reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

no wlasnie osluchowo bylo czysto ale przepisujac nam skierowanie powiedziala ze przy tak dlugim kaszlu i braku poprawy przy obecnym leczeniu da skierowanie na rtg gdyz czasem jest tak ze osluchowo jest czysto a jakis stan zapalny jest dopiero widoczny na zdjeciu no i wykrakala. mojej kolezanki synek tez mial podobnie ze wszystko czysto u lekarza a na zdjeciu klops;/

a serduszko kochani tyle razy byl badany i nikt nie powiedzial ze cos jest nie tak dopiero na zdjeciu zobaczyli ze jest wielkosciowo cos nie tak nie wiem nie znam sie na tym a opis mam juz schowany w torbie , lekarka powiedziala ze te zmiany moga byc przez to zapalenie.
chciala nam dac antybiotyk do domu ale pozniej stwierdzila ze da nam skierowanie do szpitala ze tam szybciej zrobią badanie serduszka i dojda do przyczyny niz my jak na wlasna reke zaczniuemy sie umaiwac do kardiologa potem na badania itp...

wiec jutro rano jedziemy...zla jestem bo jest sobota a w weekendy wiadomo jak jest z tymi badaniami w szpitalach;/
 
reklama
no wlasnie osluchowo bylo czysto ale przepisujac nam skierowanie powiedziala ze przy tak dlugim kaszlu i braku poprawy przy obecnym leczeniu da skierowanie na rtg gdyz czasem jest tak ze osluchowo jest czysto a jakis stan zapalny jest dopiero widoczny na zdjeciu no i wykrakala. mojej kolezanki synek tez mial podobnie ze wszystko czysto u lekarza a na zdjeciu klops;/
ale wiesz tygrysku lepiej neich go dokladnie zbadaja
a serduszko kochani tyle razy byl badany i nikt nie powiedzial ze cos jest nie tak dopiero na zdjeciu zobaczyli ze jest wielkosciowo cos nie tak nie wiem nie znam sie na tym a opis mam juz schowany w torbie , lekarka powiedziala ze te zmiany moga byc przez to zapalenie.
chciala nam dac antybiotyk do domu ale pozniej stwierdzila ze da nam skierowanie do szpitala ze tam szybciej zrobią badanie serduszka i dojda do przyczyny niz my jak na wlasna reke zaczniuemy sie umaiwac do kardiologa potem na badania itp...

wiec jutro rano jedziemy...zla jestem bo jest sobota a w weekendy wiadomo jak jest z tymi badaniami w szpitalach;/


ale wiesz tygrysku lepiej niech go dokladnie zbadaja, mysle ze w weekendy tez robia badania
no tez slyszalam ze przy zapaleniu pluc serduszko moze cierpiec, ale bedzie dobrze
 
Kankiya kupilismy na allegro bo wyszło taniej niż takie samo w meblowym, wyszło 408zł
ŁÓŻKO KAROL MINI 160/80+MATERAC -PROMOCJA (1708772057) - Aukcje internetowe Allegro
Madzienko zazdroszczę odpoczynku, tylko żeby ta pogoda sie w końcu poprawiła. Dobrze że już weekend to tez się troszke zrelaksuję.
Tygrysku zdrówka dla Filipka i szybkich badań, rzeczywiście najgorzej jak dziecko chore a nadchodzi weekend.
Myszko wypoczywaj i regeneruj siły.
Dobranoc
 
Renia zdróweczka....

Tygrysku nie denerwuj się...z tym serduszkiem to może być przez chorobę...trzymamy mocno kciuki za wyniki i pobyt w szpitalu....

Myszqa super że już po wszystkim, mam nadzieję ze szybko dojdziesz do siebie i jutro będziesz już w swoim łóżeczku!!!
 
Tygrysku zdrówka dla Filipka, oby Was długo nie trzymali a szybko pomogli:tak:i rozwiali watpliwości
Zanplo super, dzięki na razie nie mam kasiory,ale jak zacznę pracowac to juz wiem gdzie szukać:)
Myszqo szybkiej regeneracji życzę, fajnie,że sie tak szybko odezwałaś
Madzieńko warto się zaszczepić aby kłykciny nie dopadły no i wirus je powodujący, uwierz mi i nie życze nikomu a ponoć sex w gumce przed hpv do końca nie zabezpiecza:baffled: i można sie tym cholerstwem wszędzie zarazić:szok:aż martwię sie o nasze córcie:-(
Reniu Tobie tez zdrówka
Kanus super, że sie odezwałaś, teraz doczytałam, no i proszę o piękny usmiech z dołeczkami:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry