reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamusie 2008

:-D:-D:-D to nie zdradze co napisałam :-D:-D:-D:-Dniech czeka...

A w ogole czekamy na relacje jak bylo w Polsce...fotki widzialam jak zwykle cudne dziewczyny i tatauś fiu fiu niczego sobie:tak::tak::tak::tak:
Tatusia to fryzjer scigal przez cale swieta,uparla sie gadzina zeby isc po...:szok:...
Madzienko,przeciez ja z ciekawosci sie postrzele w prawa noge pistoletem na wode do lata...:-D:-D
 
reklama
Kajaczku no mi sie podobała...ale kazdy ma inny gust :) ciesze,sie,ze Tobie tez:0
A kurteczka rewelacyjna....:tak::tak::tak:
Madziu kochana ogladałam to jak leciało,ale nie zdąrzyłam spisac tych składników....teraz mam czarno na białym.....
 

Madziu kochana ogladałam to jak leciało,ale nie zdąrzyłam spisac tych składników....teraz mam czarno na białym.....

nie powinnio być 2-bromo-2Nitropropane-1, 3Diol.
Sprawdzialam w Dada nie ma, w pampersach tez nie i dzidziusiach

Madzienko,429 przed promo,a po 299....Ale niby puchowka,a do auta jak znalazl,leciutka,cienka,nieduza...

Super i cena, kolor super...czy twojej opaleniznie :tak::tak::tak::tak:
 
Witam :tak:
Dzisiaj normalnie nie miałam czasu żeby do Was zajrzeć, rano byliśmy na wyprawie saneczkowej, a później szybko obiadek, usypianie małego i przed 14 pojechałam do fryzjera :tak::tak: odnowiłam kolorek i obcięłam włosy :tak: byłam u innej fryzjerki niż zawsze chodziłam, tą poleciła mi koleżanka i jestem zadowolona. Bo z tej mojej wcześniejszej ostatnio nie bardzo byłam.

Teraz idę nadrobić zaległości ;-)
 
reklama
Do góry