reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Witam


Ja wczoraj miałam fatalny dzień.
Pojechałam do Kielc na egzamin . Miałam zostać na cały weekend.
W połowie zajęć dostaje od męża smsa , że " dzisiaj zmarła ciocia":-(
W ciągu pół roku zabrał ją rak , z którym walczyła od 2006 roku i dawała radę niestety teraz nie dała.
Odchodziła świadoma, w domu , w obecności córki, mamy i męża.
Serce mnie boli i nie mogę dać sobie rady.
Znaczyła dla mnie bardzo dużo choć znałyśmy się tylko 5 lat.
Ciociu spoczywaj w spokoju i czuwaj nad nami [*][*][*]


Wczoraj też zawaliłam egzamin załapałam doła i wróciłam do Piaseczna tylko po 3h snu pociągiem o 5.48.
Właśnie wstałam ale i tak czuję się źle .:-(
 
reklama
Marzycielko.. strasznie mi przykro:-(
[*] dla Twojej ciociuni:-(,a egzamin poprawisz szybciutko kochana i będziesz miała z głowy
 
Witajcie niedzielnie:-)

Zapominajko jak egzamin?
Marzycielko strasznie mi przykro z powodu cioci:-(
Madzienko nigdy nie bylam na takich targach ale po samej nazwie juz mi sie podobają...poszłabym sobie pooglądac:-p
Tygrys a co ja mam powiedziec...karmie wiec zostala mi tylko zbozówka do tego kupilam ostatnie pudelko w polskim sklepie i wiecej nie ma. Mam 4 saszetki...i lepiej sobie nie bede rekompensowala czym innym bo i tak 10kg jeszcze do zrzucenia. Matko 10kilo jak to brzmi przerazająco:szok:

Wczoraj poszalałam na zakupkach wiec humor lepszy, ale ciagle mysle ze tato jutro do szpitala i martwie sie o niego.
A dzis taka leniwa niedziela,zrobilam szybki obiadek i chyba jakis rodzinny spacer zaliczymy. Hania tak sie cieszy jak wychodzimy wszyscy razem:-)
 
Cześć dziewczyny:-)

Ja wpadam tylko na chwilkę.Kaja już wie,że od 9 lipca będziemy na wakacjach w Grzybowie:-) Z Kaja spotkanie już ustalone;-) Mam nadzieję,że spotkamy jeszcze kogoś:-)
 
Wróciłam

Marzycielko strasznie mi przykro. Trzymaj się kochana.

U mnie dobrze. Dostałam świadectwo, ale jestem zła na siebie bo mam na nim 4. Na stare lata się makabrycznym kujonem zrobiłam.
 
Zapominajko Gratulacje!!!

Marzycielka bardzo mi przykro z powodu cioci, trzymaj sie kochana dzielnie

Anoli targi fajne a ile cudności oni tam pokazują...aż cche się mieć znowu takie maleństwo:-p:-p:-p

Kankiya jak sie udał wypad??
 
Hejka u nas też paskudnie dzisiaj i zaledwie 14 stopni,bleee
Zapominajko gratulki za świadectwo, no i masz już wakacje;-)
Madzieńko wypad był super, poszalałyśmy przy umiarkowanej ilości procentów,więc na następny dzień się nie męczyłam i wróciłam drugim pociągiem stęskniona do Biańci:tak:a co do Ciebie -może czas na następną Julcię?;-):-)
Aniu witaj, ja jeszcze nie wybrałam do końca miejsca za wczasy a Grzybowo też mi po głowie chodzi,bo koleżanka zachwalała:tak:więc jakby co dam znać jak już podejmiemy decyzję z B o ile się nie rozmyślił:-(
 
reklama
Do góry