reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziękuję Wam Kochane Moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)

Ja już mam domek ogarnięty. Ciasto marchewkowe się piecze. Idę myć włoski zaraz. o 16 jedziemy zawieźć Jaśka i zaczynam świętować urodzinki :-D Boszzzzzzzzzz ale już stara jestem :-D

Bliźniaczku, Agaciu -jeszcze będziemy mieć okazję żeby sie spotkać. Ja wiem, że wyskoczyłam z tym spotkaniem jak Filip z Konopii (pozdro dla Fifiego :-)) i nie każdy może tak nagle się wyrwać z domu żeby się napić z koleżankami w Wawie :-D Mam nadzieję, że kiedys sobie szczegółowo i powoli zaplanujemy jakies spotkanie i ono dojdzie do skutku :-)

Marzycielko - Ty będziesz?
 
reklama
100 Lat 100 Lat :)

Mieszkamy już w Piasecznie.
W poniedziałek zaczynam pracę :)

Marzycielko super wiesci:) bardzo sie ciesze i tez czekam na zdjateczka mieszkanka:)
moze jak dobrze pojdzie to my tez za jakis czas bedziemy na "swoim" :)

Myszko kochana:) wszystkiego naj naj najlepszego jeszcze raz!!!!

bukiet2.jpg


Przepraszam,ze dopiero teraz,ale tutaj jestesmy 6 godzin zacofani:p
Kochane przepraszam,ze rzadko sie odzywam,ale jakos mi czasu brakuje.... przez 3 dni mialam jeszcze malego kompana dla Mariczki do opieki... mialo byc na dluzej ,ale poki co tylko 3 dni byly....zobaczymy:) a u nas po staremu...jakos dajemy sobie rade...i mysle,ze jest coraz lepiej:)

usciski dla Was kochane:*

A no i zaluje,ze mnie tez nie bedzie na spotkanku....alebym sobuie poplotkowala z Wami przy winku:)

 
a ja mam rebus co na obiad wyczarowac...nie wiele tego w lodowce...:eek::-D
mam brokuła,jaja,i włoszczyznę...
makaron,ryż i kaszę gryczaną...nawet ziemniaków nie posiadam....:-D:-D:-D
co mogę z tego sklepać?????????????:eek:
 
100 Lat 100 Lat :)

Mieszkamy już w Piasecznie.
W poniedziałek zaczynam pracę :)

a ja mam rebus co na obiad wyczarowac...nie wiele tego w lodowce...:eek::-D
mam brokuła,jaja,i włoszczyznę...
makaron,ryż i kaszę gryczaną...nawet ziemniaków nie posiadam....:-D:-D:-D
co mogę z tego sklepać?????????????:eek:
zapiekanke: makaron z brokulami i zalac to wszytsko jajkiem i do piekarnika
 
Agatkas a jaki masz poziom cukru? Daj znać co z Zuzia,a i może my będziemy w Rowach albo w okolicy ,ale jeszcze nie wiem czy w pierwszym czy w drugim tyg lipca;-)
Kanuś zaglądaj częściej i głowa do góry kochana;-)
Marzycielko gratulki nowego lokum, chwal się nam tu szybciorem:-)
Myszqo jaka stara kochana?? kwitniesz w oczach;-)
Pyciolku i co wyczarowałaś na obiad z tego co miałaś?:-D

a ja już u mamci, a jutro balety- już nie mogę się doczekać:-)
 
reklama
Witajcie


Przede wszystkim ....


MYSZKO STO LAT !!!!!!!!


Mój mąż jutro jedzie do Zakopanego :-( a ja miałam z koleżanką jechać nad jeziorko i niestety plany się zmieniły :-(
27 czerwca jest spotkanie w przedszkolu mam z paniami przedszkolankami, a 28,29,30 czerwca zajęcia z dziećmi.

Kupiłam sobie dzisiaj śliczna torebkę ... ot tak dla poprawienia humoru :-D

na następny tydzień w środę jedziemy z moją siostrą i jej rodziną oraz znajomymi nad morze, mam nadzieję, żę się pogoda nie popsuje.

Normalnie kawę bym sobie wypiła ... ale o tej godzinie :eek:
 
Do góry