reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Filipek nadal chodzi do dzieci:)
tylko teraz zaprowadzam do na 4 godzinki a nie na 9 czy 10:) w tym tygodniu siedzimy w domku gdzy na dworze jakos tak malo atrakcyjnie wiec nawet nie chcialo mi sie go zawozic:) ale od poniedzialku znow idzie:)
 
Pyciol pisz co to za biznes!!!!!!!!!!! pytam ostatni raz!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::-D bom ciekawa jak cholira!!!!!!!!!! a ze ja wscibska jestem to musze wszystko wiedziec!!!!!!!!!!!!!!:-p:zawstydzona/y:
 
Filipek nadal chodzi do dzieci:)
tylko teraz zaprowadzam do na 4 godzinki a nie na 9 czy 10:) w tym tygodniu siedzimy w domku gdzy na dworze jakos tak malo atrakcyjnie wiec nawet nie chcialo mi sie go zawozic:) ale od poniedzialku znow idzie:)
a widzisz jakies roznice w rozwoju Filipka ? Chodzi mi o to jak wpływa na niego żłobek? Choruje?
 
aaaaaaaaaa z takimi bibelocikami??? lubie czasem do takiego sklepiku wpasc:)
a co do rozwoju mojego dziecia hehhe to bardzo sobie chwale to ze ma kontakt z innymi dziecmi...zupelnie inny sie zrobil gdy go teraz obserwuje przy zabawie z dziecmi...a chorowac choruje wiadomo wiecej niz wczesniej ale to wliczone juz niestety w zlobek czy w przedszkole..podobno pierwszy rok najgorszy:)
 
aaaaaaaaaa z takimi bibelocikami??? lubie czasem do takiego sklepiku wpasc:)
a co do rozwoju mojego dziecia hehhe to bardzo sobie chwale to ze ma kontakt z innymi dziecmi...zupelnie inny sie zrobil gdy go teraz obserwuje przy zabawie z dziecmi...a chorowac choruje wiadomo wiecej niz wczesniej ale to wliczone juz niestety w zlobek czy w przedszkole..podobno pierwszy rok najgorszy:)
to od kiedy jestes bezrobotna?;)
 
reklama
jaka książka cię tak wciągnęła?

z tym całowaniem u nas jest to samo :)

Witaj :-)
Mati mówi juz dość ładnie, tylko odmieniać nie umie np. włożyć- włożyłem


U nas jest tak samo :" dasz cukierka malutkiego, ostatniego , mamusia ... tak ? tak? dasz tak?" :-D


Hej
U nas na dworze 6 stopni :-), no ale deszczyk kropi .
Jutro jedziemy do kardiologa .

Agaciu-napisze w odpowiednim wątku. I trzymam kciuki za wizytę :-)

Hej dziewczynki :)
U nas wszystko oki, Alan rośnie jak na drożdżach, a siły i energii ma jak by codziennie jadł po 2 puszki szpinaku :D, albo pił gumijagody :D


Ja znów chcę się Was poradzić :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Napiszcie z czego teraz piją Wasze pociechy ?? co kupić dla takiego aktywnego dwulatka?? my mieliśmy bidon z silikonową końcówką, którą przegryzł, no i mam problem co teraz będzie odpowiednie? POMÓŻCIE !!

LOVI Kubek 360 stopni ACTIVE 350ml SUPER CENA (1401283239) - Aukcje internetowe Allegro

MYŚLĘ O CZYMŚ W TYM STYLU, bo póki co pijemy w domu ze szklanek, kupków, ale jeszcze nam to słabo idzie, a i zabawa w wylewanie jest fajna :sorry2:

My tez mamy ten średni-polecam!!!

nie mowilam wam jakiego mieliesmy "bomba" sylwka:eek:
poszlismy na zabawe o 20 a przed 23 zadzwonila moja mama i pow ze alex wybudzil sie ze snu z drgawkami i dusznosciami.zadzwonila po pogotowie i zabrali go do szpitala na izbe przyjec....dobrze ze kolezanka ktora byla z nami byla,jest w ciazy wiec spokojnie nas zawiozla do niego...ja tam w kiecce i szpilach zostalam na oddziale z malym a maz wrocil do domku.takiego mielismy sylwestra;/
mial zapalenie krtani i lezelismy dobe...a potem 2 razy dziennie dojezdzalismy na zastrzyki

Biedny Alexik. No to sobie wyobrażam, co musiałaś czuć...Współczuję.
 
Do góry