reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

landryneczko-to musiałby być niezły "skrót" ;-) Co słychać u Ciebie? Jak tam Aluś?

Kurczę, czuję się dzisiaj jakoś dziwnie. Chyba mam niskie ciśnienie, bo mam wrażenie, ze zaraz zemdleję. Przeczytałam dzisiaj 500 stron książki (a wlaściwie dwóch) i jeszcze mi trochę zostało. Zastanawiam się, czy to nie od tego tak mi jakoś słabo....

Dzisiaj mój synuś podpatrzył, jak jego przyrodnia siostrzyczka całuję mój brzuch i żegna się z dzidziusiem i cały wieczór całował mnie po brzuchu i mówił "pa". Normalnie się rozkleiłam :-)
jaka książka cię tak wciągnęła?
Janek dziś uderzył się w kolano. I przyszedł do mnie mówi że boli. Ja wystawiałam ze zmywarki - ręce mokre, brudne mówie mu: Jasinku teraz nie mogę się Tobą zająć, zaraz mama skończy i pocałuje Cię w kolanko żeby nie bolało. Na co Janek usiadł na podłodze i sam zaczął się całować po kolanie po czym mówi: mami juś :-)

A co do całowania dziecka jak go coś boli. Moja babcia opowiadała historię jak jej znajoma własnie całowała dziecko zawsze w miejsce gdzie bolało. I kiedyś ta mała biegnie i do mamy z daleka krzyczy: mama, mama całuj dupę :-D
z tym całowaniem u nas jest to samo :)
Hej, witam wszystkie mamuśki! Mam dwulatka w domku no i 6 tygodniową fasolinkę lub fasolinki (mogą być dwa) w brzuszku. Kiedyś troszkę pisałam na forum, częsciej czytalam tylko. mam do Was pytanie, czy tylko mój Kuba sie ze mna droczy i nie chce mowic? Ma mega ubogi zasób słow, zamiast mowic woli pokazac co chce, b.lubi ksiazeczki, rozpoznaje zwierzatka, warzywa, owoce itp. ale za chiny nie chce powtarzac wyrazow. Tzn. mowi bardzo duzo ale tylko i wylacznie po swojemu, tak smiesznie po chinsku:) Poczekam z pol roku, moze w koncu sie rozgada, juz nie moge sie tego doczekac...:) Pozdrawiam!!
Witaj :-)
Mati mówi juz dość ładnie, tylko odmieniać nie umie np. włożyć- włożyłem
No czasem sami wychodzimy z podziwu ja łapie słówka i próbuje łączyć ...ostatnio zaczyna pytac tak pytjąco:p hahaha zawsze z tak lub nie na koncu....np.na urek(dwórek) wozkek i lala tak? ...i patrzy na reakcje....
Vive wszystko w swoim czasie;)
Bardzo bym się ucieszyła z fotosików;)
Pozdrawiamy:)

U nas jest tak samo :" dasz cukierka malutkiego, ostatniego , mamusia ... tak ? tak? dasz tak?" :-D


Hej
U nas na dworze 6 stopni :-), no ale deszczyk kropi .
Jutro jedziemy do kardiologa .
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki :)
U nas wszystko oki, Alan rośnie jak na drożdżach, a siły i energii ma jak by codziennie jadł po 2 puszki szpinaku :D, albo pił gumijagody :D


Ja znów chcę się Was poradzić :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Napiszcie z czego teraz piją Wasze pociechy ?? co kupić dla takiego aktywnego dwulatka?? my mieliśmy bidon z silikonową końcówką, którą przegryzł, no i mam problem co teraz będzie odpowiednie? POMÓŻCIE !!

LOVI Kubek 360 stopni ACTIVE 350ml SUPER CENA (1401283239) - Aukcje internetowe Allegro

MYŚLĘ O CZYMŚ W TYM STYLU, bo póki co pijemy w domu ze szklanek, kupków, ale jeszcze nam to słabo idzie, a i zabawa w wylewanie jest fajna :sorry2:
 
Hej dziewczynki :)
U nas wszystko oki, Alan rośnie jak na drożdżach, a siły i energii ma jak by codziennie jadł po 2 puszki szpinaku :D, albo pił gumijagody :D


Ja znów chcę się Was poradzić :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Napiszcie z czego teraz piją Wasze pociechy ?? co kupić dla takiego aktywnego dwulatka?? my mieliśmy bidon z silikonową końcówką, którą przegryzł, no i mam problem co teraz będzie odpowiednie? POMÓŻCIE !!

