reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

Tygryskundzwon do administracji budynku ,albo prezesa wspólnoty jeżeli macie od razu...ja mam taka powódz w mieszkaniu a dokładnie pokoju brata,ze katastrofa...właśnie przez takie zaniedbania....patrz i dzwon!!!!!!!!
a pani w słuchawce powiedziała mi,ze muszę sie uzbroić w cierpliwość to wyobraźcie sobie jak wyglądałam.....:wściekła/y::no::angry::crazy: i jeszcze gorzej
Kanusia współczuję:-( i nie odpuśc draniom niech Ci za remont zwracają:angry:

Hej

Mogę Was prosic o pomoc :ninja2:
Mi najbardziej ta trzecia a potem pierwsza:tak:
 
reklama
Witajcie kochane :)

Nie ma szans żebym nadrobiła wszystko, więc tylko tak na gorąco...

Kanuś bidulko żeby tylko Ci zwrócili kaskę za remont... Straconych nerwów Ci nie zwrócą niestety :baffled: Trzymaj się dzielnie...

Yokuś gratulujemy Oli ząbków :-)

Tygrysku, jeśli macierzyński wypłacał pracodawca to PITa z ZUSu nie dostajesz :-)

My dzisiaj mieliśmy zaległe szczepienie :) No i nasza drobinka wcale tak mało nie waży bo 9 kg :-) Teraz podobno jakieś płatne szczepienie jak mała będzie miała 18 miesięcy... Z tego wszystkiego nie zapytałam co to będzie :eek:
 
Dzieki dziewczyny. Mnie jeszcze się podoba 2 - takie bezpieczne cięcie :-D.

Tygrysku wchodzi na to forum, rejestrujesz się, dodajesz zdjęcie i dziewczyny robią ci różne propozycje fryzur.
 
agaciu a mnie sie jeszcze podobasz w ostatnich 3 fryzurkach ktore byly na wizazu z toba , ich nie dodałas nam takie z grzywka na boku:tak:
 
Pierwsza jest super...ale jak nie masz odwagi to zrób sobie takie troszkę dłuższe po skosie do przodu...zawsze mozesz potem sciać krócej;) Ale kolorek podoba mi się bardzo tej pierwszej:)
 
reklama
Kana zatkało mnie... Ja bym to zgłosiła gdzieś.Niech się prezes tłumaczy! Przecież wy się od grzyba za chwilę nie odpędzicie!!!
 
Do góry