reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Cyprysiowa 100 lat!

Zapominajko Zuzia zawsze chciała pić moją kawkę, a że piję z mlekiem więc jest podobna do kakao... po prostu powiedziałam jej że kakao to jest taka kawka dla Zuzi:):)
A poza tym Nesquika np nie piła więc kupiłam kakao takie z Niemiec - https://ssl.allegro.pl/schovit-kakao-rozpuszczalne-800g-z-niemiec-i1184647082.html - jest sto razy lepsze!
Najchętniej to piłybyśmy takie rozpuszczalne z Decomoreno - Cacao DecoMorreno Express 200g. • Niska cena • Sklep spożywczy A.pl - ale nie wiem dlaczego przestali je produkować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Cześć dziewczynki :)

Musze się pochwalić, że będę mieć SYNKA!!!
Byliśmy wczoraj u lekarza i powiedziałam mu, że przyśniło mi się, że urodziłam dwóch chłopców, więc on na to że musimy to sprawdzić :) Chociaż to nie była wizyta z USG sprawdził i zaznaczył nam sisiorka na zdjęciu :))))))))) z Olkiem miałam tak samo-przyśnił mi się chłopiec, więc USG tylko to potwierdziło. Normalnie prorocze sny.... Chociaż jeszcze trochę marzę o różowych sukienkach :)

Vive ogromne gratulacje

Cyprysiowa nasz szeryfie kochany :* zapracowany:*

Pogodnych dni i nocy
i zdarzeń z losu danych,
spokoju i miłości
i oczu zakochanych.
I snu, co ranek zbudzi,
bez trosk o dobre jutro
i szczęścia nie zaszkodzi,
by już nie było smutno.
I w wyciągniętej dłoni
z kropelką rześkiej rosy,
ciepły uśmiech na twarzy,
słońcem upięte włosy.
Zapachem dni pogodnych
przed burzą życia schronią
i dni, które przed nimi
miłością swą obronią...


Wszystkiego najlepszego , dużo miłości i uśmiechu
oraz piociechy z chłopaków życzy Karolcia z Mariczką;*

bukiet_kwiatow

Koło takich życzeń nie można przejść obojętnie więc się dołączamy

Cyprysiowa 100 lat!

Zapominajko Zuzia zawsze chciała pić moją kawkę, a że piję z mlekiem więc jest podobna do kakao... po prostu powiedziałam jej że kakao to jest taka kawka dla Zuzi:):)
A poza tym Nesquika np nie piła więc kupiłam kakao takie z Niemiec - https://ssl.allegro.pl/schovit-kakao-rozpuszczalne-800g-z-niemiec-i1184647082.html - jest sto razy lepsze!
Najchętniej to piłybyśmy takie rozpuszczalne z Decomoreno - Cacao DecoMorreno Express 200g. • Niska cena • Sklep spożywczy A.pl - ale nie wiem dlaczego przestali je produkować:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

To Zuzia taki sam kawosz jak Natalka. Też zawsze mi wsadza nos do kawy. Ja jej robię waniliowego Anatola i dodaję mleka i ma swoją kawkę


U nas też piękne słoneczko. Aż się chce żyć. Posprzątałyśmy już, zupka ugotowana i zaraz zmykamy do szkoły
 
hey

A ja od rana sprzątałam i prałam sweterki.
Właśnie złożyliśmy łóżeczko dla Pysia i zjedliśmy obiadek.
Teraz jakiś spacer planuje bo pogoda piękna:)


Cyprysiowa 100 LAT!!!!!


Vive GRATULACJE!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczynki :)

Musze się pochwalić, że będę mieć SYNKA!!!
Byliśmy wczoraj u lekarza i powiedziałam mu, że przyśniło mi się, że urodziłam dwóch chłopców, więc on na to że musimy to sprawdzić :) Chociaż to nie była wizyta z USG sprawdził i zaznaczył nam sisiorka na zdjęciu :))))))))) z Olkiem miałam tak samo-przyśnił mi się chłopiec, więc USG tylko to potwierdziło. Normalnie prorocze sny.... Chociaż jeszcze trochę marzę o różowych sukienkach :)

Gratulacje!!!!

Vive a może mi byś coś wysniła:tak::tak::tak::tak:

Cyprysiowa STO LAT!!!!
 
Witam

Również dołączam się do życzeń. Tak mi ten czas leci, że nawet czasem nie mam jak wejść na forum, a w sumie to nic takiego nie robię.
Zazdroszczę tych wyjazdów, my już raczej nigdzie nie jedziemy w tym roku, bo pienążki idą na coś innego.
Zapominajko i Marzycielko życzę Wam owocnej nauki :-)
Ja właśnie ostatnio tez zrobiłam przegląd ubranek i musiałam dokupić. Body muszę dokupić bo są dobre na spacery, wiatr nie podwiewa pod koszulkę. Jeszcze troche i trzeba będzie kupowac kombinezony i buty zimowe.
Piszecie o kakao, a u nas Maja strasznie polubiła mleko, zawsze piła, ale w małych ilościach, a teraz ciągle się domaga i wypija cały kubek na raz.
Objadam się czekolada, nie mogę się powstrzymać jak mam te nadziewane z Wedla :-D.
Załapałam się na jakąś nową kampanię ze streetcomu z proszkiem E.
 
w jakiej firmie macie oc na samochód?

ja mam w allianz

Cześć dziewczynki :)

Musze się pochwalić, że będę mieć SYNKA!!!
Byliśmy wczoraj u lekarza i powiedziałam mu, że przyśniło mi się, że urodziłam dwóch chłopców, więc on na to że musimy to sprawdzić :) Chociaż to nie była wizyta z USG sprawdził i zaznaczył nam sisiorka na zdjęciu :))))))))) z Olkiem miałam tak samo-przyśnił mi się chłopiec, więc USG tylko to potwierdziło. Normalnie prorocze sny.... Chociaż jeszcze trochę marzę o różowych sukienkach :)

gratulacje :tak:


wreszcie coś się dzieje na naszym forum :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry