reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
Aj mamusie, jak dobrze Was mieć :-)

A ja właśnie "prawie" bym zamówiła ten największy, bo myślałam, że dobrze mieć "jak największą pojemność", żebym nie musiała ciągle dolewać jak wypije :sorry2::eek:, ale teraz też sama zobaczyłam, że faktycznie te 350 ml nie mają uchwytów :-(, a skoro Wy piszecie, że źle się je trzyma, to "zmuszona" będę kupić ten średni :tak::tak:

A to za wszelką pomoc :*:* dla każdej z osobna :tak::tak::-):-)

Kana nie tylko Ty "dostajesz na głowę" siedząc w tych 4 ścianach i robiąc dzień w dzień to samo :-( witaj w klubie :eek:;-)
 
ech duzo by pisac....nie tego oczekiwalam....czulam ze sie cofam...i takie tam...10 godzin dziennie z dojazdem....z dzieckiem 2 godziny dziennie spedzalam pomiedzy gotowaniem obiadu, sprzataniem...
teraz zbieram sily i na wiosne zaczne czegos szukac:)blizej domku:)
 
ech duzo by pisac....nie tego oczekiwalam....czulam ze sie cofam...i takie tam...10 godzin dziennie z dojazdem....z dzieckiem 2 godziny dziennie spedzalam pomiedzy gotowaniem obiadu, sprzataniem...
teraz zbieram sily i na wiosne zaczne czegos szukac:)blizej domku:)
no wiec Tygrys nadchodzi....

BB wciąż żyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 
moja tak siedze pije kawe i wcinam wszystko!!!!!!!!!!!!!!! moj maz czasem na mnie patrzy dziwwnie jak o 21 laduje sie do lozka z kopcem na talerzu :)

pyciol nie napisalas mi co za biznesik rozkreciliscie?/
 
reklama
Do góry