reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamusie 2008

Dziewczyny mojemu dziecku sie zupełnie wszytsko pokałapuckało...nie spał dzisiaj cały dzien....jak wstał o 10 tak usnał o 20.00:szok:i cały czas w ruchu,ja juz bym padła na jego miejscu a on dalej dawaj...smigał przy pchaczu i sam obierał sobie kierunki,śmiechowo to wyglądało jak podnosił tego pchacza i obierał kierunek:-D:-Dsłodko:-)bylismy na kontroli buziaka i juz jest wsio oki,mamy jeszcze tylko wykonczyc te leki i juz:tak:i musze sie pozalic ze Alex nie chce jesc praktycznie nic pozywnego(mam na mysli obiadki)zrobiłam mu pyszna jarzynowa na indyczku i zjadl pare lyzeczek...a bułką potem sie zapychał:confused::sorry2:i moja wlasnorecznie wypieczona babka tez:baffled::sorry2:no nic mam nadzieje ze mu przejdzie....jajko MADZIENKA z tymi kosmatykami...no ale nasze uzywane firmy sa bezpieczne:tak:
Blizniaczku co do wybycia na narty w gory nic nie poradze bo ja nigdy na nartach nie byłam:zawstydzona/y:a nie pogardziłabym wcale...nigdy nart w ogóle na pytkach nie miałam:baffled:
Kajka witaj polarnico,kurtacha normalnie maliny:-D
Madzienka Ty to jestes uzalezniona od zakupow chyba:-D
Tygrych gdzie lazisz|?:-D
Agacia a Ty?
Olcia jak juz wczesniej wspominałam fłyzułka palce lizac.Kajki zreszta tez:-D
co jeszcze co jeszcze?
zdrówka dla Alanka:tak:
Wyłaaaazzziiićććććććććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil::growl::growl::growl:
 
reklama
Wrocilismy z naszej wyprawy:-):-)...Witajcie Mamusie i Dzieciaczki tez oczywiscie!!Ale sie za Wami stesknilismy;-)..I teraz Was zastrzele,na biegunie o wiele cieplej niz w Polen:-D:-D
Witaj Kajuchno;) Wypadzik widzę się udał:)

Zuzka właśnie poszła spać a my z mężowym zaraz filmik jakiś obejrzymy:) Dzis byłam ostatni dzień w pracy:) bo musiałam pouzupełniać jakieś tam wnioski:) Mam 2 lata urlopu wychowawczego:)
 
dziękuję Pyciolku :zawstydzona/y:

co do jedzonka to się nie przejmuj, Bartek też czasami odmawa pysznego obiadku, ale jakieś ciasteczka czy bułeczki jak najbardziej :sorry2: i super że z buziaczkiem już dobrze :tak:


Agatkas, witaj wolności :-D
 
Dziewczyny ile płacicie za czynsz?na przyszło nowe naliczenie na 2010r.i wyszło 377 zł....na nasza 2 i Alexa...jak na moje to troche duzo czy jak?:confused::baffled:
 
Agatkas wreszcie będziesz miała więcej czasu na bb :-D

Kaja kurtka rewelacja.

Pyciolku witaj w klubie, Mati mógłby obiadu w ogole nie jeść :baffled:
 
Mam 2 lata urlopu wychowawczego:)

Ja jeszcze rok...
uff jak dobrze że nie zostanę tutaj sama...bo cos coraz więcej was wspomina o pracy:-p

Dziewczyny mojemu dziecku sie zupełnie wszytsko pokałapuckało...nie spał dzisiaj cały dzien....jak wstał o 10 tak usnał o 20.00:szok:i cały czas w ruchu,ja juz bym padła na jego miejscu a on dalej dawaj...smigał przy pchaczu i sam obierał sobie kierunki,śmiechowo to wyglądało jak podnosił tego pchacza i obierał kierunek:-D:-Dsłodko:-)bylismy na kontroli buziaka i juz jest wsio oki,mamy jeszcze tylko wykonczyc te leki i juz:tak:i musze sie pozalic ze Alex nie chce jesc praktycznie nic pozywnego(mam na mysli obiadki)zrobiłam mu pyszna jarzynowa na indyczku i zjadl pare lyzeczek...a bułką potem sie zapychał:confused::sorry2:i moja wlasnorecznie wypieczona babka tez:baffled::sorry2:no nic mam nadzieje ze mu przejdzie....jajko MADZIENKA z tymi kosmatykami...no ale nasze uzywane firmy sa bezpieczne:tak:
Blizniaczku co do wybycia na narty w gory nic nie poradze bo ja nigdy na nartach nie byłam:zawstydzona/y:a nie pogardziłabym wcale...nigdy nart w ogóle na pytkach nie miałam:baffled:
Kajka witaj polarnico,kurtacha normalnie maliny:-D
Madzienka Ty to jestes uzalezniona od zakupow chyba:-D
Tygrych gdzie lazisz|?:-D
Agacia a Ty?
Olcia jak juz wczesniej wspominałam fłyzułka palce lizac.Kajki zreszta tez:-D
co jeszcze co jeszcze?
zdrówka dla Alanka:tak:
Wyłaaaazzziiićććććććććććććććććććććć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:evil::evil::evil::growl::growl::growl:

Oj jak mi brakowało tych Twoich postów Kochana....

A zakupy oj lublię robic :-D:-D:-D:-D:-Dtylko z kasą gorzej...a teraz sa wyprzedaże więc poluję:-p:-p:-p:-p

Dziewczyny ile płacicie za czynsz?na przyszło nowe naliczenie na 2010r.i wyszło 377 zł....na nasza 2 i Alexa...jak na moje to troche duzo czy jak?:confused::baffled:

My placimy 440zl i Julci jeszcze nie policzyli ale cicho:blink::blink::blink::blink:
 
Ja jeszcze rok...
uff jak dobrze że nie zostanę tutaj sama...bo cos coraz więcej was wspomina o pracy:-p



Oj jak mi brakowało tych Twoich postów Kochana....

A zakupy oj lublię robic :-D:-D:-D:-D:-Dtylko z kasą gorzej...a teraz sa wyprzedaże więc poluję:-p:-p:-p:-p



My placimy 440zl i Julci jeszcze nie policzyli ale cicho:blink::blink::blink::blink:

a co w nich takiego wspanialego?:zawstydzona/y:
teraz to chyba Cie "sprzedam" Madzienka:-D:-D:-D
 
Z obiadami to u nas też ostatnio jest problem, bo jak do tej pory jadła, tak teraz wszystkim pluje. W tym tygodniu zjadła tylko raz obiad, a tak to zyje mlekiem, kaszkami i owocami, już nie wiem co mam gotować :-(. Mam tylko nadzieję, że to chwilowe.
 
reklama
Do góry