reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Hey Kochane


My jeszcze z Oli nie byliśmy u kardiologia ale nasz pediatra stwierdził , że to szmery niewinne ale sprawdzić sprawdzimy.
Ja jestem w ciągłym biegu bo na kilka dni przyjechała moja przyjaciółka z synem Borysem z Wawy i szalejemy do tego mam sesję i załatwim sobie pracę i żłobek dla Oli.
Wszystko do góry nogami ale dzięki temu czuję się bardzo fajnie:-)
 
reklama
Witajcie.
Gratulacje dla wszystkich "zbilansowanych" dzieciaczków. I zdrówka dla wszystkich chorujących.
Nati na szczęście gorączka przeszła po kilku dniach. Podobno teraz taki wirus panuje że gorączka może się utrzymywać nawet do tygodnia i to bez żadnych innych objawów.

My po dwóch dniach pełnych wrażeń. Wczoraj byłyśmy na "choince" i spotkaniu z Mikołajem. Było bardzo fajnie. Nawet Natalka się wybawiła bo sporo było dzieciaczków w jej wieku a i starsze dzieci ładnie się z tymi maluchami bawiły. Nati nie bała się Mikołaja i nawet miała dla niego przygotowany wierszyk. Ja się oczywiście spłakałam bo moja starsza pociecha brała udział w przedstawieniu.

Dziś znowu byłyśmy w szkole na dniu babci i dniu dziadka. Mamusia zrobiła dokumentację filmową. Potem biegiem do domu przebrać się i na spotkanie z logopedką. Martynka ćwiczyła a ja w tym czasie poplotkowałam sobie z koleżanką.

A teraz siedzimy już w domku i się nudzimy. Tatuś nam wybył w delegację ale mamy nadzieję że jutro koło południa wróci bo mamy w planach salę zabaw
 
ja pierwsze podejscie chce zrobic do panstwowewgo przedszkola ( dwa bloki dalej) a jak tam nam sie nie uda to lingwistyczne prywatne przedszole 5 blokow dalej:)
 
Czesc Dziewczynki!
Mam nadzieje, ze wybaczycie mi, ze tak rzadko do Was zagladam, ale nie ukrywam ze ciezko jest mi teraz znalezc czas na forum:zawstydzona/y: W dodatku na dniach sie przeprowadzamy, wiec jak tylko mam z kim dzieci zostawic jade na budowe, zawsze jest tam cos do roboty. Ale w koncu na swoim juz niebawem, jak ja dlugo na to czekalam:happy:
U nas wszystko dobrze. Zuzia rosnie jak na drozdzach i tak jak czytam o Waszych zmartwieniach odnosnie wagi to ja tez troszke sie martwie, bo Zuzka wazy juz prawie 7kg, niezla z niej kluseczka, nie miesci sie w ogole w siatce centylowej:-( Pociesza mnie fakt, ze ona w koncu startowala z wysokiego pulapu no i jest na piersi. Mam nadzieje, ze jak zacznie sie wiecej ruszac to zrzuci kilogramy, w koncu nie ma po kim byc grubaskiem:tak: Filipek zakochany w mlodszej siostrze, caigle ja caluje, przytula, nie spodziewalam sie az tak pozytywnej reakcji z jego strony. I tez ostatnio jest nieznosny, wszystko wymusza krzykiem, histeryzuje jak cos jest nie po jego mysli i wszystkich bije:eek: Nie mam juz pomyslu co robic, aby choc troszke go naprawic:hmm:

Gratulacje dla wszytkich zbilansowanych dzieciaczkow:tak: My nadal bilansu nie zaliczylismy:baffled:

Duniu kochana a dla Ciebie ogormne gratulacje. W koncu tajemnica zostala odkryta:-D
Swoja droga ale z Was malpki spekulujac o mojej trzeciej ciazy:-D Wiem, ze dzieci to radosc, ale jakbym w najblizszej przyszlosc kolejny raz byla w ciazy to nic tylko strzelic sobie w leb:baffled:

Anoli, Pyciolku zdrowka dla Waszych Skarbow:tak:

Aaaa w odpowiednim mam dla Was pare zdjatek mojej kluseczki.
 
Tygrysku powodzenia z przedszkolem, moze akurat sie uda dostac wam bliziutko domku:tak:

asiulka wybaczamy;-) i super ze chociaz co jakis czas do nas wpadasz:tak: Zaraz lece poogladac Wasza ksiezniczke:tak: Ciesze sie razem z wami ze w koncu bedziecie na swoim:tak::-)

Kokusia Wy to zalatane dziewczyny jestescie:-D Ale fajnie przynajmniej wesoło Wam czas mija:tak:

Bliźniaki Madzia chyba modelka bedzie z takim wzrostem, ale chłopaki tez wyglądaja na wysokich:tak::-)

Marzycielko na takie wiesci czekam ze u Was coraz lepiej, wszystkie sprawy ,,do przodu,, i humor lepszy:-)trzymam kciuki:-)


I co tam jeszcze.....ach martwie sie brzuch mi sie stawia kilkanascie razy na dzien nawet jak leze z girami;-) do góry, musze jeszcze chociaz 4yg wytrzymac:-(
 
Zapominajko oczywiscie, ze sie pochwale, ale zanim naprawde bedzie sie czym chwalic minie jeszcze troszke czasu:tak:

Anoli nie chce prorokowac, bo u Ciebie moze byc zupelnie inaczej, ale ja skurcze mialam jakos od polowy 8-mego miesiaca i lekarz przepowadal mi wczesniejszy porod, a w efekcie urodzilam 4 dni po terminie. Moja szwagierka to samo ciaza zagrozona, termin miala na 3 stycznia, a urodzila ... wczoraj. Dziewczynki podobno lubia byc przenoszone, w koncu babom gorzej na tym swiecie,wiec po co sie spieszyc:-D
 
Oj asiulka ja juz raz przenosiłam 12 dni i dobrze ze nie bylam do konca swiadomza ze moze zdazyc sie cos złego. Tym razem wolałabym troszku wczesniej, bo to czekanie jest okropne:dry:
Martwie sie tylko bo z hania to wiecej odpoczywalam i wiecej spokoju maialam a teraz jak maz w pracy to wszystko na mojej glowie do tego hania znowu chora i mam wyrzuty sumienia ze za duzo ja nosze, ze nie powinnam dzwigac, no ale jak odmowic dziecku jak woła ,,na opka,,:-p:tak:
Pozostaje byc dobrej mysli,ze wszystko bedzie dobrze:tak:

Do tego przeczytalam post na marcowkach, dziewczyna stracila coreczke w 33tyg:-:)-:)-(
 
Anoli przede wszystkim nie powinnaś czytać takich rzeczy i wkręcać sobie bóg wie czego. To normalne że każda kolejna ciąża będzie zupełnie inna niż ta pierwsza. No ale coś za coś. Pomyśl o plusach takiej sytuacji. Teraz już jesteś bardziej świadoma co się dzieje i mniej zagubiona niż w ciąży z Hanią. Głowa do góry. Jeszcze kilka tygodni i będziesz mogła nosić obie córcie;-)

Asiulka z tym że dziewczynki lubią być przenoszone to chyba nie ma reguły. Moje obie panny urodziły się po 2 tygodnie przed terminem.
 
reklama
czesc dziewczyny

jesli chodzi o przedszkole to my bedziemy starac dostac sie do panstwowego, ale zobaczymy jak to bedzie. U nas rekrutacja zaczyna sie w marcu , mozna zlozyc do 3 przedszkoli, ale i tak ciezko sie dostac.
 
Do góry