reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

reklama
witam sie i ja wieczorkiem:blink:

bylismy u tego lekarza i okazalo sie ze moj syn ma zapalenie oskrzeli:-( pierwszy raz cos powaznego:-( przez 2 dni zastrzyki potem doustne i inhalacje do odwołania:-(
ehhhh sie zdolowalam...w nagrode za nude za siedzenie w domu kupilam mu dzisiaj dzieciece utworki ,byly w gazecie mam dziecko. bedziemy jutro hulac:-D i 2 zestawy puzzli drewnianych :tak:


Pyciolku dużo zdrówka dla Alexika:tak:

w jakiej firmie macie oc na samochód?

My wszystkie ubezpieczenia mamy w Compensie


A co do chęci wyrwania się z domu to mnie też czasem dopada tylko że ja nie mam na razie szans na pójście do pracy. Najpierw musiałabym zrobić prawko a z tym moim okiem to trochę się boję. Na razie cieszę się z tego że teraz mam powód żeby co rano zrobić fryzurę, umalować się i ładnie ubrać coby dziecko się w szkole za mamę nie wstydziło. No i zawsze jakaś rozrywka bo zawsze jesteśmy wszystkie po te dzieci wcześniej więc możemy sobie poplotkować;-).

Moje panie powstawały więc mykamy na śniadanko i do szkoły marsz:happy:.

A i już można znowu głosować na pudełko:tak::tak::-).
 
Cześć dziewczynki :)

Musze się pochwalić, że będę mieć SYNKA!!!
Byliśmy wczoraj u lekarza i powiedziałam mu, że przyśniło mi się, że urodziłam dwóch chłopców, więc on na to że musimy to sprawdzić :) Chociaż to nie była wizyta z USG sprawdził i zaznaczył nam sisiorka na zdjęciu :))))))))) z Olkiem miałam tak samo-przyśnił mi się chłopiec, więc USG tylko to potwierdziło. Normalnie prorocze sny.... Chociaż jeszcze trochę marzę o różowych sukienkach :)
 
Cześć dziewczynki :)

Musze się pochwalić, że będę mieć SYNKA!!!
Byliśmy wczoraj u lekarza i powiedziałam mu, że przyśniło mi się, że urodziłam dwóch chłopców, więc on na to że musimy to sprawdzić :) Chociaż to nie była wizyta z USG sprawdził i zaznaczył nam sisiorka na zdjęciu :))))))))) z Olkiem miałam tak samo-przyśnił mi się chłopiec, więc USG tylko to potwierdziło. Normalnie prorocze sny.... Chociaż jeszcze trochę marzę o różowych sukienkach :)


Nic straconego:):-D:-D

Gratuluję!

Co do ubezpieczenia to mam w Allianz.

Co do pudełka - oczywiście zagłosowane.

Mywłaśnie jemy kanapeczki z dżemikiem i pijemy kakao a potem zbieramy się na małe zakupki.
 
Cześć dziewczynki :)

Musze się pochwalić, że będę mieć SYNKA!!!
Byliśmy wczoraj u lekarza i powiedziałam mu, że przyśniło mi się, że urodziłam dwóch chłopców, więc on na to że musimy to sprawdzić :) Chociaż to nie była wizyta z USG sprawdził i zaznaczył nam sisiorka na zdjęciu :))))))))) z Olkiem miałam tak samo-przyśnił mi się chłopiec, więc USG tylko to potwierdziło. Normalnie prorocze sny.... Chociaż jeszcze trochę marzę o różowych sukienkach :)

Vive to cudowne wieści:*:*:* wspaniale.....Olus bedzie miał braciszka:) cudownie....najwazniejsze, ze jest wszystko ok.....:-)

Cudowne wiadomosci od samego rana....az samopoczucie lepsze;)
U nas sloneczko swieci i jest pieknie.... Mariczkowy katarek coraz lepiej,ale kaszle co jakis czas....jutro mam do odebrania wyniki posiewu to od razu pojde tez na kontrole z mała....

My juz po sniadanku....Mari zaraz ucieka na spacerek z tatusiem,a ja nurkuje w porzadkach:)
buziaczki z rana:*
 
Vive gratulacje!! a co do marzeń o rózowych skarpetkach to jeszcze nic straconego może za trzecim razem bedzie dziewczynka;-):-)

Pyciulku wy sie tam kurujcie z aleksem !!!

wszystkim zdrowka zycze i zmykam na herbatke :tak:
 
Cyprysiowa nasz szeryfie kochany :* zapracowany:*

Pogodnych dni i nocy
i zdarzeń z losu danych,
spokoju i miłości
i oczu zakochanych.
I snu, co ranek zbudzi,
bez trosk o dobre jutro
i szczęścia nie zaszkodzi,
by już nie było smutno.
I w wyciągniętej dłoni
z kropelką rześkiej rosy,
ciepły uśmiech na twarzy,
słońcem upięte włosy.
Zapachem dni pogodnych
przed burzą życia schronią
i dni, które przed nimi
miłością swą obronią...


Wszystkiego najlepszego , dużo miłości i uśmiechu
oraz piociechy z chłopaków życzy Karolcia z Mariczką;*

bukiet_kwiatow
 
Cześć dziewczynki :)

Musze się pochwalić, że będę mieć SYNKA!!!
Byliśmy wczoraj u lekarza i powiedziałam mu, że przyśniło mi się, że urodziłam dwóch chłopców, więc on na to że musimy to sprawdzić :) Chociaż to nie była wizyta z USG sprawdził i zaznaczył nam sisiorka na zdjęciu :))))))))) z Olkiem miałam tak samo-przyśnił mi się chłopiec, więc USG tylko to potwierdziło. Normalnie prorocze sny.... Chociaż jeszcze trochę marzę o różowych sukienkach :)


Super, gratuluję :D
Masz faktycznie prorocze sny. Macie już imię?

Agatkas jak udało ci się Zuzię przekonać do kakao? Iggy żadną miarą nie chce ;/


Cyprysiowa wszystkiego naj.
 
reklama
Do góry