrek:)

Nie bede wcale marudzic ,ze u nas znowu upaly:p ale tak serio to sa i mega, nie do ogarniecia dla zwyklego ludzia.....:((((
ja cche swoje deszczowo- pochmurne domczysko... i ogole chce wracac jak cholerka...do tego mojgo pokoiku 3/4 i tego 10 pietrowego blokowiska....i tej bierdonki za rogiem, siersci Tajsona gdzie tylko sie spojrzy, zapyzialej klatki schodowej i .....wspanialych przyjaciol...:((((

No to tak nastojowo na dzis....

A pzoa tym Myszko chyba dobrze pamietam,ze dzisiaj masz zabieg, takze trzymam kciukasy mocno!!!!!!!!!!

Agatkas buziki super!!!!!!A co do obcasow to tez sie ostatnio napalilam jak cholerka, z Aldo na takie sloneczno zolte....tez hcyba z 12 cm, odkryte paluszki....cudooooo... znalazlam na wyprzedazy za 20$... ale byly o rozmiar za male i moze dobrze, bo pewnie i tak by lezaly:p

Madziu a szalej zakupoholiczko za mnie tez....na standardzie robilam co 2 dzien objazd po bierdonce....uwielbialam ten dzial z *******kami....

Aj mamuski nie wiem co wiecej napisac..... chcialam Wam powklejac zdjatka ostatnio.....ale nie moge, czegos tutaj na kompie nie mam zainstalowanego i nie da rady....:(

scsikam Was mamuski:*
 
Kana co to za nastrój?
Uśmiechnij się! Choć na chwilkę.

Tygrys szkoda, bo ja już sobie pomyślałam, że fajnie jak któraś z brzuszkiem będzie...

Czy ktoś może mi powiedzieć kiedy przestanie padać?
 
Witajcie, my dopiero po obiadku...bo ok. 16 wróciłyśmy do domu ze spacerku hulajnogowego, później jeszcze zaliczyłyśmy zakupy w galerii:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: frytki i lody...Jula wyszalała się z rówieśnikami padła i śpi
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif


U nas na szczęscie nie pada:blink:ale pogoda bardziej jesienna niż letnia:baffled:

Przed chwilą posprzątałam pokój w tych moich 12 cm obcasach żeby choć trochę się przyzwyczaić:)

Aaaa i wczoraj mi się udało w końcu wstawić foteczki z wakacji:)

rewelacyjny strój do sprzątania:-D:-D

widziałam cudne...

oswiadczam ze dostalam okres:)

bylam dzis z filipem na kontroli , po tych inhalacjach widocznej poprawy nie widze:( dostalismy skierowanie na rtg , popoludniu ma odebrac zdjecie z opisem a potem zobaczymy co dalej:(

buuuuuuu

a Filipkowi zdróweczka!!!!

A jeszcze dzisiaj w końcu kupiliśmy Mai łóżko, takie proste drewniane, bo kiedyś będzie miała cały zestaw mebelków, a narazie takie :

super łóżeczko

Kankiya czyli warto zaszczepić się???

Kanus uśmiechnij się a deszcz zabieraj z Polski, bo my go nie chcemy:no::no::no:
oto dla Ciebie kilka kropli
Zobacz załącznik 374662

Mamusia mam nadzieję że kaszelek szybko ustąpi

mój P na urlopie więc pewnie będzie mnie dużo mniej:-p, bo wybieramy się na działeczkę jeśli oczywiście pogoda pozwoli:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

miłego weekendu

 
Witam

ja też chce trochę chłodniej bo nie ma czym oddychać:-(, dzisiaj mamy 38 stopni masakra:szok:, aż się nie da wyjść, ostatnio wychodzimy na polko około 6 popołudniu.
A ja jeszcze do tego jestem chora, przeziębiłam się i siedze w domku z gorączką.

Agatkas buciki rewelacja, ja mam klapeczki wysokie i jak narazie zakladam je jak mój M prowadzi autko - wchodze w nich do auta i wychodze :-D:-D lub biore inne na zmiane, robie wielkie wejście , pokręce się chwilke w nich a potem je ściągam:-D:-D.

Kana pierwszy rok jest najgorszy potem tęsknota mija lub już tak nie boli;-).
 
reklama
Do góry