reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dzieciuch zasypia a ja usiadłam przed kompa z kawusią...:-) Uwielbiam ten stan :-)
Jakie plany na weekend???? My chcieliśmy jechać pod namiot ale pogoda ma być kiepska...ma padać .... bleeeee:sorry: Poza tym jeszcze kaszle...
A wy co planujecie?
 
reklama
Hej laski.
My już od dziś mamy przymusowe wakacje. Martyna ma ospę. Mam nadzieję że zaraz u Natki się też rozwinie bo inaczej miesiąc w plecy.
Do tego mnie też coś dopadło. Gorączkę mam taką że ledwo się ruszam a do tego głowa pęka, przełyk piecze i z nocha się leje. Jak nic się przeziębiłam. Tylko gdzie? O tej porze roku?

Miłego dzienka

Dużo zdrówka dla was!!!!!

Dziewczyny spadam na egzaminy. Trzymajcie kciuki.
 
Witam i ja:-)
ja na weekand planuję wypocząć:-D dalej gniję u mamci i o niebo mi lżej, jest kilka osób w domu z którymi rozgadana dwulatka może podyskutować i się pobawić a ja odpoczywam, szkoda tylko,że pogoda się psuje.

Tygrys w ciąży???:szok::-D:-D
Kokusiu zdrówka dla Was dziewczynki
Vive puść Olka bez pampka, ja wiem to irytujące jak dziecko robi pod siebie,ale po tygodniu powinno być lepiej, ja ubierałam Biance spodenki, aby mniej moczyła mi panele i na łóżka położyłam koce a pod koce worki:tak:
Zanplo jak oczko Majeczki? już lepiej po kroplach dzisiaj?
Zapominajko powodzenia!!!!;-)
 
wrocilismy ze spacerku i polozylam Fifka spac...:) czas na relaks:) kawa mi sie skonczyla:( rekompensuje sobie jej brak calym opakowaniem chrupek bekonowych!!!!!

co do planow weekendowych to jeszcze nia mamy zalezy od pogody chociaz ta ma byc taka sobie ;/
witaj Blizniaczku:)
Agacia pokazuj torebke:) hah
Zapominjako trzymam mocno!!!!!!
 
O masz......
Tajger w ciąży.....:-D:-D:-D:-D:-D

a coż to za wieści:szok::szok::szok::szok:

Witajcie ja dopiero dotarlam do kompa, obiad naszykowany, Jula spi a ja szykuje sie bo jedziemy dzisiaj na sesje zdjęciową....
a niebo u nas mruczy wiec pewnie zaraz lunie...

Kokusia zdroweczka dla Was...

Zapominajka trzymamy kciuki

my w planach jutro odwiedzamy targi brzuszek i maluszek a pozniej jedziemy na działeczkę...no chyba ze pogoda bardzo pokrzyżuje nam plany:eek::eek::eek:to tyle ode mnie jeśli kogoś interesuje:-pzmykam suszyć wlosy....:tak::tak:

milego popoludnia
 
Bliźniaki u nas truskawki juz zaczynają drożeć, więc wnioskuję, że się kończą, zresztą widac po sklepach, że jest ich mniej.
Kokusiu, ale Was dopadło, zycze zdrówka.
Maja pierwszy raz posiakała się w nocy, mam teraz iolbrzymia plamę na łóżku bo akurat się przeniosła nad ranem do nas :-D.
Zapominajko, powodzenia.
Kankiya, narazie nie widze poprawy, nadal czerwone, ale zobaczymy po weekendzie.
Madzienko, a na tej działeczce macie jakies roślinki czy tylko wypoczywacie?
No nie, leje, zimno, może za godzinkę przejdzie, bo zmoknę, wracajac do domu.
Miłego weekendu :-)
 
Bliźniaki u nas truskawki juz zaczynają drożeć, więc wnioskuję, że się kończą, zresztą widac po sklepach, że jest ich mniej.
Kokusiu, ale Was dopadło, zycze zdrówka.
Maja pierwszy raz posiakała się w nocy, mam teraz iolbrzymia plamę na łóżku bo akurat się przeniosła nad ranem do nas :-D.
Zapominajko, powodzenia.
Kankiya, narazie nie widze poprawy, nadal czerwone, ale zobaczymy po weekendzie.
Madzienko, a na tej działeczce macie jakies roślinki czy tylko wypoczywacie?
No nie, leje, zimno, może za godzinkę przejdzie, bo zmoknę, wracajac do domu.
Miłego weekendu :-)
Zanplo jeśli można wiedzieć to gdzie Ty pracujesz??
z tego co pamietam to chyba niedługo....
 
Witam wieczorkiem,
ja juz we Wrocku a moja Biancia już śpi u mojej mamci, więc spokojnie mogę iść umyć dupkę i cos czarować ze sobą przed wyjściem;-)powiem Wam,że chyba nie ucieli mi pępowiny po porodzie,bo jak wyjeżdżałam pociągiem z Bierutowa to niejedna łezka popłynęła- tak ciężko mi było wsiąść do pociągu z myślą,że rano nie zobaczę mojego Skarbusia:zawstydzona/y:ale teraz sączę piwko ,więc już się wyluzowałam troszkę i nastawiam się na megaodstresowanie;-)
miłego wieczorku laseczki:-)
 
reklama
Madziu kochana 100 lat w szczęsciu!!!!!!!!!!!!!:)
i jeszcze raz to napisze hahah zazdroszcze tej dzialeczki:)

pyciolku usmialam sie z tej naszej "wspolnej" rocznicy hahah:)trafilo nam sie:)

w przedszkole zaliczone:) w nastepnym tygodniu idziemy na przedstawienie ktore starsze dzieciaczki przygotowaly dla tych najmlodszych:)

Kankiya udanego szaleństwa!!!!!!!!:)
 
Do góry