LOVI Kubek 360 stopni ACTIVE 350ml SUPER CENA (1401283239) - Aukcje internetowe Allegro

MYŚLĘ O CZYMŚ W TYM STYLU, bo póki co pijemy w domu ze szklanek, kupków, ale jeszcze nam to słabo idzie, a i zabawa w wylewanie jest fajna :sorry2:

Mati pije z tego kubka, ale mamy ten średnii jestem zadowolona.
 
my tez pijemy z tego sredniego i bardzo go sobie chwalily:)
edus tylko wybierz taki zeby mial te uchwyty na rączki gdyz te wielkie chyba ich nie maja ( ale pewna nie jestem)
 
Jutro jedziemy do kardiologa .
3mam kciuki żeby wszystko było dobrze
Hej dziewczynki :)

Napiszcie z czego teraz piją Wasze pociechy ?? co kupić dla takiego aktywnego dwulatka?? my mieliśmy bidon z silikonową końcówką, którą przegryzł, no i mam problem co teraz będzie odpowiednie? POMÓŻCIE !!

LOVI Kubek 360 stopni ACTIVE 350ml SUPER CENA (1401283239) - Aukcje internetowe Allegro

MYŚLĘ O CZYMŚ W TYM STYLU, bo póki co pijemy w domu ze szklanek, kupków, ale jeszcze nam to słabo idzie, a i zabawa w wylewanie jest fajna :sorry2:
Gabi pije z kubeczka z dzióbkiem ale z takiego co już nie ma zaworka typu nie kapek

Witam kobietki!
A ja się rozchorowałam mam chyba grypę bo bolą mnie wszystkie mięśnie, głowa etc. Gabi na szczęście dobrze ale muszę uważać żeby jej nie zarazić, nie byłam z nią jeszcze na bilansie 2 latka i jakoś mobilizacji mi brakuje.

Marzycielka 3mam kciuki za staż żeby wszystko wypaliło a pochwal nam się co to za staż
 
Witamy i my:)

A dokłądnie ja,bo Mari spi piekniutko:)

Edee my tak jak dziewczyny korzystałysmy z tego średniego zielonego....iTygrysek ma racje,ze najwieksze nie maja raczek.....i kiepso się trzyma...
Ale moja pociecha gdzies go posiała i do dzisiaj sie nie znalazł ....

Agacia jak przeczytałam Twojego posta to Mari dokłądnie tak samo....tak? tak? hahahaha

A ja mam jakies depresyjne dni.....masakra....tak bym chciała gdzies do ludzi, do pracy cokolwiek....szaleje w domku...ile mozna...
codziennie to samo...monotonia zabijająca.....:(

Darina
zdrówka duzo !!!
 
witajcie drogie panie:)

my dzisiaj z alexem w domku bo bidok mi sie rozlozyl i zlapal grype jelitowa:-(
teraz sobie spi,mam nadzieje ze jak wstanie bedzie mu juz lepiej:tak:
ja przez ta zime przytylam 3 kg i juz nie moge na siebie patrzec:-(
 
nie mowilam wam jakiego mieliesmy "bomba" sylwka:eek:
poszlismy na zabawe o 20 a przed 23 zadzwonila moja mama i pow ze alex wybudzil sie ze snu z drgawkami i dusznosciami.zadzwonila po pogotowie i zabrali go do szpitala na izbe przyjec....dobrze ze kolezanka ktora byla z nami byla,jest w ciazy wiec spokojnie nas zawiozla do niego...ja tam w kiecce i szpilach zostalam na oddziale z malym a maz wrocil do domku.takiego mielismy sylwestra;/
mial zapalenie krtani i lezelismy dobe...a potem 2 razy dziennie dojezdzalismy na zastrzyki
 
reklama
a moje dziecko podlapalo od mamusi yhyy tzn ja jak nie chce mi sie mowic tak to przytakuje tak yhyyyyyyy i np filip znajduje papierek i biegnie do mnie z pytaniem mamus do kosia??
na co ja yhyyyyyyyyyyy i teraz gdy przybiega z paprochem to jest "mamuś do kosia??...yhyyy"


oj pyciolku wspolczuje moja kuzynka ze swoim synkiem w wieku Filipka juz 2 razy przerabiala krtan i wizyty nocne w szpitalu raz to zastrzyk nic nie pomogl a maly nadal sie dusil oj oj oj
 
Do góry