reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Zapominajko i resztao mamusiek,bo tak głupio mi napisac....pisałam tamtej mamusi,zeby sama sie pochwaliła....jest jej troszke głupio po takim czasie tak wejsc i po prostu napisac oooo jestem znowu w ciazy.... nic nie moge poradzic....

moja wina, moja wielka wina,ze dałam sie ponieść emocjom:p
ale to cała ja.....musicie mi wybaczyc,albo zlinczowac:p
 
Zapominajko i resztao mamusiek,bo tak głupio mi napisac....pisałam tamtej mamusi,zeby sama sie pochwaliła....jest jej troszke głupio po takim czasie tak wejsc i po prostu napisac oooo jestem znowu w ciazy.... nic nie moge poradzic....

moja wina, moja wielka wina,ze dałam sie ponieść emocjom:p
ale to cała ja.....musicie mi wybaczyc,albo zlinczowac:p

Juz się pochwaliła!!!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Zajrzyjcie tam gdzie nie każdemu można!!!!
 
Witam

Nam też udało się być w końcu na bilancie bo cały grudzień Victoria miała katar, córcia waży 14 kilo i ma ponad 90 cm, Pani doktor nie mogła się nadziwić jak Victoria pozwalała się badać aż się zaśmiała, chyba mała lekarka mi rośnie:-D.
 
Agacia super wieści, ale przeciez nie mogło byc inaczej:tak:

Widze po bilansach ze dzieciaczki super rosną :tak:

Kana zaskoczylas mnie Mari nie wygląda na niziutką, ale nadwaga u naszych dzieciaczków to tez chyba lekka przesada:-p
My tu nie mamy bilansu dwulatka a szkoda:zawstydzona/y:
Ale hania wazy 12.600 i 90cm wzrostu mimo ze my z mezem ,,mali,, poszła chyba w chrzestnych;-)

A ja dzis w swietnym humorze, przyznali nam becikowe i czekałam tylko 10 dni:tak:
 
dzien dobry mamuchy wstretne:-D

u nas sypie sniegiem jak by to conajmniej zima byla:szok::-D:-D:-D:-D
i takie grube platy ze szok....
moje dziecie do poludnia mialo goraczke...zbijalam i dziwilam sie czemu nie spada...
jak durna matka dla dziecka 14 kilowego daje 80 mg paracetamolu(powinno byc 125mg) w czopku a potem dziec jeszcze wali kupe i sie jeszcze glupia baba dziwi ze nie spada:eek::eek:

ANOLI super wiesci z tym becikowym....
ale ze co? ze nie kazde dziecko dostaje?
 
Pyciol łaczymy sie w bólu, my tez zbijamy od rana goraczke ale narazie syropikiem:baffled:
Becikowe jest tylko jesli nie przekracza sie jakis tam dochodów:sorry:, ale tez rząd wprowadzil jakies zmiany ze teraz tylko bedzie przysługiwało na pierwsze dziecko, ale widocznie wchodza od kwietnia a nie od 1-go stycznia co mnie bardzo cieszy:-)

Kurde zła jestem bo chorujemy od sylwka i juz myslałam ze przeszło a tu d...a, dzis znowu temperatura:crazy:, katar :crazy: i kaszel:crazy:
 
reklama
no my w sylwka zapalenie krtani,2 dni w szpitalu i 5 dni zastrzykow....tydzien temu grypka jelitowa...a teraz cholera wie co...on przez cale zycie nie chorowal mi tyle co teraz....jak dupiato sie skonczyl stary rok,beznadziejnie zaczal nowy i tak cholibka bedzie caly czas;/ buuuuuuu
 
Do góry