reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Agatkas a jaki masz poziom cukru? Daj znać co z Zuzia,a i może my będziemy w Rowach albo w okolicy ,ale jeszcze nie wiem czy w pierwszym czy w drugim tyg lipca;-)
Kanuś zaglądaj częściej i głowa do góry kochana;-)
Marzycielko gratulki nowego lokum, chwal się nam tu szybciorem:-)
Myszqo jaka stara kochana?? kwitniesz w oczach;-)
Pyciolku i co wyczarowałaś na obiad z tego co miałaś?:-D

a ja już u mamci, a jutro balety- już nie mogę się doczekać:-)

Nie robiłam badań od czasu ciąży:)
Oooo musze sobie spisać Twój nr tel a Ty spisz sobie mój to może się gdzieś zgadamy!

Kanuś wszystko będzie ok!

Ja bym ugotowała brokuły i makaron, wrzuciłabym to na masełko na patelnię, podsmazyła i na koniec dodała jajka:)
 
reklama
Dobry wieczór :-)

Myszqo-spełnienia marzeń i oczywiście udanej imprezki. Jaka Ty stara???????? Jesteś rok młodsza ode mnie, więc nie przesadzaj... ;-):-D

Zanplo-udanego koncertu,ale Ci zazdroszczę

Kankiya-Tobie też zazdroszczę tego disco :-D

A tak w ogóle to zazdroszczę wszystkim odpieluchowania (ale się dzisiaj zazdrosna zrobiłam :-D). Mój Olek dzisiaj zrobił chyba z 5 kup i za każdym razem mówiłam, żeby robił na kibelek. Skończyło się wielkim odparzeniem i to nie na pupci, ale na wewnętrznej stronie uda :szok: Pojutrze jedziemy do moich rodziców i mam nadzieję, ze tam uda mi się go puścić trochę bez pieluchy. Pyciolku-jak długo Alex sikał i robił kupę gdzie popadnie???

My jutro idziemy z Maksem na kontrolę bioderek-trzymajcie kciuki, bo przyznam, że ostatnio trochę zaniedbałam to szerokie pieluchowanie przez ten upał...

Właśnie zjadlam ogromne lody z bitą śmietaną i truskawkami...Zaraz pęknę. I już wiem skąd u mnie te dodatkowe kilogramy....
 
Witam

Lekarka stwierdziła, że to zapalenie oka przepisała krople i jak nie przejdzie to trzeba się zapisac do okulisty, a u nas czy prywatnie czy na kase to trzeba czekać minimum miesiąc.
Marzycielko szybko Wam poszła przeprowadzka.
Agatkas kupno stroju to pikuś, pojedziesz w weekend i na pewno cos znajdziesz, strojów jest teraz do wyboru do koloru :-) Zdrówka dla Zuzi.
Dziewczyny w końcu piątek !!! upiekłam ciasto z truskawkami, kazałam mężowi kupić bo to już końcówka, troszke zamroziłam, teraz czekam na czereśnie bo mąż ma w pracy drzewo to trzeba troszkę tez nazbierać.
 
dziń doberek z rana.....
Alex tak chyrla na mokro,że szok...mam nadzieje ze nie spłynie mu to niżej...:sorry:

Viwe.....ja juz w grudniu sciagalam mu pampka ale wołać nie wołał w ogóle...ja Go wysadzałam co jakiś czas...potem w styczniu zaniedbalam troche i w sumie byl w pampersie ale wzielismy sie na nowo w lutym...na poczatku bylo tak ze sie nie zesikal tylko trzymał...i tak robił siku co jakies 2-3 godzinki...a potem już wołał...i po tygodniu bez wpadek poszedł spac bez pampka... i tak do dzis dzień...robi siusiu wieczorkiem i rano wstaje i wcale nie zawsze chce siku odrazu...najpierw sie bawi,wita z zabawkami i dopiero potem na kibelek :)
i u nas nocnik był tylko na początku własnie w grudniu....a potem to miał radochę na nakładce...i na psacerki też mu nie zakładałam...:) siurał pod krzakami...a to był juz marzec... :)
 
hej dzis jestem mega senna;/
pogoda za oknem pochmurna ....
vive spokojnie i Olus nauczy sie sikac do nocniczka:) zdejmij pieluche nie ch biega w majtach i daj mu czas mysle ze za tydzien bedzie juz pierwszy sukces:)
zanplo moge kawaleczek ciasta???:)
moje dziecko od rana mi awanture zrobilo bo on chce isc do przedszkola ech tlumacze ze pojdziemy po obiadku , ale nie on chce teraz ...............
 
Ostatnia edycja:
hej dzis jestem mega senna;/
pogoda za oknem pochmurna ....
vive spokojnie i Olus nauczy sie sikac do nocniczka:) zdejmij pieluche nie ch biega w majtach i daj mu czas mysle ze za tydzien bedzie juz pierwszy sukces:)
zanplo moge kawaleczek ciasta???:)
moje dziecko od rana mi awanture zrobilo bo on chce isc do przedszkola ech tlumacze ze pojdziemy po obiadku , ale nie on chce teraz ...............

No ja nie wiem Tajger...ale jak dzieć chce to już o 6 powinnaś tam być....hahhahah

Chyba zrobię sobie kawkę....bo juz w sumie nie pamietam kiedy pilam osttanio w domku....tak to zawsze w gosciach albo w pracy....
 
oj pyciol dzis mnie tak muli ze chetnie bym go tam zaprowadzial o tej 6 i dopiero o 17 odebrala................................ech zycie:)
 
Hej laski.
My już od dziś mamy przymusowe wakacje. Martyna ma ospę. Mam nadzieję że zaraz u Natki się też rozwinie bo inaczej miesiąc w plecy.
Do tego mnie też coś dopadło. Gorączkę mam taką że ledwo się ruszam a do tego głowa pęka, przełyk piecze i z nocha się leje. Jak nic się przeziębiłam. Tylko gdzie? O tej porze roku?

Miłego dzienka
 
reklama
O masz......
Tajger w ciąży.....:-D:-D:-D:-D:-D
:szok::-D:szok::-D:szok:

Kokusia, zdrówka dla dziewczyn i dla Ciebie oczywiscie. ja sie męczyłam z 3 tygodnie z mega kaszlem, ale już na szczęście przeszło.

Zanplo, u Was koniec truskawek?
U nas dopiero sie zaczęły niedawno i tak jeszcze drogie żeby robic w słoiki, ale chyba nie ma co liczyc, ze duzo potanieją:-(.

Agaciu, a gdzie ruszacie nad morze? Pochwal sie torebką
 
Do góry